Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Ben üst kısımları duvar silmek için bir sey aldım onunla siliyorum.
Ayyy evet bizim is bitmiyor. :KK47:
Taze asma yaprağı çıkar yakında salamura yapacağım ilk iş gelmesi çok yakın.:KK48:
Ben üst kısımları duvar silmek için bir sey aldım onunla siliyorum.
Ayyy evet bizim is bitmiyor. :KK47:
Taze asma yaprağı çıkar yakında salamura yapacağım ilk iş gelmesi çok yakın.:KK48:
Bak bizimki bu.

81d4e12f173d4449b676b7c648f121dd-1.jpg
Bezelye de çıktı.Sırada bezelye var bizim.Yaprak köyden geliyor tuzlanmış şekilde.

Bak bizimki bu.

Eki Görüntüle 1533499
Bezelye de çıktı.Sırada bezelye var bizim.Yaprak köyden geliyor tuzlanmış şekilde.
Benimkide buna benzer :KK48:
Eşim bezelye pek sevmiyor :KK12:sadece garnitür olarak makarna ve pilavda yiyor :KK12:Öyle olunca tazesini almaya pek yanaşmıyor :KK67:Konserve alıyorum genelde :KK47:Zaten tayin durumuda var,buzluğa koyamam :KK45:

Benimkide buna benzer :KK48:
Eşim bezelye pek sevmiyor :KK12:sadece garnitür olarak makarna ve pilavda yiyor :KK12:Öyle olunca tazesini almaya pek yanaşmıyor :KK67:Konserve alıyorum genelde :KK47:Zaten tayin durumuda var,buzluğa koyamam :KK45:
Hıı sevmiyorsa koymaya gerek yok.Yeşil fasülyeden daha çok seviyorum ben.pink de konserve seviyor.Pazardakiler iri oluyormuş.:KK48: O da yok özledim onu da.:KK36:

Canım gidiyorum.İyi geceler.:KK25:

Offf araba ile çok zor olur :KK43:
Ama burda rahat olursunuz. :KK19:
Hıc bılmıyorum esım gıtmıs ama ben ılk
Tr de araba var ama kv delerde gıdıceklerı ıcın kendı arabamız daha rahat olur dıye dusunuyoruz
Bıde sadece memlekette kalmıycaz bursa da arkadasımız var burdan beraber gıdıcez onlara da ugramayı dusunuyoruz ve canakkale ayvalık falan gezmek ıstıyoruz kısmet bakalım

Ne heyecanlı olur memlekete gelmek.En Büyük TÜRKİYEKazasız belasız gelirsiniz inşallah canım.:KK37:
Cok heyecanlı bır o kadarda stres:KK17:
Insallah cnm:KK60:

Hıc bılmıyorum esım gıtmıs ama ben ılk
Tr de araba var ama kv delerde gıdıceklerı ıcın kendı arabamız daha rahat olur dıye dusunuyoruz
Bıde sadece memlekette kalmıycaz bursa da arkadasımız var burdan beraber gıdıcez onlara da ugramayı dusunuyoruz ve canakkale ayvalık falan gezmek ıstıyoruz kısmet bakalım

Cok heyecanlı bır o kadarda stres:KK17:
Insallah cnm:KK60:
O zaman araba ile gelmek daha uygun olur :KK19:
Hayırlısı olsun :KK60:

hoş geldinn.. ilk önce geçmiş olsun canımm yeni evinde sağlıkla ,,huzurla otur.. misler gibi olmuştur şimdii..

Günaydınlar çok tşk ler sağol,daha iyiyim şimdi nefes alıp verirken tıkanma oluyor yine 5 hafta daha var düzelmesi için.
Badanada bitti snunda temizlendi,deterjan manyağı oldum yani ama çok zorladı kokular tıkandım iyicene..

Günaydınlar çok tşk ler sağol,daha iyiyim şimdi nefes alıp verirken tıkanma oluyor yine 5 hafta daha var düzelmesi için.
Badanada bitti snunda temizlendi,deterjan manyağı oldum yani ama çok zorladı kokular tıkandım iyicene..
astım mı var sende ablam? ama mis gibi olmuştur evin,güle güle oturun sağlıkla inşallah :KK68:

Acil şifalar diliyorum ablam :KK74:
Ohhhh misss gibi olmuştur :21:

X