EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

10.gün 335 12.gün 933 dileyen herkes emek veren herkes harika sonuçlar alsın inşallah dua edeceğim🙏 İnşallah Bizimde sağlıkla ilerler 🙏 bu arada hiç belirtim yoktu endişelenmiştim belirti aramayın
Hayırlı olsn canım gözün aydın bende sabah kan verdim bakalım artış olmuşmu senın değerin çok güzel katlanmış maşallah 🙏🏻

10.gün 335 12.gün 933 dileyen herkes emek veren herkes harika sonuçlar alsın inşallah dua edeceğim🙏 İnşallah Bizimde sağlıkla ilerler 🙏 bu arada hiç belirtim yoktu endişelenmiştim belirti aramayın
Hayirli olsuuun insallah saglikla ilerler🤗🤗 bende de yok hic belirti insallah görürüm pozitifi

Merhabalar benim de transferimin 2. Günü
Acaba transferden sonra yatarken sağa sola döndünüz mü yoksa hep sırt üstü mü yattınız?
canım bende hep oyle uyumustum hatta hala oyle yatıyorum ya saga ya sola burdakı arkadaslar zararı olmaz demıstı🙊sımdı gayet rahat uyuyorum sag ya da sol işte🥱

buarada kızlar banyo işini naptınız??of ben banyo yapmadım transferden belli🙊allahtan evde yalnızım da..oyle sıcakta degıl yapsammı bugun transferın 6.gunu cts olmustu🥱

X