EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım bana doktorum dedı eger dna sı normal bir embrıyo ise atlasan zıplasan hatta dussen bıle tutuyomuş. Eskıden annanelerımız hamıleyken ne işler yapıyolarmiş su mu taşımıyolarmış tarlada mı calışmıyomuş hiç birinin düşmüyodu
Haklısın canım ama işte insanin aklına her şey geliyor 😔

işte benim de anlamadığım bu amh aşırı kötü değil ama amh kötü olup 3 nasıl dölleniyor.benim bir tane son anda 6.günde döllendi..yani dediğin gibi mucize işte..ol derse oluyor. inşallah pazartesi transferim var.dua edin..sağolun..
Canım döllenme amh ile falan alakalı degıl kalitesıyle alakalı yumurta ve sperm. 1 tane kaliteli sperm ve yumurta olsa yetıyo🥰

Kızlar, 3 gün Gonal F kullandım, bugün kontrolüm vardı, anladığım 5-6 tane görünüyor yumurta. Doktor ilaçların işe yaradığını söyledi, daha erken zaten dedi. Geçen ay ilaç kullanmadan 8 küsür folikül görünüyordu. Az mı acaba şu anda yumurta gelişimim? Bu arada oy-yumurta toplama ile histeroskopi aynı anda olur mu diye sordum. Teoride olur ama tercih etmiyoruz dedi. Çünkü yumurta toplama rahim kalınken, histeroskopi rahim inceyken yapılıyormuş. Histeroskopi ile transfer tarihlerinin yakın olması iyiymiş bir de..

işte benim de anlamadığım bu amh aşırı kötü değil ama amh kötü olup 3 nasıl dölleniyor.benim bir tane son anda 6.günde döllendi..yani dediğin gibi mucize işte..ol derse oluyor. inşallah pazartesi transferim var.dua edin..sağolun..
Dualarımız seninle canım inşallah güzel geçer rabbim emeklerinin karşılığını verir kucağını boş koymasın 🤲🏻

Kızlar, 3 gün Gonal F kullandım, bugün kontrolüm vardı, anladığım 5-6 tane görünüyor yumurta. Doktor ilaçların işe yaradığını söyledi, daha erken zaten dedi. Geçen ay ilaç kullanmadan 8 küsür folikül görünüyordu. Az mı acaba şu anda yumurta gelişimim? Bu arada oy-yumurta toplama ile histeroskopi aynı anda olur mu diye sordum. Teoride olur ama tercih etmiyoruz dedi. Çünkü yumurta toplama rahim kalınken, histeroskopi rahim inceyken yapılıyormuş. Histeroskopi ile transfer tarihlerinin yakın olması iyiymiş bir de..
Yolun basındasın canım iğnelere yanıt vermen güzel bu zaman diliminde yumurta badem incir ceviz fındık süt tüket kalitesi için önemli güzel düşün güzel olsun inşallah

Kızlar, ilk düşükten sonra ikinci transfer için ne kadar ara veriliyor? Bnm doktorum 3 ay dedi fazla değil mi ☹️

Aynen aynen merkezını ara embrıyolarım hakkında sorum var de eger 3. Gun emb var ise fragmantasyon oranını sor hucreler birbirine esit mi de bi de kaç hucrelıler de, eger 5. Gun emb ise sayısını ve harfını sor mesela 3ab 5bb gbi
Canım merkezi aradım embriyoların görüntüsü falan gönderecekler bana şuan dondurulmuş olanların görüntüsü yokmuş ama daha öncekilerle ilgili bilgileri gönderecekler

Canım merkezi aradım embriyoların görüntüsü falan gönderecekler bana şuan dondurulmuş olanların görüntüsü yokmuş ama daha öncekilerle ilgili bilgileri gönderecekler
Göruntusunden anlayamazsın ki canım sen embrıyologların embrıyolar hakkında bılgı vermesi lazım.

Hangi ameliyattan bahsediyosunuz ki canm histereskopide biseye mudahele ettimi orda duzeltme yaptimi.
Cunku bende histereskopide hic bisey gorunmedi temizdi rahmi cizdim ciktim dedi size mudahele yapildigi icin tekrar hsg istemis olabilirmi
Bende de duzeltme yapılacak ondan ıstemıs olabilir

Valla hepsı farklı sey soluyor cnm ne bilim😔

Hangi ameliyattan bahsediyosunuz ki canm histereskopide biseye mudahele ettimi orda duzeltme yaptimi.
Cunku bende histereskopide hic bisey gorunmedi temizdi rahmi cizdim ciktim dedi size mudahele yapildigi icin tekrar hsg istemis olabilirmi

Cnm vpekı senın yumurta toplamayla histereskopi aynı andamı oldu

Göruntusunden anlayamazsın ki canım sen embrıyologların embrıyolar hakkında bılgı vermesi lazım.
Bende söyledim önceden de sormuştum sayı söylemediler ilk 2 transferim 5. Gün embriyosuydu kalitesi iyi demişlerdi 3. Transferim 3. Gin embriyosu 2 tane onun görüntüsü yollamışlar aynen bişey anlamadım ondan kalan 2 embriyoyu 5. Güne götürüp donduruldu

E Es3424
9F0F04D9-97FA-47CE-B0C0-1B6271A3CC3F.jpeg

yeteri kadar baskı var üzerimizde, başka baskı yapmasın kimse.
tabi ki az içsek ya da tamamen bıraksak en güzeli ama bu stresli zamanda kolay değil. şimdi çat diye bırakırsak çat diye hamile kalma şansımız 1000 kat artmayacak. yıllardır içtiğimiz sigaralar yumurta rezervimizi ve kalitesini etkiledi, artık geçmişe dönük bir şey yapamayız.
Bende kullanıyorum şifada kullanarak çocuk Şahin’i olan yok mu var allah yardımcımız olsun

X