EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Cok iyi canim gozun aydin doktorun ne diyosa odur sen bisey dusunme yukselmis daha ne istiyosun sirada kese var

Evet canım çok şükür burdaki yazılanları okuyunca kafam karışıyor tekrardan kan vermeye gerek yok dedi doktorum bakalım nezmn geliyim diye sordum henüz cevap vermedi sağol canım Darısı en kısa zamanda sizlerin güzel haberlerini almaya

B
Ben de bu sefer ngs li tek embriyo transferi olacağım, O yüzden sizin sonucu çok merak ediyorum.
Doktorunuz yorum yaptı mi tutunma durumuyla ilgili
Canim insallah güzel haberi vermek nasip olur da sana da umut olur 2 embriyom gitti ngs ye 1 tanesi sağlıklı geldi cok şükür kalitesi de gayet iyi gebelik olusturmasi yüksek bir embriyo dedi embriyolog bakalim Allah bilir hayırlısını nasip etsin. Senin transfer islemin ne zaman peki seninki hakkinda ne dediler

Ama bana gecıcı menepoz olacaksın demedıler ki direk ay sonu adetınle gel dedıler Sizde bi sorun var mıydı cikolata kistınde falan oyle yapıyomuş sanırım ama bende oyle bişey yok. Tek gun mu vurulmuştun? Ben tek yarın vurulcam o kadar

Bwlkide adetın 2. Gunu vurulunca gecıcı menepoza sokuyo ben adetın 21. Gunu vurulacagım transfer hazırlığı için. Sende transfer için mi vuruldun canım lucrini?

Selamlar ben de adetin 21. Günü lucrin 3.75 vuruldum adetim 1 hfta gecikti sadece
Benım gibi işte senınde durumun canım adetın 21. Gunu farklı oluyo bence bizim transfer için vurduruyolar bu iğneyı bende panık oldum herkes gecıcı menepoz diyo doktorumda oyle bişey demedi hiç Sana neden verdıler progesteronu tutmak için mi?

Inşallah canım inşallah. O genetik sonucunu beklemek falan ne zordu dimi.insallah karşılığını alırız o emeklerin.. Benim de sonnyumurta toplamada 2 tanesi gitti biri saglikli geldi. O transfer edilecek cuma günü. Embriyologla görüşmedim.

Bana da öyle dediler canim adet olunca ilaçların yazıldı içmeye başka dediler. Tek doz vurundum. Ben de çikolata kisti de yok. Çok önce varmış ve dağılmış. Rahim filmi çektirdim hiçbir şey yok temiz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…