Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

Kisslar Bakin Bebişleriniz Gayet Iyi Lütfen Rahat Olun Olucağina Inanin Gerisi Kolay Yeterki Keyfiniz Yerinde Olsun.

Gülserenciğim saol inşallah bu sefer olacak canım. Ümitliyim sizlerin sayesinde. Herşey yolunda gidecek ve bu sefer bebişlerimiz olacak.

Evet canım gün geçtikçede bu akıntı artabilir ıslaklık baya hissedilir duruma gelebilir endişelenme crinone yüzünden bunlar. Bu jeli mümün olduğunca tuvalette uygulama canım. Dr un mutlaka göstermiştir nasıl uygulayacağını ama uzanarak jeli uygulamanı tavsiye ederim.Transferi ne zaman canım inanki sizler kadar bende heycanla bekliyorum ve önceden bunları yaşamış olmamda sürekli geçen aykı günlerimi hatırlatıyor. Allahım hepimize müjdeli haberler nasip etsin. Bol şans. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Teşekkürler canım, ben geçenki uygulamalarda crinone jel kullanmıştım. Aynen ıslaklık çok rahatsız ediyordu. Bu defa progestan tablet verdi seviniyodum onuda vajinal uygulayacakmışım o daha da kötü oluyor. Günde 6 tane neyse biz meyvelerini alalım da.

aman kızlar moralim çok bozuk dün doktora gittim bana dediki yumurta oluşmuş önceki 1-2 gün ve önümüdeki 2-3 gün sizin tam ilişki günleriniz dedi. önümüzdeki 3 gün ilişki önerdi ve ondan sonraki 1 haftada gün aşırı ilişki dedi ama bende adet belirtileri başladı belim ağrıyo yumurtalıklarında bir dolgunluk aman be ne salak iş bu heee afagan bastı valla

canım transferim yarın sabah 10 da çok heyecanlıyım aynı zamanda korkuyorum inşallah herşey yolunda gider

Helinciğim inşallah herşey yolunda gider. Artık yarından sonra birkaç gün zor gireriz foruma. Korkma canım ben hiçbirşey hissetmiyorum yorum bile yapamıyorum. Herşeyin hayırlısı olsun.:içelim:

aman kızlar moralim çok bozuk dün doktora gittim bana dediki yumurta oluşmuş önceki 1-2 gün ve önümüdeki 2-3 gün sizin tam ilişki günleriniz dedi. önümüzdeki 3 gün ilişki önerdi ve ondan sonraki 1 haftada gün aşırı ilişki dedi ama bende adet belirtileri başladı belim ağrıyo yumurtalıklarında bir dolgunluk aman be ne salak iş bu heee afagan bastı valla

Ama ovulasyon dönemindede aynı belirtiler olabilir. Dr öyle diyosa vardır canım. Bi dene kaybın olmaz.:sm_cool:

Kisslar Yarim Saat Sonra Bebişlerini Alicaklar Allahima Dua Ediyorum Inşallah Bebişleri Simsiki Tutunur....

canım transferim yarın sabah 10 da çok heyecanlıyım aynı zamanda korkuyorum inşallah herşey yolunda gider

Hakkında hayırlısı canım dikkat et kendine işin en heycanlı kısmını ben yazımı yazarken yaşıyorsun allah yüzünü güldürsün canım inşallah müjdeli haberler verirsin bize sen yerinden kalkma 12 gün sonra yaz bize güzel haberlerini.Tüm dualarım sizinle.:nazar:

Teşekkürler canım, ben geçenki uygulamalarda crinone jel kullanmıştım. Aynen ıslaklık çok rahatsız ediyordu. Bu defa progestan tablet verdi seviniyodum onuda vajinal uygulayacakmışım o daha da kötü oluyor. Günde 6 tane neyse biz meyvelerini alalım da.

