Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

14 gayet iyi canım önemli olan kaliteli 3 4 tane embryo oluşması inşallah donduracağın yumurtalara ihtiyacın kalmaz ilk tarnsferde kavuşursun bebişine ya da bebişlerine

inşallah gerek kalmaz sünger53 tutmama ihtimalini düşününce yeniden o ilaçları almaktansa dondurtayım diyorum ama önce bir sonucu görelim sonra duruma göre karar vereceğim heyecanlıyım bir saat sonra yumurtaların döllenmesi ile ilgili bilgi alacağım

kızlar embriyologla görüştüm 11 yumurta döllenmiş sizce iyimidir birde embriyolog yarın tekrar ara bu 11 yumurtanın hepsi gelişme göstermeyebilir dedi korktum gelişme göstermeyen oluyor mu sizdede döllenip gelişimini durduran oldumu deneyimlerinize ihtiyacım var doudou senden güzel haberler bekliyoruz durumu bildir canım

Merhaba Kisslar, Doudou Baştan Sona Yazilarini Okudum Ve çok Etkilendim, Zor Günler Geçirmişsin Gerçekten Diliyorum Allahim Bu Sefer Kucağini Doldurur, Tabi Helin Hivda'ninda...
Benimde Eşimde Varikosel Var Buna Bağli Olarak Sperm Değerleri Düşük 11 Milyon Gibi... Bizde Direk Tüp Bebek Denedik Bayramin 2. Günü Sonucu öğrendik Ama Negatifti Kendimi şimdi Toparladim Ama Kafamda Hep Acaba Bende Bilinmeyen Birşeymi Var Die Düşünüp Duruyorum 24 Tane Yumurtam Olmuştu 21 Tanesi Döllendi 1. Sinif Embriyolardi Ve 2 Denemelikte Dondurduk Dondurma Işlemiyle Acaba Daha Düşükmü Olur çok Merak Ediyorum... Kafam çok Karişik Benimde Sizlerden Alicağim Güzel Haberler Benide Mutlu Edicek Ve Yeniden Denemek Için Güç Vericek...

Helin canım benimde 10 tanesi döllenmiş. Çok kötü bir gece geçirdim çok ağrım vardı şu anda bile ağrım var. Gece boyunca Allahım ne olur bir daha bu işleme ihtiyaç duymayayayım diye yalvardım. İşlemlerim çok zor geçiyor. İnşallah transfere kadar iyileşmiş olurum. Canım 11 tane gayet iyi sana lazım olan 3-4 tanesi inşallah hayırlısı.

a.s. Merhaba canım benimde 2 denemenin sonucunu şeker bayramında almıştım. İnşallah bu sefer sonucunu alırım. Bu sefer de olmazsa ne yaparım bilmiyorum artık. İnşallah sana çok güzel haberler verebilirim buna çok ihtiyacım var. Canım benim donmuş yumurtalar hakkında çok değişik bilgiler var benim bildiğim tutma oranı biraz daha düşük ama düşük olma olasılığı diğerleri ile aynı diye biliyoyum. Rabbim hakkında hayırlısını versin.

canım benim teyzemin eşinin sperm değerlerinden dolayı çoçukları olmuyordu tüp bebek yaptırdılar senin gibi ilk denemede tutmadı embriyolar kaliteliydi dondurdular ve dondurulmuş embriyolarla hamile kaldı şimdi iki yaşında bir oğlu var kalan son embriyolarla ikinci bebeği deneyecekler ümidini yitirme sen yeterki. benim eşimdede varikosel vardı sperm değerleri 2 milyondu ameliyattan 6 ay sonra sayı 14 milyona yükseldi bizde tüp bebeğe giriştik bizim hareket sorunuda var üroloğa kalsa dahada düzelecek tüp bebek yaptırmamalıydık ama artık beklemek istemiyoruz kendini güçlü hisset 14 yıl sonra tüp bebekle çocuğunu kucağına alan çiftler tanıyorum bizimde olacak ama zamana ve sabıra ihtiyacımız var

benim akşama kadar ağrım oldu kasıklarımda daha çok gaz sancısı şiddetliydi gece düzeldim bugün iyiyim sadece biraz gaz var bende kaliteli embriyolar olursa dondurtabilirim daha önceki denemende transfer gününe kadar döllenen yumurtalardan kaybettiğin oldumu 11 embriyoyla ilgili yarın yeniden bilgi alacağım umarım gelişme gösterirler

ÇOK SAĞOLUN HELİN VE DOUDOUCUM, BURADAN BİR ARKADAŞIN DOKTORUDA, DONAN EMBRİYOLARLA DENEMEK DAHA İYİ ÇÜNKÜ KADIN İĞNE İLAÇ FİLAN ALMADIĞINDAN VÜCUDU DİNLENMİŞ OLUYOR DEMİŞ...

