EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Iki kere transfer oldum ikisindede bez bagladilar ayni yerde oldum zaten ikisinide bez iyi ama sedyeyle odaya getiriyolar sedyeden yataga kayarak sirt ustu surune surune gectim o sirada bez kaymazsa iyi kayarsa buyuk sikinti birinde oyle yasadim cunku 😂😂
Yaa dikkat edeyim ben de o zaman ona.. Olur da bez olursa kaydirmamaya çalışırım en azından 😊

Aynı zamanda transfer olacağız o zaman inşallah tutunur bebeklerimiz 🤗 ben de çok güvenemiyorum açıkçası yediklerime ictiklerime dikkat ediyorum sadece zaten 3 ayrı vitamin kullanıyorum inşaallah güzel sonuçlar alırız 🤲🥰
İşallah güzel sonuçlar alırız. Benim embriyolar 3.gün dondurulmuşty.çözüp 5.güne gitmesini beklicez.

Sağ ol canım benim doktorum daha önce hiç sulandırıcı iğne vermemişti Aspirin vermişti ama bu serumu bana da ilk kez veriyor Cem Bey başarısız denemesi olanlara veriyor sanırım Çünkü bir arkadaşa daha vermişdi böyle
Anladım canım , belki de yararı oluyordur bilemeyiz 🥰İnşallah bu sefer tutacak ❤️

Aynen öyle.. Sonradan düşünmekten tedbirli olayım en azından.. Embriyom genetiğe gitmedi. Ben biraz problemliyim ama kader kısmet artık en azından elimden geleni yapıyorum hayırlısı neyse o olsun inşallah 🙏 ınşallah ben de tüm isteyenler de sağlıkla kavuşur bebeklerine 😊
İnşallah canım nasipse tutacak bunları düşünme .Ben şu an tam teslimiyet halindeydim, dua ediyorum sadece zamanı geldiyse olacak biliyorum ❤️

Kizlar ben geldim sali transferim var insallah 🥰
Ama kafam cok doldu Doktorum 3. denemem olduğu için bağışıklık destekleyici serum verdi 2 sefer uygulayacakmışım ilkini transfer olana kadar almam lazımmış Ayrıca transfer gününden sonra kullanacağım kan sulandırıcı iğne verecekmiş Progestan ampul verdi zaten onun yanında bir de bu cikti😞 Vallahi şu kan sulandırıcı iğne en korktuğum şey di başıma geldi sevinemedim bile
Kuzum hayrılı olsun inşallah pozitif i görmen dileğiyle🤲🏻 Takılma böyle şeylere kendini strese sokuyorsun ne iğneler vurulduk bu yıldırmasın seni morelini güzel tut güzel şeyler olsun inşallah 🥰

Bana doktorum zaten 3.gün embriyosunun en kalitelisini dondurduk , bundan düşükleri 5.güne geldiyse Buda gelebilir hiç bilemeyiz tutup tutmayacağını , olumsuz Düşünmeyin dedi .Bakalım inşallah tutar :anneadayı:
Evwt gecen gun bir bayanla konuştum 3. Gun 2. Kalite 6 emb varmış 5. Gune getirmiş doktoru 2 tanesi konulmuş su an ikizlere hamıle yani bu iş hiç belli olmuyo 3. Gun 5. Gun onemli degıl onemli olan emb genwtık yapısı canım

Canım daha tedavıye bıle başlamadım ben adetımı bekliyrm ama kan sulandırıcı kullanıyorum. Hiç endişe edılcek bişey degıl💜 daha iyi hatta vucudunda kan dolaşımı fazla olur
neden kan sulandırıcı kullanıyosunuz??benımde factor3ve factor 5 heterozıgot oldugu ıcın bende hep kan sulandırıcı ıgne kullanacam ama bana pozıtıfı gorunce başlayacaksınız dedıler..opu’dan sonrakı adete kadar kullandım adetım başladı bıraktım o sureden berı kullanmıyorum şuan

X