EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Göğüsümde şişlik varhisediyotum karnım davul gibi oldu adet mi bir yorum yapın lütfen
Güzel arkadaşım, sakin ol n'olur.. ne güzel, doktor değenlendirin demişse demek ki normal yoldan hamile olma şansınız var. Onun dediğini yapsan.. Bu kadar gerilmesen keşke.. Valla o tek o sigarayı iç ama bu kadar stres yapma.. diyesim geliyor: )

Merhaba benim 6 yumurtadan 2 tane embriyo 3. Gün donduruldu eşim azospermi tese ile aldılar sperm. Embriyolar 1i 8 diğeri 6 hücre histeroskopi ile 2 folip alindi ve cizik yapildi transferi geçen ay yapacaklardi ancak kullandigim ilaçlardan rahim fazla kalinlastigindan ertelendi bu ay regl olmayı bekliyorum normal regl günümde kahve rengi akinti geldi kesildi 2 gün sonra gene geldi kesildi yarın 6. Gün olacak yarın randevu aldim bu durum bana anormal geldi bezer bir deneyimi olan var mı ?

Merhaba benim 6 yumurtadan 2 tane embriyo 3. Gün donduruldu eşim azospermi tese ile aldılar sperm. Embriyolar 1i 8 diğeri 6 hücre histeroskopi ile 2 folip alindi ve cizik yapildi transferi geçen ay yapacaklardi ancak kullandigim ilaçlardan rahim fazla kalinlastigindan ertelendi bu ay regl olmayı bekliyorum normal regl günümde kahve rengi akinti geldi kesildi 2 gün sonra gene geldi kesildi yarın 6. Gün olacak yarın randevu aldim bu durum bana anormal geldi bezer bir deneyimi olan var mı ?
Merhaba canim benm esimde azosperm normal yolla imkansiz ama mucizeler olabiliyor hamilelik olabilirmi acaba cunku kahve lekelenmen olmus 2 kere kesilmis keske bi test yapsaydin.

kızlar ya, ben zaten heyecanlı, kaygılı bir tipim, bu ilaçlar iyice bozdu dengemi gibi geliyor. En ufak haberde hop ediyor yüreğim.. Hayırlısıyla bir geçseydi şu günler..

kızlar ya, ben zaten heyecanlı, kaygılı bir tipim, bu ilaçlar iyice bozdu dengemi gibi geliyor. En ufak haberde hop ediyor yüreğim.. Hayırlısıyla bir geçseydi şu günler..
Ilaclar hormon yüklü oldugu icin psikolojimizi alt ust ediyo canim bu cok normal bi durum ama dayanması güç.
Sadece bol bol sabır pozitif düşünmen önemli hersey guzel olacak diyerek beklemeye devam 😍

Bugün transferimin 1.günü sanırım..dün akşam 6 da yapıldı..yeteri kadar su içmediğim için lavmanla yaptılar çok kötü oldum..ve beş dakka içinde işlem bitti.bu sabah kalktığımda hiçbişi hissetmedim yalnız aşırı tuvalete gidiyorum malesef umarım kötü etkilemez..bişi hissetmek gerekiyor mu bilmiyorum da..heyecanlıyım çok..

Kızlar benım de 5. gün dondurulmuş embriyo transferi planım var ama hastane seçemedim istanbuldayım öneriniz var mı ? kanuni hastanesinden taşıyacağım embriyolarımı

X