Düzenli Evimiz & Hayatımız

Üstündeki sıkıntılı enerjiyi direk hissediyorum pinhan Allah ferahlık versin hepimize

Kızların odasındaki işimiz bitti ufak tefek toplama kaldı sabahtan yaparız onları da yoruldular diye bıraktık.

Erken kalkmam lazım uyuyamıyorum şu an içim çok sıkıldı
Yiğenlerim gelicek akşamdan sütlaç yapmak istiyodum kaldı keşke eşimin aklına uyup gitmeseydim diyorum gündüz işimi bitirirdim

Üstündeki sıkıntılı enerjiyi direk hissediyorum pinhan Allah ferahlık versin hepimize
Allah razı olsun canım.
Evet birkaç gündür, can sıkıcı haberler aldım etkisi sürdü.
Biraz da işe güce yorulup da kendimi ihmal edince halsiz düştüm öyle bi şeyler işte amaan.

Allah iyiliğimizi versin, iyilik güzellik ferahlık

Olsun yarın yaparsın.
Bugun canın sıkılmış.......
Sütlaç benim de aklımda, sütçü cuma geliyor.
Paket sütle mi yapsam yarın bilmem.

Olsun yarın yaparsın.
Bugun canın sıkılmış.......
Sütlaç benim de aklımda, sütçü cuma geliyor.
Paket sütle mi yapsam yarın bilmem.

Paketle yapıcam ben krema koyucam.
Annem çocuklar seviyor diye çok yapardı sütlaç geçen onun çantasıyla gittim onlara yiğenim dedi babannem sütlaç getirirdi bununla diye içim cız etti.

Annemi hissettirmek gibi mi özlemi dindirmek gibi midir nedir ısrarla yapmak istiyorum.

Yapmalısın o zaman, iyi hisseder, iyi hissettirirsin

İyi gecelerrr güzellikler.. Ben de Netflix de Maid'i bitirdim. Anne-kız ilişkisi, aile içi psikolojik şiddet, istismar, kadının mücadelesi konulu bir dizi ve çok beğendim.
Şimdi uyuyorum inşallah bebem beni yarın öğlene kadar uyutur, çok yorgunumm çünkü acısı yarın çıkacak tatlı uykular size❤❤

Bende dün piyanistgi seyrettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…