Düzenli Evimiz & Hayatımız

Beğendin mi filmi efserim ben bir kaç defa izledim her seferinde ilk gibi heyecanlandım

Bayadır izlemiyorum şu dünya olaylarından dolayı
Anlamadığım ney biliyormusun? bu kadar zülmün ardından neden aynı şeyleri başka hemde kendileriyle ilgisi olmayan insanlardan intikam alırcasına yapmaları.
Filime gelince çok etkilendim aslında Rabbim bize kendi güçünden Ruhundan üflediği çok yüce bir Rabb bunu çarpıcı bir örneği.
Yorumum ise filim hayatta kalma sannatı tıpkı
Sessiz çalınan bir piyano gibi...

Son düzenleme:
Mesajı yazarken bi güzel ağladım.

Ziyaretçiler size de bazen uyuz oluyorum uzaktan biliyorsunuz bazı şeyleri.
Bonus annenle ilgili canın her sıkıldığında çok şey yazmak istiyorum yazıp yazıp siliyorum. Görmediğim tanımadığım birinin acısını bu kadar hissetmek normal mi bilmiyorum.
Allah içine ferahlık versin inşallah

Kahvaltı yapar yapmaz makineye giriyorsa o bulaşıklar sanki vücuda enerji bombası atılıyor.

Diğer işler su gibi arkasından geliyor ve kendimizi yaparken buluyoruz.
O yüzden sonra yaparım cümlesini sevmiyorum.

Kahvaltı bulaşıkları makineye konuldu
Yataklar düzeltildi
Balkona sofralar silkelenip balkon köpüklü suyla yıkandı durulandi
Balkon camlarına su sicrayinca sinirlendim ona da su tutup iyice kuruladim mis gibi parladı.
Tuvalet lavabosunu fircaladim aynasını sildim.

Artık mola verme zamanı kahve yapicam soğuk mu sıcak mı yapsam? diye düşünüyorum şu an

Son düzenleme:
valla o erken uyuyamayanlardandım.

1 oluyor rahat her gun. sonra enerjım bıraz dusuk oluyor calısırken. kahveye dayan dur, sonra o da bır guzel odem yapsın

tam anlayamamıstım basta ama sanırım annenız , rahmetlı olmus

mekanı cennet olsun ınsallah, sıze de hem onu guzel yad etmek nasıp olmus hem de hıc bıtmeyen ama zamanla hafıfleyen ozlemı kalmıs. Allah sabır versın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…