EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hayir canim yaa ben neden cekilmedim histereskopi sonrasi yok oyle bisey zaten histereskopi Rahim filminin göremediği problemleri görmek için daha detaylı rahim filmi demek

Canm bende oldum histereskopi sonrasinda tekrar hsg istemedi doktorum..
Hsg yi dr transferden once mutlaka istiyo o olmadan transfer yapmiyo

Canım cem bey soledı bana. Ameliyattan 1 ay sonra hgs cekilıp rahım duzeldı mı diye kontrol edicem dedı sonra bir sonraki ay transfer dedı

Canım cem bey soledı bana. Ameliyattan 1 ay sonra hgs cekilıp rahım duzeldı mı diye kontrol edicem dedı sonra bir sonraki ay transfer dedı
Hangi ameliyattan bahsediyosunuz ki canm histereskopide biseye mudahele ettimi orda duzeltme yaptimi.
Cunku bende histereskopide hic bisey gorunmedi temizdi rahmi cizdim ciktim dedi size mudahele yapildigi icin tekrar hsg istemis olabilirmi

Hangi ameliyattan bahsediyosunuz ki canm histereskopide biseye mudahele ettimi orda duzeltme yaptimi.
Cunku bende histereskopide hic bisey gorunmedi temizdi rahmi cizdim ciktim dedi size mudahele yapildigi icin tekrar hsg istemis olabilirmi
Aynen canım senınkinde problem yokmuş bende düzeltme yapıldı ondan olabilir

Merhaba canım, mesajını okudum da. Bnm de tutmuş bir transferim vardı tuvalete çıkarken biraz zorlandım Galiba hemen birkaç damla kan geldi ve devam etti. Sonra yatisim yapıldı ilaçlarla kanama durduruldu taburcu oldum ardından tekrar çok yoğun bir kanamam başladı ve düşükle sonuçlandı. Acaba benimki de o tuvalet meselesinden mi öyle oldu yoksa embriyo mü kalitesizdi vücut attı?? Anlayamadım

Tuvaletten degildir canim oyle olsa bendende kan gelirdi seninki tutunmus ve embriyo kalitesizligi dna hasarı artik hangi sebepten olmussa düşmüs

Benim rahim filmimi inceledi doktorum öyle biseye gerek görse söylerdi sanırım iki tüpümde kapalı zaten ondan tüp bebek yaptırıyorum

Canım bana doktorum dedı eger dna sı normal bir embrıyo ise atlasan zıplasan hatta dussen bıle tutuyomuş. Eskıden annanelerımız hamıleyken ne işler yapıyolarmiş su mu taşımıyolarmış tarlada mı calışmıyomuş hiç birinin düşmüyodu

işte benim de anlamadığım bu amh aşırı kötü değil ama amh kötü olup 3 nasıl dölleniyor.benim bir tane son anda 6.günde döllendi..yani dediğin gibi mucize işte..ol derse oluyor. inşallah pazartesi transferim var.dua edin..sağolun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…