EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

AİLe hekimliğimde kan verdim sabah yarın öğlene kadar çıkar sonuç dediler ama barkod falan almadım sonucu nasıl öğrenicem 🙄 içimde acayip bi korku vardı hala da var korkunun ecele faydası yok tabi ☺
Ay canm keske sorsaydin bendr bilmiyorum ki hic e nabizdan barkodsuz bakabiliyosun aile hekimi icin gecerli degilmi acaba bi sorsan arayip

AİLe hekimliğimde kan verdim sabah yarın öğlene kadar çıkar sonuç dediler ama barkod falan almadım sonucu nasıl öğrenicem 🙄 içimde acayip bi korku vardı hala da var korkunun ecele faydası yok tabi ☺
Aile hekimliğine dediginiz doktorun yanına çıkıp mı soluyorsunuz yoksa çıkmadan mı nasıl soluyorsunuz soru soruyorlarmi

Bende sabah aile hekimliğinde kan verdim. Netten Bakabilmen için bi numara vermeleri gerekiyordu. Niye sormadın ki :) genelde gece çıkıyor. Benimde bugün 9.günüm bakalım beta ne durumda. Gebelik takvimi de yaptım erkenden :)) en son 6.gün 32 çıkmıştı.​

Bende sabah aile hekimliğinde kan verdim. Netten Bakabilmen için bi numara vermeleri gerekiyordu. Niye sormadın ki :) genelde gece çıkıyor. Benimde bugün 9.günüm bakalım beta ne durumda. Gebelik takvimi de yaptım erkenden :)) en son 6.gün 32 çıkmıştı.​
5.gun erken gebelık testı alıp yapsak cıkarmıki

Kızlar benimde başıma şöyle bir olay geldi.22 eylülde embriyo transferi yapıldı bana.3 ekimde beta hcg 0,65 çıktı. doktorumda gebe değilsin ilaçları kullanma dedi.Çok üzüldüm beynim durdu. İlaçları bıraktım ve 8 ekimde adet oldum.O akşam adetimle beraber doku parçası gördüm pedde. Şİmdi aklıma dehşet bir soru takıldı.Acaba embriyo tutunmuştu da kan testi yanlış ölçüldü ve ben progestan ve estrofem ilaçlarını bıraktığım için mi düşük mü yaşadım.:mad:Aklımdan çıkmıyor bu soru

Kızlar benimde başıma şöyle bir olay geldi.22 eylülde embriyo transferi yapıldı bana.3 ekimde beta hcg 0,65 çıktı. doktorumda gebe değilsin ilaçları kullanma dedi.Çok üzüldüm beynim durdu. İlaçları bıraktım ve 8 ekimde adet oldum.O akşam adetimle beraber doku parçası gördüm pedde. Şİmdi aklıma dehşet bir soru takıldı.Acaba embriyo tutunmuştu da kan testi yanlış ölçüldü ve ben progestan ve estrofem ilaçlarını bıraktığım için mi düşük mü yaşadım.:mad:Aklımdan çıkmıyor bu soru
Yok canim o biraz zor hatta cok zor .
Embriyonun dustugunu bence göremezsin ama burada gördum diyenler var 🤷‍♀️ tedavin negatif sonuclanmis dusuk yapmadin eger o gordugun embriyoysada vucuttan adetle atildigini gormussun

Ederiz canm etmezmiyiz hic bebisini al gel😍
Bu aksam guzelce kuran oku duanet bol bol yarinda gitmeden bi namaz kil 2 rekat bebek icin niyet et dua et yine oyle cik okuya okuya evden islerin hayirli sonuclansin insallah😍
Sağol canım Allah razı olsun hepimize nasib olsun inşallah. Bebeklerimize tez zamanda kavuşalım ❤️😊

İlk denemem dondurulmuş embriyo olacak yaş 25 sorun yok aslında. Tüp bebek için serdar beye gittiğimde bana pco olduğumu söyledi. bu yüzden rahim dinlendirme yapıldı. Senin yaş kaç sorun ne
Benim yaş23 bende direk tup bebek yapmak zorunda kaldim ikinci denemem bu ilkinde benimde senin gibi oldu benimde hic bi sorunum yok aslinda tek sorun polikistikoverim var benimde ilki 5gun 5aa embriyoydu tutmadi serdar bey sasirdi hatta nasil tutmadi diye simdi 21 ekimde kontrolum var sonra transfer

X