Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

sakın arkadaşım nedemek vaz geçmek teknoloji bu kadar ilerlemişken birde mesleğin hemşire değilmi çok ayıp vaz geçmek yok önce olumsuz düşünceleri at kafandan allahın izniyle olur tatlım:1hug:

Canım ben ilk denemede ölümden döndüm. Bu nedenle ameliyat geçirdim. İğneler artık çok canımı yakıyor. opu ve transferden sonra saatlerce ağlıyorum çünkü işlemlerim çok zor geçiyor. Son transferde o kadar zorlandım ki saatlerce ağladım. Hemşireyim ama insanın kendi başına gelince bildiğinide unutuyor. Allah sana ve bebeklerine sağlık versin inşallah beni rahatlatıyorsun.

tekrar merhaba:
ben buraya yeni üye oldum.seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de 5. denememde güzel bi sonuç aldım ama daha çok yeni ve doktorumdan gerçekten çok memnunum.istersen adını verebilirim.istanbulda araştırmadığım merkez kalmadı neredeyse.moralini bozma demek de boş biliyorum ama biliyosunki moral çok önemli.bir an önce istediğin sonucu alırsın umarım.seninle yaşımızda aynı inşallah sende benim gibi pozitif sonuca ulaşırsın

tekrar merhaba:
ben buraya yeni üye oldum.seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de 5. denememde güzel bi sonuç aldım ama daha çok yeni ve doktorumdan gerçekten çok memnunum.istersen adını verebilirim.istanbulda araştırmadığım merkez kalmadı neredeyse.moralini bozma demek de boş biliyorum ama biliyosunki moral çok önemli.bir an önce istediğin sonucu alırsın umarım.seninle yaşımızda aynı inşallah sende benim gibi pozitif sonuca ulaşırsın

Ah canım benim saol İstanbul'da bir merkez araştırıyordum. Senin gebeliğine çok sevindim. Allah tamamına erdirsin inşallah. Nasıl bir duygu çok merak ediyorum. Anlatırmısın.

Ya bana da doktor polikistik over dedi en başından sanki hep bir problem çıkıcakmış gibi geliyodu korktuğum başıma geldi çocuğum olmayacak dedim... Moral bozmak ümidimizden uzaklaşmamızdan başka bir şeye sebep olmuyor. Eşime çaktırmıyorum ama hep aklımda hep üzülüyorum... Bildiğim tek şey olumlu düşünmenin şart olduğu...

SELAM ARKADAŞLAR BEN DAHA YENİ ÜYEYİM TESELLİYE VE MORALE İHTİYACIM VAR ...BEN DAHA TÜP BEBEK SEVİYESİNE GELMEDİM DENEME YAPMADIM AMA İNŞALLAH O SEVİYEYE GELMEDEN HAMİLE KALIRIM ARKADAŞIM SANA DA HEPİMİZE ALLAHIM O GÜZELLİĞİ YAŞATIR KİMSEYİ ALLAH ÇOCUK ÖZLEMİYLE YAKMASIN GÖRÜŞELİM :emir_bebek:

Amin İnşallah canım kafana takılan herşeyi sorabilirsin. Elimden geldiği kadar sana destek olabilirim. Biribirimize yardımcı olabiliriz.

Ya bana da doktor polikistik over dedi en başından sanki hep bir problem çıkıcakmış gibi geliyodu korktuğum başıma geldi çocuğum olmayacak dedim... Moral bozmak ümidimizden uzaklaşmamızdan başka bir şeye sebep olmuyor. Eşime çaktırmıyorum ama hep aklımda hep üzülüyorum... Bildiğim tek şey olumlu düşünmenin şart olduğu...

