EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Rahme konuyor ama embriyo yerleşirken tüplere gidiyor ve tüpe yerleşiyor canım

Benım doktorum emb iyi olup tutmayınca onerıyo
Canım 3. Transferimden hemen önce doktoruna bu serumuda sordum gerek yok dedi o tutunmayı etkileyen bişey değil değil anlamadım herkes tavsiye ediyor kafam çok karışık inşallah busefer olur ama aolmazsa bülent tıraşa gitmeyi düşünüyorum istanbula senın doktorun kim ben ankarada tedavi görüyorum

Çok teşekkürler..benim 2.denemem..yaşım 39 hatta 40 diyebiliriz.bu nedenle pek umudum yok..ama inşallah mucize olur.
Canımm hiç oyle deme benim konsum yas 38 amh 0.38 idi 3 yumurtası cıktı 3 üde dollendi 3unude transfer yaptılar 3. Gun emb olarak su an bir kız bir erkek ikizleri var ama spermde sorun yoktu kadının amhı falan dusuktu.. arabbım ol dedı mı oluyor

[bi şey sormak istiyorum başladık mesela tedaviye ve negatif oldu denememiz 2. Deneme için de para alıyorlar mı

Canım benımde 3. Gun embrıyolarım var donduruldu. Yazdgn bir seyı anlayamadım sizin mi 5. Gune gtmıyor yoksa doktor mu riske atmak istemıyoruz doğal ortam daha iyi mi dedi?
Benim ilk denemem zaten 3. Günde arayıp ucunun donduruldugunu söylediler ben de neden 5. Güne goturmediniz gitmeyecek gibiler mı diye sordum garanti edemiyoruz yazın çoğu gidemeyebiliyor riske atmiyorz dedi ama benim zaten toplam embriyo 3 adet toplamı 10 adet olsa belki birkaç tanesini denerlerdi anladığım bu

Allah hayirli haberler almayi nasip etsin benim bu ilk denemem 10 eylulde opu oldu 15 tane yumurtam toplandı 7 tanesi döllendi 4 tanesi 5.günü gördü. Taze transfer yapilacaktı progesteron 12.5 çıkınca bekleyelim dediler.
Dondurulmus embriyonun tutma şansı daha yüksek oluyormus diye duymuştum. Sizin önceki transfer taze miydi dondurulmus muydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…