EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bir sebebi yok aslında, yani bir rahatsızlığım yok kan sulandırıcı gerektirecek. Doktor verdi sorgulamadım. Estrofem, hibor, coraspin ve prolutex verdi. Sadece estrofemi okurken kanda pıhtılaşma yapabilir diye okudum belki o yan etkiyi önlemek için vermiştir.
Kan sonucun çıktı mı canım benım çıkmadı hala ?

Senin ilkdegerinde dusuk cikmisti yanlis hatirlamiyosam canim sonra cok sukur artis gostermisti demi keseyi gormeye cagirdilarmi seni cagirdilarsa degerin kac olduda cagirdilar ben daha ne kadar kan vercem boyle merak ettimde
Benim ilk değerim 34 12. Gün 139 15. Gün 610 çıktı artık kan istemediler kese görmeye çagırdılar

Biliyorum beklemek çok zor ama sakın canını sıkma çok erken test yapmışsın inşallah cumartesi pozitifi görürsün bence sık kendini cumartesiyi bekle . Ben test günümde bile 34 ü gördüm düşük düye moralım bozulmuştu sonra artış gösterdi ama o üç kan veriş sürecim çok zordu benim için
Belkide doğru ama işte ne bilim insan zor şartlarda bu kadar emek veriyor üzülüyor insan

Kızlar ben cumartesi öğlen gibi transfer olacağım ya , cumartesi pazar da evde olacağım .Pazartesi okula gideceğim , öğretmenim fazla ayakta kalmadan yormadan dersime gireceğim .Rapor almak istemiyorum , sıkıntı olmaz dimi , sonuçta ağır bir işim yok

Çok rahatsız edici birsey ya ne yapıcam bilmiyorum ağrı kesici de almadım mide bulantısı da yaptı
Ayy mide bulantısı bende de yapıyor , bide çok fazla akıntı .Estrofem beni de mahvediyor canım , eğer tutarsa kalp atışını duyana kadar kullanacakmışım öyle dedi hemşire

Kızlar ben cumartesi öğlen gibi transfer olacağım ya , cumartesi pazar da evde olacağım .Pazartesi okula gideceğim , öğretmenim fazla ayakta kalmadan yormadan dersime gireceğim .Rapor almak istemiyorum , sıkıntı olmaz dimi , sonuçta ağır bir işim yok
Ben de öğretmenim cnm rapor alacağım ben bir hafta

Ben de öğretmenim koronadan korkuyorum ben de

Ben de öğretmenim cnm rapor alacağım ben bir hafta
Kuzum ben almayacağım ya , doktorlar diyor iki gün Dinlenin sonra normal hayatınıza dönün diye .Zaten meslek öğretmeniyim , şu süreçte fazla öğrenci de gelmiyor .Bir iki gün merdiven çıkmayım diye alt katlarda boş sınıflarda işleyim diyorum

Anne AdayıTransfer TarihiSonuç
Suoz Suoz 4 ekim:anneadayı:
@She-3 ekim:anneadayı:
@Kocasininprensesi93:anneadayı:
@Cupancake6 ekim
Violett90 Violett90 9 ekim
@hiranur341913 ekim
@BenCigdem8 ekim
@Regen8915 ekim
S sunshine__ 7 ekim
Ogretmennhanimm Ogretmennhanimm 17 ekim
@Yasnaz20 ekim
@ElifffErdemm21 ekim
@Papatyam erva30 ekim
@rus ruleti10 ekim
@Misli_naa10 ekim
Betbetul Betbetul 28 eylül:anneadayı:
@merveustabasioglu5 ekim
@Zzzzzzzz298 ekim
ozge2126 ozge2126 28 eylül:anneadayı:
@ilknurrrrrrd28 eylül:anneadayı:
@siera6112 ekim
@bus910515 ekim
@yeliz19818 ekim
@ZgulkrcZ9 ekim
@mila348 ekim
@sadefsdf3 ekim
H hayat2828 30 ekim

Herkese merhabalar :KK36:
Ekim ayı dondurulmuş embriyo transferi olacaklar haydi buraya :KK56:
Bu topiği açmamın nedeni birbirimize fikir alışverişimizin olması o stresli 10 günü ve sonrasını beraber geçirelim bu topik bize uğur getirsin :KK22:

Ben kendi hikayemi anlatmakla başlıyorum
23 yaşım yeni bitti 4 yıllık evliyim istanbul bahçeci umut tüp bebekte 2 yıldır tedavi görüyorum,eşim azosperm hastası sperm çıkışımız 0 ve tese ile alınan spermlerle embriyolar oluştu.

2 deneme yaptık ilk deneme negatifti ikinci icin başladık öncesinde histereskopi yapılıp rahime çizik atıldı tutunmasını sağlıyormuş.
Öylede olmuştu tutmuştu ama şans bu ya boş gebelik oldu ve kürtaj oldum üzerinden 5 ay geçti şu anda üçüncü dondurulmuş embriyo transferi için başladık 😊 transfer hazırlığı için adet olmayı bekliyorum Bir gecikme olmazsa 15 gün sonra adet olacağım ve ilaca başlayacağız transfer ekime denk geliyor.

Hadi bakalım hep birlikte bu serüveni mutlu bir şekilde geçirelim ❣

X