EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Sonucum negatif ikiside bırakmış beni çok üzgünüm o kadar belirtiye rağmen olmadi benimki zaten buraya kadar gelmemiz mucizeydi eşimin spermi 0 yeni yöntem rosi denemiştik dualarınızı bekliyorum.
Allahtan hic umut kesilmez canim umarim en kisa surede hayaline kavusursun biraz dinlen ve sonra daha da guclu yoluna devam et elbet olacak

Tabiki yükselen var ama daha test gününe kocaman üç gün canım sabır etmekten başka çare yok ama yükselir inşallah beş gün embriyosu lakin kaç hücreli olduğunu bir öğren hastaneden
Canım iki gün var yarın değil ertesi gün hücre sayısını hiç bilmiyorum ama en az 120 oluyo diye biliyorum

Benimde 12 Ekim Pazartesi transfer oldu Perşembe günü gideceğim sonuç için sen Çarşamba mı çağırdılar
Bana da erken gelmişti ama ilki 3. Gün taze idi. Bu donmuş 5. Gün olunca dedim bir bildiği vsrdır. Dün de lekelenme oldu bu belirti diye okumuştum kk da hep. Dedim bugün kan vereyim. İşte ve sonuç 7,72. İnşallah bu kez olur kızlar Rabbim herkesin kucağını doldursun inşallah

Çok erken daha bence test gününüzü bekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…