EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bugün 15.günündeyim.bi an önce cuma gününü bekliyorum doktor için. Şimdilik hersey yolunda sanirim. Sen nasilsin nasil gidiyor
Ben de aynı 14. Günümdeyim biran önce salı günü gelsin istiyorum geçmiyor günler iyiyim ağrı sızı hiçbişey yok ilk zamanlar gibi değilim

Ben de aynı 14. Günümdeyim biran önce salı günü gelsin istiyorum geçmiyor günler iyiyim ağrı sızı hiçbişey yok ilk zamanlar gibi değilim
Evet senin salı günüydü biliyorum:) hadi hayirlisi. Hepimiz de iyi haberler aliriz inşallah

Selam arkadaşlar biraz daha tecrübelisiniz bir çoğunuz güzel sonuçlarınızı aldınız diye yazayım dedim yardım ederseniz sevinirim.
Şimdi özet yapiim önce, sat 21 eylül ile tedaviye başladım 2 ekim opu yapıldı 7ekimde adet oldum.. 16 ekimde sis(rahim yıkama) oldu.. Bugün yani 18 ekim de tekrar adet oldum..
Sizlere sorum şu ben sat olarak 21 eylül mü almalıyım yoksa opudan sonrası 7 ekim mi?
İkinci sorum opudan sonra 1. ve 2.adetiniz arası nasıldı? Bu normal adetim mi yoksa başka bi şey mi korktum kızlar yaa hiç böyle sık kanama yaşamadım

Bende onu kullanıyorum günde 2 kere 4tablet

Kizlar ben cok stresliyim resmen yerimde duramiyorum kac cikacak yarin diye. Yarin ki sonuca gore devam ya da tamam diyecegiz. Nolur bu aksam benim icin dua edin. 50 gorunce cok sevindik hevesimiz devam etsin insallah
Tamam canım dua ederiz sen nolur stres yapma bebegin hissetmesin insallah katlanmistr degerin güzelce

Canim benimde dondurulmus embriyo transferim var. Adetin 19 cu gunu normalde benim transfer gunumdu e2 biraz dusuk cikmisti ilacimi icmedigim icin. Sonra ilaci icip kan verdim normale donmustu. O yuzden adetin 20ci gunune verdi doktor Oglumdada 19 cu gundu transferim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…