EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kaçıncı gun embriyosu
5.gun embrıyosu bu erken gebelıktı bıde normal yaptım normal testte de cıktı erken gebelık predictor onun kullanım talımatında hassasıetı 10 ml dıyor kalsa bıle ıgne etkısınden 10un aşagısı kalır yıne cıkmazdı ıcım rahatladı🥰

5.gun embrıyosu bu erken gebelıktı bıde normal yaptım normal testte de cıktı erken gebelık predictor onun kullanım talımatında hassasıetı 10 ml dıyor kalsa bıle ıgne etkısınden 10un aşagısı kalır yıne cıkmazdı ıcım rahatladı🥰
Tebrik ederim sağlikla katlanarak artsin degerin😍🥰💗 bencede kan ver canm

kızlar benim bugun 6.gun koyuldugu gunu saymazsak 5 erken gebelık yaptım böyle cıktı var dimi 🥰
Var vaar🥰🥰
Hadi gözun aydin bir hamilemiz daha olduu bu topik gercekten ugurlu geldi darisi bizleri başina 🤲
Ama simdi sabret ve test gununu bekleyip kan ver boyle erken ögrenince zaman gecmiyo🤭

ben hayatımda ılk defa cıft cızgı gordum sabah ınanamadım agladım hatta ..hala sevındırık gıbıyım evden calısıyorum masamda embrıyomun fotosu ıkı gebelık testı ıcım coşkuyla dolu ama kımse bılmıuo🙊allahım emek veren bekleyen burdakı herkese nasip etsın benımde degerım katlı katlı artsın saglıkla kucagıma alayım🤲

ben hayatımda ılk defa cıft cızgı gordum sabah ınanamadım agladım hatta ..hala sevındırık gıbıyım evden calısıyorum masamda embrıyomun fotosu ıkı gebelık testı ıcım coşkuyla dolu ama kımse bılmıuo🙊allahım emek veren bekleyen burdakı herkese nasip etsın benımde degerım katlı katlı artsın saglıkla kucagıma alayım🤲
Ay canim beniiim❤❤ insallah devam eder kesesi kalp atisi bi sıknti yasamazsin bu mutlulugunu hic bisey bozmasn kimseyede soyleme herset netlesene kadar😍

Duygulandım okurken 🥺 bende hic cift cizgi görmedim büyuk ihtimal ayni duyguları yaşarım seninle 😍
Rabbim sağlikla devam ettirsin artısını ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu 🤲🏻🤲🏻

Canım çook sevimdim hayırlı olsun inşallah allah sevincimizi tamamlasın sağlıklı evlatlarımızla🤲🏻 Bende kan verdikten 1 gün sonra gebelik testi aldım hiçbizamn çift çizgi görmeyince nasıl çıkacağını çok merak ettim masanın üstünde duruyor gelip gidip bakıyorum 🥰🥰🥰

Bende sizle aynı gün transfer olmuştum sizden görünce heryecanlandim test yaptım şimdi normal gebelik çift çizgiyi gördüm bende çok heyecanlı ve şaşkınım kanda görmeden için rahat etmicek ama çift çizgi görmek müthiş bı duygu insalh herkesin sonucu güzel olur

X