Bebeğim bana çevremdeki herkes özellikle eşim moral olmaya çalışıyor. Ama içinde bir yere laf anlatamıyorsun oraya söz geçmiyor. Üzülüyorsun tabi ama pcos çok ciddi birşey değil üstesinden gelebilirsin. Bak gör İnşallah sonuç alacaksın canım benim.

kimisi kasitli kimiside cahillikten patavatsit patavatsiz konusuyor oysa bir tek kelimenin kalbimizde nekadar yara actigini bilseler yine böyle konusurlarmi bilmiyorum

Zaza sen hangi aşamadasın canım

hoşgeldin gülden bende 10 günlük üyeyim ve ilk 2 gün bende hayalet gibi dolaştım sitede.hoşgeldin tekrar cnm.buradan konuşabiliriz....:nazar:

doudou sanada merhaba öncelikle canım.bende aynı şeyi söyleyeceğim belki ama gerçek olanda bu canım.sakın ümidini ve savaşma azmini kaybetme.bizimde birgün bebişimiz olucak inşallah.bende 26 ekimde ikinci aşılamamı oldum bekliyorum.sakın kendini üzme ve eşinle birbirinize destek olmaya devam edin.inanıyorumki birgün bizde buraya güzel haberimizi yazacağız.

doudou sanada merhaba öncelikle canım.bende aynı şeyi söyleyeceğim belki ama gerçek olanda bu canım.sakın ümidini ve savaşma azmini kaybetme.bizimde birgün bebişimiz olucak inşallah.bende 26 ekimde ikinci aşılamamı oldum bekliyorum.sakın kendini üzme ve eşinle birbirinize destek olmaya devam edin.inanıyorumki birgün bizde buraya güzel haberimizi yazacağız.

Merhaba iyi ki geldin arkadaşlarım artıyo ne güzel. Canım kaybetmeyeceğim galiba sizlerin sayesinde. İnşallah aşılama sonucun pozitif olur canım. Sonucu bekleyeceğim bende senin gibi dört gözle:1hug:

Merhaba Doudou, konunu okurken agladim sana mi yanayim bana mi daha binlerce yüzbinlerce kadin bizim gibi umutsuzluk yasiyorlar ve agliyorlar. "Kendini yipratma", "fazla düsünme", "üzülme", "elbette olur" "izine giddin, bak nasil olur" diyenlerden bitkim artik ve geri cekildim. Allah senin ve benimgibilere sabir ve biran evvel bir evlat versin!

Merhaba Doudou, konunu okurken agladim sana mi yanayim bana mi daha binlerce yüzbinlerce kadin bizim gibi umutsuzluk yasiyorlar ve agliyorlar. "Kendini yipratma", "fazla düsünme", "üzülme", "elbette olur" "izine giddin, bak nasil olur" diyenlerden bitkim artik ve geri cekildim. Allah senin ve benimgibilere sabir ve biran evvel bir evlat versin!

MERHABA Aysel canım o kadar dokunaklı olduğunu bilmiyordum afedersin. Kimseyi üzmek istemem. Allah dualarını kabul etsin.

Önümüzdeki hafta doktora gideceğim, normal kontrol için sonra hazır olunca tekrar deneyeceğim. Vakit kaybetmek istemiyorum. Bugüne kadar işlerimin yoğunluğu dolayısıyla başkalarını düşündüğüm için çok erteledim. Ama artık bencil olucam biraz. Anne olmayı istiyorsam daha güçlü olmalıyım.

canım benim seni çook iyi anlıyorum ne demişler can çıkmadan umut kesilmez.
ama biraz ara vermen senide eşinide rahatlatır.niyet edip sonra yine denersiniz.ALLAH yolunuzu açık etsin.İNŞALLAH herşey çok kolay ve acısız olur.mutlu son senin olur İNŞALLAH.darısıda başımıza:1hug:

canım benim seni çook iyi anlıyorum ne demişler can çıkmadan umut kesilmez.
ama biraz ara vermen senide eşinide rahatlatır.niyet edip sonra yine denersiniz.ALLAH yolunuzu açık etsin.İNŞALLAH herşey çok kolay ve acısız olur.mutlu son senin olur İNŞALLAH.darısıda başımıza:1hug:

Saol canım teşekkür ederim senin aşamalarını da okudum. İnşallah pozitif olur. Bebeklerini kucağına alırsın. Gelişmeleri izleyeceğim canım.:emir_bebek::emir_bebek:

Hastamıyım neyim ya, feci yorgunum ve bugün nöbetçiyim. Bu gece bitermi yaaaaa

X