EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kendin ettin kendin buldun Çıkması imkansız zaten canım Neyse içinde kalmamış oldu

Korktum bak simdi 5. Gun yapmicam ozaman ilk idrarla yap dedim

Yarn ilk idrarla yap kuzum daha net olur
Ya cok uzuldum canim hayirlisi boyleymis ne gelir elden
Seninde transferin hayırlı olsun cnm inşallah hikayeni okudum sense bu denemede alırsın kucağına inşallah Bolca moral stresten uzak durun kızlar bir yerde okudum ve herkese söylerim Bizlerin düşünceleri bebekleri etkiliyor beyinimizdeki bir damar ana rahmine bağlı bizler ne düşünür hissedersek malesef bebekler etkileniyor o yüzden her zaman pozitif düşünün başta estağfurullah çokça zikredin sonrasına dua edin salavat çekin kalbinizi ferah tutun bi iznillah herşey güzel ilerleyecek olmasada bunda muhakkak bi hayır vardır. Bizde sorun olmamasına rağmen 8 senemde anne oldum. Kimse 3 4 günde ayaklanmasın dr ne derse desin sadece dolaşmak için ayağa kalkın kan dolaşımı olsun diye onun haricinde kendinizi dinleyin zaten o sizi yönlendiriyor ben uzanacağım zamanıda kalkıp dolaşacağım zamanıda kendimi dinleyerek yaptım. Herkesin bünyesi farklı çünkü bir başkasıyla kıyaslanmaması lazım hislerinize güvenin. Burda ezan okuyor ALLAHIM EZAN HÜRMETİNE BU KAPIYA GİREN HİÇBİR KULUNU BOŞ ÇEVİRMESİN İNŞALLAH hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Hiiii simdi anladim ben gecen 6. Gun yapmistim pozitif cikmistida ondan
Transfer hariç 5.gün yapanlarda bazen çıkıyor .Ama bencede en erken 6.gün yapmalı canım .3.gün embriyosunu ilk transferle birlikte 10.gün yapsam çıkar mu acaba ya

Canım arkadaş transfer gününü sayarak 5.gün yapmış Yani aslında şu an 4.günü
Göm beni göm ahahaha hakettim ben olsun icimde kalmadı cok gergindim sinirlerim bozuldu bi rahatlama geldi bi gülme tuttu ahahah burada bi arkadaş vardi transferin ilk günü mü ne yapmaya baslamisti üstadım beni bul ahahaha Offf kizlar iyi ki varsiniz hepinizi öpüyorummm

Ay çok tatlısın ya Bende öyle sabırsızım kuzum , eee biz hemencik ha deyince anne olamıyoruz ki böyle sabırsız olmamız çok normal bence

Bizde seni öpuyoruz sakin ol bosver 2 gun sonr bidaha yaparsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…