Dukanla 20 kilo veriyorum fotoğraflı

olsun olsun tavukta iyidir, riskede atma şimdi bünyeden bünyeyede farkeder bide Allah korusun

içim dışım yumurta tavuk oldu 3 günde civciv çıkacak yakında
en iyisi köfte yapayım yanına da az tavuk daha mantıklı

tavuk,et, yağsız süt,yoğurt,peynir,yulaf kepeği kabız yapması normaldir, sen demek baya su içiyosun
olabilir cnm baya içiyorum bayada spor yapıyorum bence hepsinin etkisi var çok çok

dukancıysan yumurta tavuk et bıkmıycan
kesinlikle sporda bağırsakları iyi çalıştırıyor,aynen devam canım

ee süper sen böyle gidersen kısa sürede hedefe ulaşırsın
püüff inşallah ya
ama bi ara takıldı
1 ileri 2 geri
son 2 gündür tukkanla 1.5 verdim,sanırım şok yapınca işe yaradı
yarın bakalım durum ne olacak

püüff inşallah ya
ama bi ara takıldı
1 ileri 2 geri
son 2 gündür tukkanla 1.5 verdim,sanırım şok yapınca işe yaradı
yarın bakalım durum ne olacak
duraklamak normal, vücut bir anda veremezki kiloları,bi şaşırcak noluyo diycek durcak ama sende ısrarla devam edersen yenemiycek seni ve başaracaksın
ben 1 ay yerimde saydığımı biliyorum

duraklamak normal, vücut bir anda veremezki kiloları,bi şaşırcak noluyo diycek durcak ama sende ısrarla devam edersen yenemiycek seni ve başaracaksın
benimki erken durdu daha 10. günüm..az biraz gideydim de öyle duraydı

benimki erken durdu daha 10. günüm..az biraz gideydim de öyle duraydı
sen yine iyisin ben 2 kere ciddi diyet yaptım,ilkinde ilk 1 ay, 2cisinde ilk 2 ay gram oynamadım(1,5-2 kilo kadar da aldım),hatta ilkinde çok net hatırlıyorum 25 kasımda başlamıştım diyete,78,5 kiloydum,diyetin 3.cü haftasındaydım ağzıma lokma tatlı değmemişti hergün yarım saat koşu bandında yürüyodum, ona rağmen gram dahi oynamayınca oturup ağlıycaktım, bırakıyorum ben dedim,psikolojim allak bullak olmuştu ama pes etmedim gerçi yine ayda maksimum 1-1,5 kilo vermiştim ama o bile beni motive etmeye yetmişti,

o yüzden çok kasma ısrarla diyetine ve sporuna devam edersen olmuyo diye bişey yok, önemli olan sürekliliği sağlamak

ay ne bilim yaa
karataya ilk başladım 1.5 ayda 8 kilo verdim..hemde kalıcı olarak uzun süre kilo almadım
ondan önce tukkan ile 3 gün atak yapmıştım 3.5 kilo
sonra gene aynı
şimdi böyle olunca insan takıyor yani
ama hatayıo bulucam az kaldı

herkesin bünyesi farklı tabi,sende haklısın
hadi bakalım bulursan bizede söyle

ay maşallah sanaaa

kızlar şey sorucam
ben arada süt içtim biliyosunuz :)
şimdi de öğle yemeğimde ayran içtim
akşam 6-7 gibi balık yesem bişey olur mu?
çok canım çekti kaç gündür

ay ne bilim korkuyorum ya zehirlenirsem
ton balığı aldım ya taze balık pahalıdır şimdi

canım bence de dün tavuk yedin madem köfte ye ki seni bıktırmasın istikrarın bozulmasın

tukkan diyetinde herkes kabız oluyormuş..nedense ben aksine kabız falan olmuyorum..ilginçtir bende bi anormallik var sanırım

canım sen cok spor yapıyorsun ondan olabilir. gerçi bende de arada oluyor kabızlık sürekli olmuyor.

ben de bir keresinde 1 ay durakladım ne yaptıysam olmadı aç kaldım yine olmadı en sonunda bayaa bir araştırdım. oturdum 1 gün ne bulduysam yedim diyet yokmuş gibi abartmadan sevdigim şeyleri yedim. ertesi gün diyete döndüm vücut şaşırdı kandırmış oldum hemen kilo vermeye başladım inanamamıştım işi yarayınca

saol tatlım..devamı da gelsin hepimiz için inaşşaahh
acaipp hırs yaptım ikinci defa bu kadar sabırla devam ediyorum
yarından itibaren yavaş yavaş eski düzenime geçicem

bende arada şok yapayım böyle bi noluyoozzz desin hep aynı hep aynı ben bile bıkarken vücud normal yanii delirmesi

evet canım duraklama yaşarsan deneyebilirsin sen de

benim de köfteler pişiyor ızgarada şuan ohh mis gibi koktu yanına da ayran oohh

evet canım duraklama yaşarsan deneyebilirsin sen de

benim de köfteler pişiyor ızgarada şuan ohh mis gibi koktu yanına da ayran oohh
afiyet olsun tatlım
ben daha hazırlamadım
yalnız acaip halsizlik var bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…