e haciz gelmiş ne yapacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Demagoji yapma. Silinir diye bekledim, şimdi ödedim silinirse düşer bayılırım yazmadın mı daha on dakika önce.
Evet yarin cikip bu borçları sildik okudugunuz okul bizden oldu helal olsun dese tüh keske odemeseydim derim tabiki. Farkli biseyi savunuyomusum gibi sozlerimi ısıtıp ısıtıp önüme koymayjn

Her konuda insanlari linc etmeyi nasil basariyorsunuz ya hayretle izliyorum gercekten.

ama insanlari bu sekilde itham etmek bana gore ahlaksizlik.

Omrumun sonuna kadar odemeyecegimden nasil da eminsiniz ama. Nasil da eminsiniz insanlarin beyninin kalbinin icinden neler geçtiğine. Siz öyle diyorsanız kesin öyledir.

Mağdur degilim ki magduru oynayayim ne kadar garipsiniz

sozlerimi ısıtıp ısıtıp önüme koymayjn
Şu kişiliğime yönelik cümleler bile savunma psikolojisi işte.

Mune Mune K Kazen Rica etsem ya burdaki insanlari üsluplari konusunda uyarın ya da konumu kapatin rica ederim. Ben borcumu beklettim zamanla da unuttum diye ahlaksiz olmadim. Kimse kimseye burda bu sekilde ağzına geldiği gibi konusma hakkina sahip değil. Fikrinizi söylersiniz amenna, tartışırız konusuruz amenna. Ki ben tek tek herkese gayet seviyeli sekilde cevaplar verdim ama tutupta bana kyk borcumu beklettim diye vatan hainiymişim gibi muamele yapamazlar ahlaksız diyemezler hakaret edemezler. Ben de kimseye edemem ve ben kimseye hakaret etmiyorsam herkesten de ayni seyi beklerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X