EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yaa dikkat edeyim ben de o zaman ona.. Olur da bez olursa kaydirmamaya çalışırım en azından

İşallah güzel sonuçlar alırız. Benim embriyolar 3.gün dondurulmuşty.çözüp 5.güne gitmesini beklicez.

Anladım canım , belki de yararı oluyordur bilemeyiz İnşallah bu sefer tutacak

İnşallah canım nasipse tutacak bunları düşünme .Ben şu an tam teslimiyet halindeydim, dua ediyorum sadece zamanı geldiyse olacak biliyorum

Kuzum hayrılı olsun inşallah pozitif i görmen dileğiyle Takılma böyle şeylere kendini strese sokuyorsun ne iğneler vurulduk bu yıldırmasın seni morelini güzel tut güzel şeyler olsun inşallah

Bana doktorum zaten 3.gün embriyosunun en kalitelisini dondurduk , bundan düşükleri 5.güne geldiyse Buda gelebilir hiç bilemeyiz tutup tutmayacağını , olumsuz Düşünmeyin dedi .Bakalım inşallah tutar
Evwt gecen gun bir bayanla konuştum 3. Gun 2. Kalite 6 emb varmış 5. Gune getirmiş doktoru 2 tanesi konulmuş su an ikizlere hamıle yani bu iş hiç belli olmuyo 3. Gun 5. Gun onemli degıl onemli olan emb genwtık yapısı canım

Canım daha tedavıye bıle başlamadım ben adetımı bekliyrm ama kan sulandırıcı kullanıyorum. Hiç endişe edılcek bişey degıl daha iyi hatta vucudunda kan dolaşımı fazla olur
neden kan sulandırıcı kullanıyosunuz??benımde factor3ve factor 5 heterozıgot oldugu ıcın bende hep kan sulandırıcı ıgne kullanacam ama bana pozıtıfı gorunce başlayacaksınız dedıler..opu’dan sonrakı adete kadar kullandım adetım başladı bıraktım o sureden berı kullanmıyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…