Dukanla 20 kilo veriyorum fotoğraflı

merhaba buseb buseb aceba bacaklarınızı nasıl bu kadar incelttiniz.
spor olark ne yaptınız?

Epey var yahu benim :KK43: 64 Kilo 1.59 boy

kız ben senden de beter durumdayım nolcak ondan :spor:

güzel bir diyet listesi yap haftada 1-2 kilo verdiren olsun bitsin :KK76:

akşam yemeğimi yedim de geldim :kahve::kahve:

:KK54:

merhaba buseb buseb aceba bacaklarınızı nasıl bu kadar incelttiniz.
spor olark ne yaptınız?

canım bacak için yürüyüş yaptım ve bacak egzersizleri yaptım canım. internete bacak inceltme egzersizi yaz çıkan hareketleri yaptım bol bol her gün :KK54:

Çok çok zor Kilo veriyorum ya. Onun ziddi olarak ta kızartma bile yesem Kilo alıyorum. O yüzden zayıflama süreci ve sonrası çok zor geliyor gözüme

canım zaten kızartma kilo yapar :KK45:
kilo verince korumak gerek yoksa sonuç benim gibi oluyor. yine verirsem bu sefer oh verdim deyip rahat rahat yemeğe saldırmıycam En Büyük KK

kız ben senden de beter durumdayım nolcak ondan :spor:

güzel bir diyet listesi yap haftada 1-2 kilo verdiren olsun bitsin :KK76:

:KK54:

canım bacak için yürüyüş yaptım ve bacak egzersizleri yaptım canım. internete bacak inceltme egzersizi yaz çıkan hareketleri yaptım bol bol her gün :KK54:

canım zaten kızartma kilo yapar :KK45:
kilo verince korumak gerek yoksa sonuç benim gibi oluyor. yine verirsem bu sefer oh verdim deyip rahat rahat yemeğe saldırmıycam En Büyük KK
İste ben bi kere bile yesem hemen belli ediyor.. mühim olan korumak zaten. Seneye yaza düğünüm olabilir vermem lazım zaten :KK43:

uff hemen ver ve korumaya çalış dikkat ederek kendini salmadan. yoksa evlendikten sonra benim gibi olursun :cry:
evlenince bir de çok yeniliyor yok tatlı yok aburcubur eşinle beraber film karşısında cips falan :confused:
bir de hevesle güzel yemekler yapıyorsun ohh ye ye şiş :KK53:

uff hemen ver ve korumaya çalış dikkat ederek kendini salmadan. yoksa evlendikten sonra benim gibi olursun :cry:
evlenince bir de çok yeniliyor yok tatlı yok aburcubur eşinle beraber film karşısında cips falan :confused:
bir de hevesle güzel yemekler yapıyorsun ohh ye ye şiş :KK53:
Kendimi tanıyorum:110: hemen alırım zaten .. Bu yüzden simdi vereyim baride ilerde alırsam dengelenmiş olyım hatta fazladan fln kilo mu versem

evet hemen alacağına eminsen ver tabi fazladan hatta emin değilsen bile ver göz çıkarmaz zararı da olmaz :KK48:

Kendimi tanıyorum:110: hemen alırım zaten .. Bu yüzden simdi vereyim baride ilerde alırsam dengelenmiş olyım hatta fazladan fln kilo mu versem

evet hemen alacağına eminsen ver tabi fazladan hatta emin değilsen bile ver göz çıkarmaz zararı da olmaz :KK48:

Şimdi arkadaşımla hergün spora gidiyoruz. 1 saat tam. Koşu, yürüyüş, mekik fln. Bacaklar pert oluyo ama alışırsın heralde. Yediklerimede dikkat ediyorum umarım veririm ya

Şimdi arkadaşımla hergün spora gidiyoruz. 1 saat tam. Koşu, yürüyüş, mekik fln. Bacaklar pert oluyo ama alışırsın heralde. Yediklerimede dikkat ediyorum umarım veririm ya

ooo verirsin tabi canım maşallah :nazar:

-300 ile güne başladım:))

benim kilom sabit. vücut kitlendi tabi 3 günde 1,5 gidince :KK53:

her hafta 1,5 verebilsem keşke ne güzel olur yaa :cry:

ayda 6 kilodan 2 ay sonra şişmanlıktan kurtulurum offf :KK57:

ooo verirsin tabi canım maşallah :nazar:

benim kilom sabit. vücut kitlendi tabi 3 günde 1,5 gidince :KK53:

her hafta 1,5 verebilsem keşke ne güzel olur yaa :cry:

ayda 6 kilodan 2 ay sonra şişmanlıktan kurtulurum offf :KK57:
Bence verirsiniz kendinizi bırakmayın arada olur kaçamaklar ama gerçekten azmedince oluyor ya

X