CANIM ARTIK SEN TECRÜBELİSİN ÖNCE OLUCAĞINA İNANMAN GEREKİYOR İNŞALLAH GÜZEL HABERLER VEREBİLİRİM DİİL, İNŞALLAH SİZLERİ SEVİNDİRİCEM BEBİŞLERİMİN HABERLERİNİ VERİCEM DEEEEEE...

Helincim Ben 2,5 Yillik Evliyim 1,5 Yilin Sonunda Bebek Istedik 10 Ay Denedik Olmuyunca Doktora Gittik Hemen Eşim Kendinden Hep şüpheleniyordu Zaten Kabakulak Geçirmiş çünkü, Neyse 2 Doktor Ameliyat Dedi Son Gittiğimiz Gerek Yok Ameliyata Aşilama Tüp Felan Denersiniz Dedi Bizim Aşilama Sinirindaydi Değerlerimiz Aslinda Ama Tüp Bebek Deneyelim Daha Garanti Olur Dedik Ama Yanliş Mantik Tabi Kismet... Aslinda Bence Bizler Sabirsiziz Stres Yapiyoruz Olmasini Engelliyoruz...

slm doudou sanirim bugün transfer olacak sin bebeisleri alip eve giteceksin insallah hep sende kalirlar annelerini sinsiki tutunurlar mevlam yardimcin olsn. allahim ne olur kimseyi aglatma.en saglikli ücüzleri diliyorum, sana kalpden yalvariyorum rabbim ne olur emekleri bosa cikarma.hayirli haberler ver bize

duoduo ve helin hivda inşallah transferinizde rahat ve sorunsuz geçmiştir müjdeli haberlerinizi bekliyoruz.

Merhabalar gülseren. Benimde ilk denemem başarısız oldu malesef. Bizde problem çok eşimde 2001 yılında varikosel ameliyatı oldu sayı 40milyon fakat ileri hareketli sayısı yok 3 aşılamada başarısız olmuştu bu yüzden. Bendede sorun var fsh değerim 14 tüp bebekte bile 5 ünite iğneden sonra ancak 6 tane yumurta toplanabildi 2 tanesi döllendi. Bence senin değerlerin normal olduğu için sizin şansınız çok daha yüksek. Allah inşallah hepimizin yüzünü güldürür.

canım ben ilk yıl çocuk istemedik istemeyi düşündüğümüz ay hamile kaldım ama 8 hafta sonra kaybettim doktorum bir süre bize çocuğu önermedi doktorumun tavsiyesiyle 3-4 ay ara verdik tekrar çocuk düşünmeye başladığımızda bu seferde gebelik gelmemeye başladı doktorum her adetimde şaşırıyordu sonra eşimden tahlil istedi ve sonuç hepimizi şok etti bu sayıyla hamile kalmam mucizeymiş doktorum bu sperm değerlerle ilk ayda hamile kalarak mucize yakalamışsın dedi ayağıma gelen mucizeyi kaybettim ama ümidimi hiç kaybetmedim olacağına inanıyorum ama zamanla

Canım döllenen embriyolardan kaybettiğim hiç olmadı.

Ah canım öyle bir dilim yandı ki diyemiyorum. Artık çevremdeki insanlara yeniden deniyorum bile diyemiyorum. Ama senin için söylüyiim inşallah sizleri bebişlerimin haberlerini vericeeeem.....Şeniz

Teşekkürler canım transfer cuma ya sanırım. Dualarını eksik etme canım benim. İnşallah dediğin gibi olacak. İki tanede yeter bana kıss eşim 2 metre boyunda 3 taneyi nereye sığdırayım.lülülülülülü İnşalla sende ağlamassın artık bunu gönülden diliyorum. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…