Dukanla 20 kilo veriyorum fotoğraflı

haklısın yaşım gereği metabolizmamda yavaş olabilir (hemende bahane olarak kullanırım )
platesi mutlaka yapıcam,inşallah bende faydasını görürüm
yok yok herkesde olabilecek bi durum..bazı insanlar ''yiyorum ama kilo almıyorum '' der ya mesela hah işte onların ki bizden daha hızlı olduğundan..ben de mesela sporla falan bunu sağlamaya çalışıyorum

yok yok herkesde olabilecek bi durum..bazı insanlar ''yiyorum ama kilo almıyorum '' der ya mesela hah işte onların ki bizden daha hızlı olduğundan..ben de mesela sporla falan bunu sağlamaya çalışıyorum
bende yazın spor yapamıyorum,yaptığım en büyük spor çarşıya pazara gitmek yada akşam çay bahçesinde çaya gitmek

aslında yazın daha rahat yaparsın,hem soğuk değil hemde daha çok terliyor insan
benim rahat spor yapamama sebebim eşim ve benim gezme hevesimiz,akşam yemeğini yiyince evde afakan basıyo,atıyoruz kendimizi sokaklara

hiçte kötü değil,bi hesaba vursana bu hızla gitse ayda 11,4 kilo yapar (gerçi gitmez ama yinede çok iyi bi sonuç)zaten hepi topu kaç kilo verme hedefin var?

o kadar gitmez sanmıyorum
var benim baya ilk hedefime 5 kilo var..ağustosa kadar dedim ama zor sanki

benim rahat spor yapamama sebebim eşim ve benim gezme hevesimiz,akşam yemeğini yiyince evde afakan basıyo,atıyoruz kendimizi sokaklara
he o zaman bişey diyemiycem..ama sana zarar

bendeeee ama çookk yolum var yahu :S

olsuuun süperiz

bencce de çok doğru bir karar

kızlar ben bisiklet basen genişletiyor diye biliyorum bir araştırın da ters tepmesin

o kadar gitmez sanmıyorum
var benim baya ilk hedefime 5 kilo var..ağustosa kadar dedim ama zor sanki

he o zaman bişey diyemiycem..ama sana zarar
aman olsun napalım,çalışan bi insanım,kışın ister istemez eve tıkılıyoruz,yazında gezmezsem enerji depolayamam,birazda hedefe az kaldıya onun rehaveti var işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…