EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar aile hekimliği sonuçları e nabızda çıkıyor mu ????
Aile hekiminiz size küçük bir kağıtta barkod vermeliydi. Böylece internetten doğrudan sorgulama yapabilirdiniz kimi zaman kanı erken çalışıyorlar aynı gün akşam 5 e bile çıkıyor. Aile hekimliğinizi arayın en azından hemşireniz ile görüşün size telefonda da barkod no.sunu söyleyebilir.

Aile hekiminiz size küçük bir kağıtta barkod vermeliydi. Böylece internetten doğrudan sorgulama yapabilirdiniz kimi zaman kanı erken çalışıyorlar aynı gün akşam 5 e bile çıkıyor. Aile hekimliğinizi arayın en azından hemşireniz ile görüşün size telefonda da barkod no.sunu söyleyebilir.
Merkezi labora. tıbbi sorgulama sonuç ekranı var oraya barkod no girip sorgulanıyor

Yeditepenin oradaki musluk varya su dolduruyolar oradan devam edip asagi dogru yurudugunde esine soyle sana tarif eder 😀
Kiz cuma pazarinidami bilmiyosun😂
Cuma pazari mi var🙈🙈 inan ki bilmiyorum. 4 yili gecti burada oturuyorum😂 muslugu biliyorum ama... ben alisamadim buralara cok yabancilik cekiyorum sevemedim de... o yuzden yakinlarda ne var ne yok hic bilmem🙈 tasinmak istiyoruz goztepe taraflarina insallahh🙏🙏🙏

Cuma pazari mi var🙈🙈 inan ki bilmiyorum. 4 yili gecti burada oturuyorum😂 muslugu biliyorum ama... ben alisamadim buralara cok yabancilik cekiyorum sevemedim de... o yuzden yakinlarda ne var ne yok hic bilmem🙈 tasinmak istiyoruz goztepe taraflarina insallahh🙏🙏🙏
Ben de 4 yıldır burada oturuyorum İlk başlarda sevmedim Gerçi hala sevdiğim söylenemez ama dışarıya falan çıktıkça alışıyorsun öğreniyorsun tanıyorsun Yani tanımak zorunda kaliyosun😆
Sen eşine sor O sana söyler çok yakınız canım🤗

Benmde 2 dondurulmuş var kasımda tarnsfer olucak insalah. Bugn adetn 2.günü doktora gittim iğne ve hap verdi ilacı hergün iç-içem iğneyi de 21.Gün vuruncm rahimi hazırlamak için verdiğini söyledi şuan hazırlık asamasndyn insalah bu sefer tutar🙏🙏🙏

AİLe hekimliğimde kan verdim sabah yarın öğlene kadar çıkar sonuç dediler ama barkod falan almadım sonucu nasıl öğrenicem 🙄 içimde acayip bi korku vardı hala da var korkunun ecele faydası yok tabi ☺
Aile hekimine gidip soracaksin ben gebelik testi yaptırmıştı diye o da sana söyler. Ya da e nabız üzerinden tahlil sonuçlarını görüyorsun

kızlar bısey soracam bu tüp bebekte %65 verılebılecek en yüksek başarı oranı ya.Bu toplam tüp bebek yaptıranların tutmasıyla olan oranımıdır?Yanı atıyorum bız 100 kişiye tüp bebek yaptık 65i tuttu gibi bir oranmı🙄daha transferin 2.gunu allahım kafayı yemeden gelırım test gününe inşallah😂

kızlar bısey soracam bu tüp bebekte %65 verılebılecek en yüksek başarı oranı ya.Bu toplam tüp bebek yaptıranların tutmasıyla olan oranımıdır?Yanı atıyorum bız 100 kişiye tüp bebek yaptık 65i tuttu gibi bir oranmı🙄daha transferin 2.gunu allahım kafayı yemeden gelırım test gününe inşallah😂
😂😂 senden bir gun once ben oldum. Ben yapmadan yapma sakin😂 ben pazar gunu kan testi yaptiracagim

😂😂 senden bir gun once ben oldum. Ben yapmadan yapma sakin😂 ben pazar gunu kan testi yaptiracagim
vallahı ben erken gebelık testı alacam eczaneden yarın ılac almaya gıdecem🙊persembe yapabılırım söz vermeyım😂kan testını bende pazar akşam verecem

X