EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım her ihtimale karşı veriyor genelde doktorlar , herhangi bir sıkıntı Yoksa dahi .Aslında bende kullanma taraftarı değilim sonuçta yan etkileri çok olan bir ilaç.Fakat doktorum önlem amaçlı transfer tarihinde başlatıyor ,3 ay kullanacakmışız gebelik oluşursa

Bendede kan pıhtılaşması var ondan kullanıyorum kan akışım iyi olsun rahıme kan daha iyi gitsin diye. Bana doktorum başla şimdiden dedı hatta zararı olur mu diye korktum gebeye verılıyo zararı olsa verılmez dedı mantıklı geldi banada başladım kullanmaya bi zararı yok olursa yararı olur

Ne gibi bi yan etkısı var? Bana doktorum yan etkısı olsa gebeler kullanmazdı gebe kullanıyosa sen hayli haylı kullanırsın gibisine getirdi

tüp bebekte kullanılab ilaçlar pıhtılaşma riskini artırıyomus yumurta buyutmw surecınde opu adetıne kadar ondan kullandırdılar ama sonra bıraktım ..benım naturel transfer oldugu ıcın bana ilaç kullandırtmadılar adetlerimde düzenli diye belki naturel olmasa bana da kullandıracaklardı..ben oksapar’a nezaman başlayayım dedım ?pozıtıfı gordugumuz anda başlayacaz dediler bana o sebeple kullanmıyorum şuan

Büyük ihtimalle adet sokturucu verecek. Bana verdi çünkü. Bana da haber ver tamam mi canim
Normal dedi olmaman kişiye göre değişirmiş kiste baskı yaptığı icin olmayadabilirmisim ayın 20 de gel dedi ilaçlara başlamak icin zaten 1,5 ay zaman verdi iğnenin etkisi icin o zamanı bekliyoruz dedi normalmiş yani canım stres yapma sende

6.gun icin idrarda test erken mi sizce ya
Negatif çıkarsa ( ki yüksek ihtimal erken olduğu İçin) kendinizi üzmeyip umudunuzu kaybetmeyecekseniz değil
Ben de 6. Gün yapmaya başlayacağım
Diğerinde 7. Gün yapmıştım net çıkmıştı bakalım bunda kısmet ne olacak

Testi aldim ama korkudan yapamıyorum cok saçma

Testi aldim ama korkudan yapamıyorum cok saçma
Çok strese girecekseniz yapmayın ozaman biraz daha bekleyin
Çünkü varsa bile bazılarında idrarda geç çıkıyor
Birde sabah ilk idrarla yapılmasını önermişlerdi daha önce öyle bişey okumuştum ben de öyle yapacağım

Canım operasyondan sonra ki adetin 2. Günü vurundum. Dr öyle söyledi
Merhabalar. Lucrinle ilgili konuşmuşsunuz size sormak istediğim bisey var benim 1 buçuk cmlik çikolata kıstım var 2 hafta önce yumurta toplamam oldu 2 blastokist embriyom var dondurdu doktorum adet olduğunda haber et kisti baskilayacagz dedi. Bugün adetin 2.günü Aradım dedi ki bugün lucrin depot 1 doz, 28 gün sonra 2. Doz vurul 20 gün sonra da bana gel dedi. Benim sormak istediğim bu ilaçtan sonra rahim dinlendiŕme yapıyor mu doktor? Yani beni 2. Dozdan 20 gün sonra gel die ne için çağırmıştır? Transfer olacak olsa başka ilaçlar da vercem bana ulaş demesi gerekmez miydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…