Her türlü rahatsız durumu yaşıyoruz malesef. Transferinde bol şans dilerim canım kayırlısı olsun şimdiden inşallah sende helin hivdada müjdeli haberlerinizi yazarsınız. Senin içinde dua ediyorum canım. Bende sizinle birlikte çok heycanlandım. Sabah işe gelir gelmez ilk yaptığım sizlerden haber varmı diye siteye bakmak oluyor. Allah hakkınızda hayırlısını versin canı eee bide bize bir melez izmirli daha tabi.Dualarım sizlerle canım.Bol bol dinlenin iyice şö:nazar:

Her türlü rahatsız durumu yaşıyoruz malesef. Transferinde bol şans dilerim canım kayırlısı olsun şimdiden inşallah sende helin hivdada müjdeli haberlerinizi yazarsınız. Senin içinde dua ediyorum canım. Bende sizinle birlikte çok heycanlandım. Sabah işe gelir gelmez ilk yaptığım sizlerden haber varmı diye siteye bakmak oluyor. Allah hakkınızda hayırlısını versin canı eee bide bize bir melez izmirli daha tabi.Dualarım sizlerle canım.Bol bol dinlenin iyice şö:nazar:

Saol canım şimdi bol bol uzanıyorum. Sonra iyi haberlerle görüşürüz inşallah.

kızlar transfer cuma yapıldı 3 tane embriyo verildi iki gündür yatıyorum ayın 22 sinde sonucu alacağım herşey iyi gitti artık beklemedeyim belim arasıra ağrıyor sanırım vücudumu çok dinliyorum sanki adet belirtilerim var bir de kabızlık ve gaz sancısı var bu beni mahvediyor sık sık görüşemiyeceğiz ama arasıra sizi bilgilendiririm görüşmek üzere

kızlar transfer cuma yapıldı 3 tane embriyo verildi iki gündür yatıyorum ayın 22 sinde sonucu alacağım herşey iyi gitti artık beklemedeyim belim arasıra ağrıyor sanırım vücudumu çok dinliyorum sanki adet belirtilerim var bir de kabızlık ve gaz sancısı var bu beni mahvediyor sık sık görüşemiyeceğiz ama arasıra sizi bilgilendiririm görüşmek üzere

Hayırlı olur, inşallah.Allah sağlıklı bebekler nasip etsin.Bekliyoruz bizde senle birlikte ayın 22sini..

HELİNCİĞİM BANADA 3 TANE TRANSFER ETTİLER AYIN 23 ÜNDE SONUÇ DEDİLER BANA DA. HAYIRLISI ARTIK. SONRA GÖRÜŞÜRÜZ.

doudou ve helin allahım ikinizide buradaan hamileyim diye müjdeli haberi vermenizi nasip etsin sağlıklı bebişleriniz olsun inşallah

duoduo ve helin hivda hayırlısı olsun canım her ikinizinde güzel haberlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum. Ve inşallah ikinizdende ikiz bebek haberi almayı umut ediyorum.Evde tembelliğin tadını çıkarın çalışırken nasıl imreniriz ya evde millet sıcacık yatağında diye o anları düşünüp keyif yapın.Sevgiler.

kızlar adetlerim 27 günde bir olur yani ayın 20-21 i gibi adet olacam ama ara ara kasık ve belimde adet belirtilerim var korkuyorum tutmadımı acaba diye tutan arkadaşlar adet belirtileriniz ol dumu

doudou ve helin allahım ikinizide buradaan hamileyim diye müjdeli haberi vermenizi nasip etsin sağlıklı bebişleriniz olsun inşallah

Saol canım teşekkürler, şimdi çok fazla dualarınıza ihtiyacım var.:a015:

duoduo ve helin hivda hayırlısı olsun canım her ikinizinde güzel haberlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum. Ve inşallah ikinizdende ikiz bebek haberi almayı umut ediyorum.Evde tembelliğin tadını çıkarın çalışırken nasıl imreniriz ya evde millet sıcacık yatağında diye o anları düşünüp keyif yapın.Sevgiler.

Yapmaya çalışıyorum canım sürekli yatmakta sıkıcı oluyo, İnşallah sonucunu pozitif alırım. O zaman hepsini unutacağım.:içelim:

kızlar adetlerim 27 günde bir olur yani ayın 20-21 i gibi adet olacam ama ara ara kasık ve belimde adet belirtilerim var korkuyorum tutmadımı acaba diye tutan arkadaşlar adet belirtileriniz ol dumu

Zaman zaman öyle ağrılar oluyor transferden sonra canım her kezin olmayabiliyormuş ama benimde bir kaç gün olmuştu hiç tutmıycak diye aklına getirme sen dinlenmene bak yatmanın keyfini çıkar.İnşallah pozitif sonucunuda 22 sinden sonra müjdele.

günaydın kızlar. Dinlenme nasıl gidiyor 5. güne girdiniz bile sona yaklaşıyoruz hep birlikte son 1 hafta sonra inşallah hep birlikte sevinicez. Kendinize ve bebişlere iyi bakın sevgiler.

X