Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
İyiyim canım çok şükür:KK60:Benim kızların yazılısı vardı bu hafta ben pek oturamadım pc başına ,birde işlerim oluyor.Bakıp kaçıyorum:KK19:Gerçi bayağıdır buralardayım kimse yok:KK48:Herkes gececi:KK58:
Harbi beni'ye şaziye dedi:KK45:
son yazılılar değil mi,bundan sonra bitiyor,Allah zihin açıklığı versin kızlarına nevoşum:KK19:ayy annem aklıma geldi hep öyle dua ederdi canım benim ya:KK200:iyiki anneler var:KK200:
bakalım beni kabul ediyormu,bence beninin ismi değişecekse Bihter olmalı,olmadı dimi:KK64:

son yazılılar değil mi,bundan sonra bitiyor,Allah zihin açıklığı versin kızlarına nevoşum:KK19:ayy annem aklıma geldi hep öyle dua ederdi canım benim ya:KK200:iyiki anneler var:KK200:
bakalım beni kabul ediyormu,bence beninin ismi değişecekse Bihter olmalı,olmadı dimi:KK64:
Evet canım son yazılılar yarın bitiyor çok şükür:KK60:Sağol canım:KK200:
Bihter daha güzel:rolleyes::rolleyes:Beni kabul etmez şaziye'yi ben olsam bende kabul etmem:KK30::KK70:

Kız ne degısmesı ben cok memnunum benı den benden:KK48:

X