Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

canım ben 2 yıllık evliyim yaklaşık 10 aydır bebişim olmuyo geç kalmak istemedim gelecek ay tedaviye başlayacam progesteron hormonum düşük senin sorun nedir yazmak istermisin

tabiki
ben 5 yıllık evliyim çocuk delisi bir insanım bu yüzden 1. seneyi beklemeden dr lara gittim her seferinde her şey normaldi en sonunde eşim tahlil olduktan sonra varikosel çıktı sperm sayısı düşük çıktı 2 sene önce ameliyat oldu ameliyattan sonra değişen bir şey olmadı 2 defa aşılama yaptık ama yine sonuç negatif şimdi ise tüp bebe yapmatı düşünüyoruz izmirde ama hangi kliniğe gideceğimize karar veremedik irenbe ile özel ege arasında kararsızım senin bir bilgin varmı

bu konu hakkında bilgim yok,ama şunu biliyorum izmir gelişmiş bir kent iyi merkezler bulabilirsin yanlız moral çok önemli strese girmiyeceksiniz,yaşınız küçük heralde şansınız artabilir.

kederli niye bukadar streslisin sakin ol sonuçları çok etkiliyo,vücudumuz koordinei biliyosun,sana etrafındakilerin desteği lazım bende destek olmak isterim bir eğitimci olarak tabi bildiğim konularda

kederli niye bukadar streslisin sakin ol sonuçları çok etkiliyo,vücudumuz koordinei biliyosun,sana etrafındakilerin desteği lazım bende destek olmak isterim bir eğitimci olarak tabi bildiğim konularda

elimde değilki çok sıkıntılı dönemler geçiriyorum eşimin ailesi ile beraber yaşıyorum o yüzdende bazı sıkıntılarım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…