EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Malesef erken yaptım ama zaten sonucum negatif oldu
Moral bozma canım ben 5 kez denedim 2 si tuttu diğerleri kimyasal ve ikiz bebek kaybettim ama ne olursa olsun moral bozmadım tekrar aynı gün ayağa kalktım ve başladım. 6 ve 3 yaşlarında iki oğlum var şimdi ALLAH kısmet ederse 3 çü için tekrar merkeze başvurdum. Demem oki bunda muhakkak bir hayır vardır EVET zor ama son değil Allah var umut var o yüzden sabır ve dua ile meleğine kavuşacaksın bi iznillah.

Daha çok yeni zaten belirti olsa da içtiğimiz ilaçlardan oluyor. İçini ferah tut, ağır kaldırma, bol dinlen

Ama canım 9 ay boyunca iğne nasıl kullandın pıhtılaşman yoksa Allah korusun sendede susuk yapabılırdı coğu kişide kanama yapıyo bu iğne doktorlar hemen bıraktrıyo

Bozulma nasıl oluyo ya bende cok korkuyorum Aslında cok yuksek oranlarda canlı kalıyo diyolar ama neden bozulmuş sordun mu canım? Nerde yaptrdınız tüp bebegi?

Ayy ne guzel bebişleriniz olmuş Sorun neydi sizde canım?

Ayy ne guzel bebişleriniz olmuş Sorun neydi sizde canım?
Aslında ciddi bir sorun duymadık hiç 15 yıldır evliyim 4 cü yıla kadar onlarca tedavi 4 aşılamaya rağmen olmadı 4 yılın sonunda tüp bebek için başvurduk dr rumuz bize 10 dakka düşünün dedi sizde sorun yok bebeğiniz olacak dedi bizde birkaç yıl daha bekledik 7 yılımızda tekrardan direk tüp bebek merkezine gittik ve İlk ki tuttu 65 lerdeydi sonucum sonrası kimyasal oldu bir sonraki ay ikinciyi denedik dondurulmuşlarla oda 165 çıktı çok şükür oğlumu sağlıklı bir şekilde aldım kucağıma. Şimdi bide kardeşi var çok şükür. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. ❤ Şuan ALLAH nasip ederse 3 için yollara düşdük. Birde ikiz bebek kaybettiğim için içimde hala o aşk var tek duam Rabbim o sevinci hayırlı sağlıklı bir şekilde tekrar nasip etsin. Duanıza talibim sizlerinde duası DUAMDIR.

Iyi canm 12 gune insallah 100 200 leri gorursun
Selam doktordan geldim simdi transfergunum 27ekimsali ilaçlarimi eklediler prolutex aldim bu sefer kizlar deniycem bakalim bu nasil progestan verdiler crinonenin yerine bugun 500tl harcadim 350 ilaçlar 80Protokol ki kaşesini basmamis salaklar 50tl de p4 testine verdim valla yildim ya bide ilacin siringasini vermemisler siringa aradim heryerde son olarak rahim kalinligim 8.4 suan cok sevindim ilkinde 7.3le transfer olmustum bu sefer 9.veya9.5 olur sen transfer oldun dun sanirim hayirli olsun

Sagol canm evet dun oldum ilaclarin iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…