Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
yalnız şunu tecrübe ettim ki,büyüklerimizin evlenince büyür lafı koca bir yalanmış,hepsi şehir efsanesiymiş meğer:KK61:
Aynen yamıh. Benimkilerden seninkilerle yarışır minnaklıkta. Hep lömbür lömbür memiklerim olsun istedim olmadi:cry: bir gün yaaa birr günnnn düğmelerim kavusmasaydi nolurduuuu:KK42: evlen büyür dediler,büyüsün diye evlendim daha bi içine cekildi sanki:KK58::KK70:

Sen benden daha tatlisin minnosummm benimmm:KK68::KK60:

Kızın sütyenini sallayacagina,koy poşete ver. Ayıp yahu şaziyem hiç yakıştıramadm hiccc:KK12::KK70:

Yamıhhh o an musAit değildim yazamadim,10 dk araliksiz gülmekten tepindim yerlerde:KK70: Allahhh canını almaya seninnn:KK70: o msjindan bahsediyorm,yok daha memeler dedimm :KK70:
Sızden gordum boyle sallıyodunuz:KK31::KK70:
Ayıp degıl herhalde dıye dusundum:eek::KK70:

Aynen yamıh. Benimkilerden seninkilerle yarışır minnaklıkta. Hep lömbür lömbür memiklerim olsun istedim olmadi:cry: bir gün yaaa birr günnnn düğmelerim kavusmasaydi nolurduuuu:KK42: evlen büyür dediler,büyüsün diye evlendim daha bi içine cekildi sanki:KK58::KK70:
:KK70::KK70::KK70:bence forumda bir hayır kuralım,yamığa ve arbiye silikon sandığı olsun:KK70:

Mantikliii,birleşip ortak danaya girer gibi ortak silikona girelim :KK70:

Ay bayilcam uykuzluktan kactm ben
hahaha evet:KK70:
neyse üzülme arbim,en azından koşarken küçük oldukları belli olmuyor:KK70:ayy ne çok memik muhabbeti döndü ,bu gece kesin kabus görürüm,nadide sultan girecek rüyalarıma kesin:KK70:
tamam hadi yat,iyigeceler:KK200:

80 doğumlu musun canım:KK19:Bende 34 olacağım:-)81'liyim:KK45:
79 luyum 35,5 aslında caktırma ceyregı soylemeye gerek yok:KK70::KK70:

aaayyy ne güzel ya,Allah bağışlasın kızlarını:KK36:
ben de 35 yaşındayım 80 kasım doğumluyum,hatta 34,5 diyelim kestirme olsun:KK70:
bu arada Almanya da hangi şehir,ben de Almanyada doğdum,Kiel de ama biz temelli dönüş yaptık.
Amın cnm cumlemızın
Ben bırkac sene 35 yasında kalmayı dusunuyorum:KK58:sonrasına gerek yok:KK70::KK70:
Aachen yarınlarındayım cnm
Kucukmuydun dondugunuzde

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

79 luyum 3,5 aslında caktırma ceyregı soylemeye gerek yok:KK70::KK70:

Amın cnm cumlemızın
Ben bırkac sene 35 yasında kalmayı dusunuyorum:KK58:sonrasına gerek yok:KK70::KK70:
Aachen yarınlarındayım cnm
Kucukmuydun dondugunuzde

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
evet küçüktüm canım,okulları hep burada okudum.senin yurtdışında olduğun belli ama,dışarı fotoğrafların ve yemeklerde kullandığın görseller farklı ve bir harika:KK9::KK200:

X