EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ben ilkinde 7gunde yapmistim erken gebelik testi 5geun embriyosu negatifti bisey merak ediyorum doktorlar ille 12gun diyolar neden acaba
Canım 5.gün embriyosu hcg yi 6.günde salgılatıyor ama kiminin daha geç geçiyormuş kana da , veya yerleşmesi daha geç olabiliyor.Birde emin olmak için 12 gün diyorlar sanırım .Benim 6.gün embriyosunda 10.gük demişlerdi , bu sefer 3.gün embriyosu 12.gün dediler

Kızlar ben 3.gün akşamı duş aldım.Hatta bana aynı gün de alabilirsiniz dediler .O kadar sakıncası mı var ki duş almanın ?Ilık suyla 10 dk da alıyorum duşu
Bende 3. gün akşam aldım duşumu sizin dediğiniz gibi baya bir ılık su ile hemencecik duş alıp çıktım bence bir sıkıntı olmaz. Normal hayatınıza dönün diyorlar en nihayetinde

Benim bugün 6. günüm (5.gün embriyosu transfer edilmişti) hem çok merak ediyorun hem de çok korkuyorum test yapmaya

6. gün embriyosu kaç hücreli oluyor peki? Bir de 3 ya da 5 hücreli embriyolara göre tutunma olasılığı daha mı yüksek oluyor? Birkaç kişi de daha okumuştum mesela 6aa imiş embriyosu. Embriyo kendi mi önden gelişim gösteriyor yoksa 6. güne kadar mı laboratuvar ortamında gelişmesine izin veriyorlar biliyor musunuz acb

3. Gun embrıyosu kaçıncı gunde kana gecmeye başlıyo canım bılıyo musun?

Ama canım 9 ay boyunca iğne nasıl kullandın pıhtılaşman yoksa Allah korusun sendede susuk yapabılırdı coğu kişide kanama yapıyo bu iğne doktorlar hemen bıraktrıyo
Bende çok korktum canım. Elimi falan kesmemek için çok dikkat ettim. Hatta yanlışlıkla bir defa kestim bayağı kanadı. Doğum içinde çok korkum oldu. Doğum öncesi tahlil veriyorsun orda iğneyi bastırdığı an kolumdan resmen fışkırıyordu. Doğumhanede sordu anestezi yapan doktor ne zaman bıraktın diye beş gün önce dedim. Bizim için 8 saat öncesi yeterli merak etme kanını koyulaştıracak maddede içinde var kanamam olur diye tedirgin olma dedi rahatladım bayağı. Aslinda kadın doğum doktorum kesmek istedi bütün ilaçlarımı 12. Hafta kesti ama merkezim devam etmemi istedi. Bende tercihimi merkezden yana kullandım.

benimde 29 ekimde transferim

Bozulma nasıl oluyo ya bende cok korkuyorum Aslında cok yuksek oranlarda canlı kalıyo diyolar ama neden bozulmuş sordun mu canım? Nerde yaptrdınız tüp bebegi?
Valla ben de anlamadım. Medikanadan devlet Hastanesi'ne transfer ettik.ama medikanadaki laboratuvar doktoru termosa koyarken düşürdü ondan da olabilir. Biz taşırken içimiz gidiyor.şuursuz cımbız gibi birşeyle tutup bizim termosa koyacakken düşürdü. Ondan olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…