EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlaaaaaar Merhabaaa ben geldim Cumartesi transfer oldum ama ne transfer Transfer olmamis arkadaslara tavsiyemdir bir sise yarim litre su icin 1 saat önceden yeter. Çatlıyordum kızlar transfer öncesi 2 kere wcde az az yaptım cünkü yürüyemicek vaziyetteydim 3. Kez de ameliyat masasindan wcye gonderildim cunku baskidan spekulum takilamadi bir türlü neyse hayirlisiyla transfer olabildim dün gece ve bugün kasik agrim var ara ara adet agrisi gibi. Sizlerinde bu sekilde agrisi oldu mu 2. 3. gün ? Kullandigim ilaclari da yazayım estrofem günde 2 tane progestan fitil günde 4 tane, solgar folicasit 1 tane, ben bebe aspirini iciyorum sabah 1 aksam 1. Transfer günü de prolutex igne baslatti sabahlari 1 tane.
Bu arada hamile olan arkadaslari tebrik ederim saglikla kucaginiza alin insallah Negatif cikan arkadaslar da üzülmesin nolur Rabbim ne zaman ol derse o zaman ne bir gün önce ne sonra hayirli zaman ne zamansa o zaman nasip etsin insallah hepimize

Ya cok tesekkur ederim ne tatli uzun uzun anlatmissin cok naziksin cok sagol. Bugun ilk ignemi oldum, orda yaptilar gostermek icin. Gonal ignemin adi 300 doz vurdular, bes gun kendim vuracakmisim, cuma gunu doktor tekrar bakacakmis. Uygun gorurlerse bes gun daha devam edecekmis sonra dediginiz gibi transfer. Hepimiz icin hayirlisi olsun insallah kizlar. Tesekkur ederim hosbuldum araniza.

Cok tesekkyr ederim sagolun yazdiklariniz icin cok mutlu oldum. Bugun dediginiz gibi gittim ilk ignemi oldum 300 gonal vurdular sonrasi bes gun surecekmis dediginiz gibi tekrar bakip karar verip devam edecekler. İnsallah hepimizin dualari kabul olur. Siz simdi hangi asamadasiniz. Ben yeniyim takip edemedim, insallah ilk denemede olanlari okuyunca daha cok heyecanlaniyorum.

Ben transfer oldum perşembe günü sonuç alacağım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…