EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Çok strese girecekseniz yapmayın ozaman biraz daha bekleyin
Çünkü varsa bile bazılarında idrarda geç çıkıyor
Birde sabah ilk idrarla yapılmasını önermişlerdi daha önce öyle bişey okumuştum ben de öyle yapacağım
1 gün daha bekleyim aynen. Senin kaçıncı günün canim

Ya ne kadar erken öğrensen gebelik o kadar uzuyor hele o kan verme süreci çok kötü bir süreç ben gününde verdiğim halde 3 defa kan testine gittim gerek yok yani. Ne kadar geç o kadar iyi
Ay hayirlisi ile gebe oldugumuzu ogrenelim de süreç uzun gibi gelsin canim 😅 biliyorum kan verme süreci cok kötü kac defa yasadim o süreçleri :KK43: insallah hepimiz güzel haberler aliriz ve güzel haberler veririz birbirimize 💛

neden kan sulandırıcı kullanıyosunuz??benımde factor3ve factor 5 heterozıgot oldugu ıcın bende hep kan sulandırıcı ıgne kullanacam ama bana pozıtıfı gorunce başlayacaksınız dedıler..opu’dan sonrakı adete kadar kullandım adetım başladı bıraktım o sureden berı kullanmıyorum şuan
Bir sebebi yok aslında, yani bir rahatsızlığım yok kan sulandırıcı gerektirecek. Doktor verdi sorgulamadım. Estrofem, hibor, coraspin ve prolutex verdi. Sadece estrofemi okurken kanda pıhtılaşma yapabilir diye okudum belki o yan etkiyi önlemek için vermiştir.

Bir sebebi yok aslında, yani bir rahatsızlığım yok kan sulandırıcı gerektirecek. Doktor verdi sorgulamadım. Estrofem, hibor, coraspin ve prolutex verdi. Sadece estrofemi okurken kanda pıhtılaşma yapabilir diye okudum belki o yan etkiyi önlemek için vermiştir.
evet muhtemelen benım naturel olmasının sebebı de bu ılacların pıhtılasmayı artırmasıymıs🙊bende de yatkınlık varmıs bızım merkez genetık testte ıstemıstı zorunlu ıyı ki ıstemısler yoksa bılmeyecektım hıc🤭herkesım vucudu farklı ondan da herkesın tedavısı farklı tabı..allah emeklerımızın karsılıgını verır ınsallah🤲

5.gün embriyosu 2 adet transfer yapıldı.
6.günümde değer 1.20 çıktı
Test günüm cumartesi
Biliyorum beklemek çok zor ama sakın canını sıkma çok erken test yapmışsın inşallah cumartesi pozitifi görürsün bence sık kendini cumartesiyi bekle . Ben test günümde bile 34 ü gördüm düşük düye moralım bozulmuştu sonra artış gösterdi ama o üç kan veriş sürecim çok zordu benim için

evet muhtemelen benım naturel olmasının sebebı de bu ılacların pıhtılasmayı artırmasıymıs🙊bende de yatkınlık varmıs bızım merkez genetık testte ıstemıstı zorunlu ıyı ki ıstemısler yoksa bılmeyecektım hıc🤭herkesım vucudu farklı ondan da herkesın tedavısı farklı tabı..allah emeklerımızın karsılıgını verır ınsallah🤲
Bendede cıktı canım test yaptrdım bana 6 aya kadar kullanıcaksın dedıler yıne testler yapılcakmış bılmıyorum ne testı ona gore 9 ay bıle olabılıyomuş testlere gore karar verılcek

X