EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bugün transferimin 1.günü sanırım..dün akşam 6 da yapıldı..yeteri kadar su içmediğim için lavmanla yaptılar çok kötü oldum..ve beş dakka içinde işlem bitti.bu sabah kalktığımda hiçbişi hissetmedim yalnız aşırı tuvalete gidiyorum malesef umarım kötü etkilemez..bişi hissetmek gerekiyor mu bilmiyorum da..heyecanlıyım çok..
Hayir canm daha cok erken belirtiler icin sabirli ol hic belirti olmayip pozitif olan var kendini dinleme.
Tuvalete cik bi problem olmaz korkma.

Kızlar benım de 5. gün dondurulmuş embriyo transferi planım var ama hastane seçemedim istanbuldayım öneriniz var mı ? kanuni hastanesinden taşıyacağım embriyolarımı
Ben bahceci umutta tedavi goruyorum 2 senedir ben tavsiye ederim.
Nereyi secersen sec labarotuari cok iyi olan merkezi tercih et canim.

Dün gittim haftaya salı kan vericem yumurtlama tarihime göre transferim olacak naturel olacak bu sefer kan sulandırıcı iğne kullanıcam bakalım

İyi akşamlar kızlar. Bende dün regl oldum yarın doktora gidiyorum transfer için ilk randevu. Çok heyecanlıyım inşallah bir aksilik olmaz.
Ya cok heycanlıı😍😍
Benmde daha 5 gunum var olmama gecikme olmazsa insallah😊
Bi aksilk olmaz korkma bak simdi yarin muayeneden sonra hergun 1 bardak organik nar suyu ic transfer olana kadar buyuk marketlerde cam sisede organikler var %100 nar suyu hergun 1 bardak ic rahmin kalinlasmasini sagliyomus ben iki denememde de oyle yaptm rahim kalinlastirma surecim guzel gecti

Ya cok heycanlıı😍😍
Benmde daha 5 gunum var olmama gecikme olmazsa insallah😊
Bi aksilk olmaz korkma bak simdi yarin muayeneden sonra hergun 1 bardak organik nar suyu ic transfer olana kadar buyuk marketlerde cam sisede organikler var %100 nar suyu hergun 1 bardak ic rahmin kalinlasmasini sagliyomus ben iki denememde de oyle yaptm rahim kalinlastirma surecim guzel gecti
Eğer yarın kist falan çıkmaz ise ve tedaviye başlarsak ilk işim bunu yapmak o zaman. 😊 Sağol canım seninde az kalmış inşallah gecikme olmaz sende hemen başlarsın

X