EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Erken yapmanla alakasi yok.canim eger kimyasalsa Allah korusun gunundede yapsan o sekilde cikardi.
Bekle.bakalim nasibinde varsa olur neden olmasin oyle düsuk baslayip yukselen sonradan toparlayan cook insan var
Düşük başlamamış dedi doktor ama artış düşük gidiyor galiba, inşAllah dediğiniz gibi olur Rabbim nasip eder, ben erken verdiğim için mi acaba diyordum o soru kafamdan gitti cevabınızla sağolun, umarım bundan sonra artış olur devam eder

Kizlar sonucumu aldim ama cok sevinemedim...cunku degerim 7.9 yani 8 bile degil...bu tarz bir durum yasayip sonra yukselen var mi?Ilk defa 0.1 disinda bir deger gördüm once cok sevindim...ama deger kiyaslayinca dusuk geldi...Doktoruma da attim hemsire test gununuz mu dedi?gerisi yok ...cevap bekliyorum

Bugün kaçıncı gününüzdü?

11.gunumdu...3.gun embriyosu
İnşallah sağlıkla yükselir ama düşük başlayan değerlerde her şeye hazırlıklı olmak lazım demişti benim doktorum. O nedenle sakin bir şekilde kendinizi üzmeden beklemeye çalışın Allahım gönlünüzün muradını versin inşallah

Amin...tesekkur ederim..carsamba yeniden kan vermemi istedi doktorum...evet devam etse de saglikli diyemem dedi

Bence artıcak canım hiç sıkıntı stres yapma bu sayfa çok uğurlu negatife çok az rastladım.. inşallah onlarda en kısa zamanda kavuşurlar bebeklerine

Arkadaşlar, geçen perşembe transfer oldum. Bugün 4. Günüm, evde uzandığım sırada bir arkadaşım aradı bende ters bir hareket yapıp biraz ani şekilde kalktım. Şimdi de acaip şekilde kafama taktım bu durumu bu tarz hareketler zararlı mı sizce

İnanki o hareketten ziyade senin şuan kafana takıp stress yapman daha zararlı. Transferden 2gün sonra araba kazası geçiren insanlar, kayıp nerdivenden düşen insanlar okudum bu sitede. Ve bebekleri onlarla kalmıştı. Yani canını sıkma inşallahki bebeğin sana sıkı sıkı tutunmuştur

Haklısınız bu süreçte insan kimi zaman mantığını kaybediyor, çok teşekkür ederim

Merhabalar artışlar güzel bence. Çok daha düşük değerle öğrenip yükselenler var

Bidaha yapma ama bisey olmaz korkma bende ani hareket yapmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…