EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

buarada kızlar banyo işini naptınız??of ben banyo yapmadım transferden belli🙊allahtan evde yalnızım da..oyle sıcakta degıl yapsammı bugun transferın 6.gunu cts olmustu🥱
Doktor ne zaman yapabilirsin dedi bununla ilgili bisi soyledimi...
Cok sıcak su olmadan banyo yapılması gerekiyor sanirim ama kacinci gun yapilmali bilmiyorum

Doktor ne zaman yapabilirsin dedi bununla ilgili bisi soyledimi...
Cok sıcak su olmadan banyo yapılması gerekiyor sanirim ama kacinci gun yapilmali bilmiyorum
hıc sormadım kı..transfere gırmeden once hemsıre bısurı sey sıraladı ona gore ertesı gun hersey normale dönebilir perde takmayın agır iş yapmayın dedı😂ben yemek yapabılırmıyım dıye sormustum o da yap tabı dedi..banyo aklıma gelmedı o an🙊

hıc sormadım kı..transfere gırmeden once hemsıre bısurı sey sıraladı ona gore ertesı gun hersey normale dönebilir perde takmayın agır iş yapmayın dedı😂ben yemek yapabılırmıyım dıye sormustum o da yap tabı dedi..banyo aklıma gelmedı o an🙊
Aahahha transferden sonra soyleseler ya o heyecandan bende bisi soramam 😅 aklına yemek gelmis demek ki 🤣

Ben zaten normalde de soğuğa yakın ılık diyebilriz o şekilde duş alirim. Kaynar su ile yapamam. Zaten de genel olarak da kaynar su ile yapilmasa dahi iyi. Ilık suyun vucudu daha çok rahatlattiği kesin
Bende öyle yapayım 🤗 tesekkurler

Aksi gibi transfer günü sırtım tutuldu zaten çok ağrı var bir de böyle sırt üstü yatınca daha da kötüledi sormak istedim sizlere
İlk gebeliğimde transfer sonrası vs herşeyi neler yaptığımı unuttum
Çok değişik geliyor kulağa ama gerçekten herşey her yaşanan sonu güzel olunca unutuluyor bütün o endişeler
İnşallah buradaki herkes güzel sona çok yakındır 🙏

Aahahha transferden sonra soyleseler ya o heyecandan bende bisi soramam 😅 aklına yemek gelmis demek ki 🤣
ya ben yemek yapmazsam eşim de yapamaz becerıksız..dışardan söylerız demıstı o da saglıksız olur dıye ıstemıyordum da oldugumuz şehırde de kimse yok🥱yemek önemlı bızım ıcın😂

ya ben yemek yapmazsam eşim de yapamaz becerıksız..dışardan söylerız demıstı o da saglıksız olur dıye ıstemıyordum da oldugumuz şehırde de kimse yok🥱yemek önemlı bızım ıcın😂
Evet disardanda yemek olmaz dikkat etmek lazm esine tarif etsen yine yapamaz mi gerci benm esiminde eli hic yatkin degil😬

Benim de bugün 2.günüm. Ama hertürlü yatıyorum hiç o konuda dikkat etmedim. Genel olarak yürüyorum da oturuyorum da. Ful yatma modunda değilim
ben de bu kadar dikkat etmeyeceğim artık Boşuna yordum kendimi demek 😔
Kaçıncı gün kaç embriyoydu transferiniz ?
Benim 5. Gün çift embriyo
İlkiyle kıyaslamayacağım diye söz vermiştim kendime ama elde değil
Çok erken tabi ama yine de insan arıyor bişeyler🤷‍♀️
İnşallah olumlu sonucunuzu okuruz
Takip ediyor olacağım 🙏

ben de bu kadar dikkat etmeyeceğim artık Boşuna yordum kendimi demek 😔
Kaçıncı gün kaç embriyoydu transferiniz ?
Benim 5. Gün çift embriyo
İlkiyle kıyaslamayacağım diye söz vermiştim kendime ama elde değil
Çok erken tabi ama yine de insan arıyor bişeyler🤷‍♀️
İnşallah olumlu sonucunuzu okuruz
Takip ediyor olacağım 🙏
İnşallah hepimiz olumlu sonuç alırız 🙏🏻 Bende de 5.gün çift embriyo. Benim ilk denemem ve taze transfer.Hiç bir belirti falan yok. Test yapmayı düşünüyormusunuz?

Kizlar ben geldim sali transferim var insallah 🥰
Ama kafam cok doldu Doktorum 3. denemem olduğu için bağışıklık destekleyici serum verdi 2 sefer uygulayacakmışım ilkini transfer olana kadar almam lazımmış Ayrıca transfer gününden sonra kullanacağım kan sulandırıcı iğne verecekmiş Progestan ampul verdi zaten onun yanında bir de bu cikti😞 Vallahi şu kan sulandırıcı iğne en korktuğum şey di başıma geldi sevinemedim bile

X