EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım benım oncekı tazeydı. Subatta bende progestrn yuksek cıktgı için transfer olamadım dondurdular fazla yumurta cıkınca ilaçlar ohss yapıyo progesteron ve e2 degerı yukselıyo. Evet donmuş emb rahım dınlendgı için tutma sansı daha fazlaymış. Bu arada yaş kaç?

Cnm benımde rahım y seklınde bende adetle baslıcam yumurta toplandığı gun ve doktor ameliyatıda yapıcam dedı. 1 ay sonra tekrar rahım fılmı duzelmısse 1 ay sonra transfer dedı en az 2 ay sonra oluyor

28 yaşındayım canım. Şubatta progesteron kaç çıkmıştı benim de bu ay taze olacakti progesteron yüksek çıkınca ertelendi. Acaba ohss mi oldu ki

Cnm benımde rahım y seklınde bende adetle baslıcam yumurta toplandığı gun ve doktor ameliyatıda yapıcam dedı. 1 ay sonra tekrar rahım fılmı duzelmısse 1 ay sonra transfer dedı en az 2 ay sonra oluyor
Aaa, yumurta toplama ile histeroskopi aynı anda olabiliyor muymuş? Histeroskopiden sonra bir de işe yaradı mı diye rahim filmi mi çekilicez tekrar: )
Hayırlı uğurlu olsun tedavin arkadaşım.

Aaa, yumurta toplama ile histeroskopi aynı anda olabiliyor muymuş? Histeroskopiden sonra bir de işe yaradı mı diye rahim filmi mi çekilicez tekrar: )
Hayırlı uğurlu olsun tedavin arkadaşım.

Evet cnm tekrar anestezi almana gerek yok dedı. Benım ıcınde ıyı oldu cunku 2.denemem cok fazla anestezi aldım. Benide geren o rahım fılmı Allah hepımızın yardımcısı olsun

Bende suan içiyorum ve ilk denemem olduğu icin bilgi almak istedim paket gıdalardan uzak durmak gerektiği dışında pek bilgim yok o yüzden sordum canım dikkate alıp cvp verdiğin için teşekkür ederim
Merhaba benimde ilk denemem ve sigarayı bırakamıyorum, bir de bunun stresi üzerimde, eşimin bırak baskısı. Çok bunaldım.

Evet cnm tekrar anestezi almana gerek yok dedı. Benım ıcınde ıyı oldu cunku 2.denemem cok fazla anestezi aldım. Benide geren o rahım fılmı Allah hepımızın yardımcısı olsun
ne güzel, aklıma gelmişti aslında ama.. yarın sorucam doktora.. sen nerede başladın tedaviye arkadaşım?

Merhaba benimde ilk denemem ve sigarayı bırakamıyorum, bir de bunun stresi üzerimde, eşimin bırak baskısı. Çok bunaldım.
Yerleştirme olunca içmemeye özen göster canım biliyorum çok zor ama napalım anne olmak icin herseyi yapıyoruz rabbim yardımcımız olsun hepimizin inşallah

Canim bende iciyorum transfere kadar azalt ve transferden bi iki hafta once tamamen birak transfer olduktan sonrada kesinlkle icme birtane bile yok hersey bebek icin unutma

Ekim in 1 i adet zamanı gösteriyor bakalım , bir iki gün erken veya geç olabilir .Az kaldı adete , tabi transfer için de geri sayım başlıyor Sözde hiç umudum yok diyorum ama hafiften heyecanlar başladı bende

Daha önce transfer olan arkadaşlar size Sorum olacak transferden sonra yattınız mı ne kadar beklediniz neler yaptınız. Ben yola çıkacağım aynı gün sıkıntı olur mu sizce

Bana histeroskopi sonrası rahim filmi çekilmedi neden acaba

28 yaşındayım canım. Şubatta progesteron kaç çıkmıştı benim de bu ay taze olacakti progesteron yüksek çıkınca ertelendi. Acaba ohss mi oldu ki
Aynen progesteronun yuksek cıkması e2 ninde yukselmesi falan ohss karın şişliği falan yapıyo karında su toplanıyo opudan sonra yavas yavas iniyo. Transfer yapamıyorlar bebek tutarsa allah korusun annenin hayata tehlıkeye gırıyo daha fazla su topluyo karın ciğerlere falan vuruyo. 15 yumurta guzel bi sayı fakat döllenme 7 tane az döllenme olmuş sorun sende mi eşinde mi canım?

Daha önce transfer olan arkadaşlar size Sorum olacak transferden sonra yattınız mı ne kadar beklediniz neler yaptınız. Ben yola çıkacağım aynı gün sıkıntı olur mu sizce
Ben pek yatmadım canım .İki gün dinlendim , ara ara kalkıp yürüyüş yaptım .İki gün sonra normal hayatıma döndüm tabi ağır iş yapmadım , temizlik felan yapmadım .Tutmadı tabi ama bu sefer de aynı şekilde olurum , hatta daha rahat olmayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…