EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bana lucrin depot 3.75 verdiler transfer aşamasındayım adetın 21. Gunu vurulmamı soylediler yarın vurulcam 1 hafta sonra adet olcaktım olamıcam mı yani 1 2 ay adet olmuyosun yazmışsın canım🙄 bana adet olcaksın tarıhınde dediler. Acaba siz adetlıyken vuruldugunuz için mi ya da dozu 3.75 mi daha fazla mı vuruldun?
Lucrin depot 3,75 bende regl 2 günü vuruldum Eylül 7 de vuruldum ekim 14 bugun halen bisey yok bugun doktora sordum kişiden kişiye değişiyormuş ama olmaman normal çünkü geçici menepoza soktuk seni dedi menopoz ignesi sonuçta dedi 🤪

Gebe kalırsam belki bende kullanırım ama şu süreçte rapor almak da zor , kimse vermek istemiyor
Ben de aynı şekildeyim, ama hamileler zaten risk grubunda oluyor. Benim derslerim hep uzaktan evde oluyor şimdilik ama okul olsaydı muhtemelen 1-2 hafta rapor alabilirdim. Gerçi artık doktorlar vermiyor rapor. Ama en azından ilk 5 gün istiraat edin.

Bana lucrin depot 3.75 verdiler transfer aşamasındayım adetın 21. Gunu vurulmamı soylediler yarın vurulcam 1 hafta sonra adet olcaktım olamıcam mı yani 1 2 ay adet olmuyosun yazmışsın canım🙄 bana adet olcaksın tarıhınde dediler. Acaba siz adetlıyken vuruldugunuz için mi ya da dozu 3.75 mi daha fazla mı vuruldun?
Selamlar ben de adetin 21. Günü lucrin 3.75 vuruldum adetim 1 hfta gecikti sadece

Ben de aynı şekildeyim, ama hamileler zaten risk grubunda oluyor. Benim derslerim hep uzaktan evde oluyor şimdilik ama okul olsaydı muhtemelen 1-2 hafta rapor alabilirdim. Gerçi artık doktorlar vermiyor rapor. Ama en azından ilk 5 gün istiraat edin.
Malesef okula gitmek zorundayım ya 🤔Pazartesi - salı gününe de rapor mu alsam acaba bilemedim şimdi

KIzlar sonucum çıkmış 10. Gün 413 8. Gün 241 di sizce nasıl tam iki katı olmamış ama doktorum çok iyi dedi sıkıntı yok dedi sizde yorumlarsanız sevinirim🙄🙄🙄
kuzum verdıgun saatte onemlı bence aynı saatleedemı verdın

KIzlar sonucum çıkmış 10. Gün 413 8. Gün 241 di sizce nasıl tam iki katı olmamış ama doktorum çok iyi dedi sıkıntı yok dedi sizde yorumlarsanız sevinirim🙄🙄🙄
Yuzde 60 ın üzerindeki artıs normal canım ki seninki yuzde 75 artmis gayet iyi sonucun sağlıkla ilerlesin hamileligin🤲🏻😍💖

X