Dukanla 20 kilo veriyorum fotoğraflı

sandriyon senin 58 kilodan da az olman lazım 55 olman lazım canım. :)
canim benim goguslerim buyuk kendimi 52 iken hatirliyorum cok abes duruyodu kendimi begenmiyodum
ya ben kendim icin zayiflamak istiyorum
boyle ne cok zayif ne cok kilolu olmamaliyim orta seker
kadin dedigin etli olacak yani bu benim dusuncem

ya soyle bisey
4yil once 17kilo vermistim rejime baslamistim
her hafta ayni gun ayni saatta tartilip olculdum
basladigimda 156 ile basladim bittiginde 161 olmustum cok tuhaf ama boyle cikti
simdi 158

kız öyle boy mu olur boy sabittir

diyetisyene git bence birisi içeri girerken anlat o kişiye durumu doktordan da rica et ölçsün ne çıkarsa o yani

canım o zaman senin spora ihtiyacın var şekillenme açısından öncelikle. ben çok spor yapmıştım. bacak kol hareketleri ve mekik. yani bayaa yüklenmiştim başka türlü kilo veriyorsun ama şekillenemiyorsun güzel görünmüyorsun malesef ,

canim benim goguslerim buyuk kendimi 52 iken hatirliyorum cok abes duruyodu kendimi begenmiyodum
ya ben kendim icin zayiflamak istiyorum
boyle ne cok zayif ne cok kilolu olmamaliyim orta seker
kadin dedigin etli olacak yani bu benim dusuncem

aa anladım canım o zaman normal dediğin kilo zaten senin yapın farklıymış en iyi sen bilirsin o durumu

inş kurtuluruz hepimiz bu kilolardan

Allahıımm
napacuuğuukk
ben yazın geçmesini bekliyorum ne kadar dikkat etsemde spor yapamıyorum,geçen diyetede 9 ekimde başlayabimiştim buda tahmini ekimde ancak başlayacak işte yılbaşına kadar 3 ayda 4 kilo verebilirsem işlem tamamlanacak

şimdi yaz ayındayız, sık sık gezmeler tozmalar oluyo,işte herkesin aile düzeni, yapısı farklı, bence telaşa kapılma plan yap uygula, mesela benim planım bu,sende kendi yaşantına ve vermek istediğin kilona ,yapabileceğin sporlara göre kafanda bişeyler oluştur
sana şunu söyliyim dukan asla sana göre değil dukan obeze yakın çok kilolu kişilerin yaptığı bir diyet,ayrıca sen kilolarını yeni aldın yerleşmeden verebilirsin, birde senin tek eksiğin düzenli sporun yok bunu en azından kilo verene kadar düzene koysan başaracağına eminim

wuuu afiyet olsun
yaaa tukkan amca da kırılmıyorsa fazla spor yapın diyor bööhh hangisine inancazzz

kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş 8 ayda 8 kilo verdim ancak, daha verilecek 4 kilom var tahmini ulaşma süresi yılbaşı koordinatlar ise .....
abcde_123
ama kilon az senin sanırım?o zaman yavaş verirsin
bi de bünyeden bünyeye değişiyor metabolizma hızı

ya soyle bisey
4yil once 17kilo vermistim rejime baslamistim
her hafta ayni gun ayni saatta tartilip olculdum
basladigimda 156 ile basladim bittiginde 161 olmustum cok tuhaf ama boyle cikti
simdi 158
spor yaptıysan eğer kaslarını uzatmıştırsın büyük ihtimal

boyum 1,60,diyete 68,5 kiloyla 9 ekimde başladım,ramazandan önce 59,5 kiloydum, şimdi 59,9-60,1 arası gidip geliyorum
son hedefim 56 kilo olmak çünkü yüzümün yapısından dolayı herkes yeter artık minicik kaldın diyo bide yaşım 40 a dayandı 56 kilo bana yeter öyle çıtı pıtı olmak bana göre değil,yanlız 58 li kiloya inince kardiyoya ek plates te yapıp şekillenmek istiyorum çünkü basen sorunum var

AYYY INSALLAH YAA

AY yok canim spor yapmiyodum tek yaptigim aksamlari yarim saat falan yuruyus yapiyodum veya dans ediyodum

hıı o zaman yaşın da etkisi var..yaş ilerledikçe kilo vermek de yavaşlıyor..metabolizma hızınızda düşük sanırım..her bünyede aynı olmuyor dediğim gibi..pilates evet muhakkak yapın,çok güzel şekil alır vücudunuz

AY yok canim spor yapmiyodum tek yaptigim aksamlari yarim saat falan yuruyus yapiyodum veya dans ediyodum
anladım cnm
pilates yoga türü sporlar kasları uzatıyor böylece hem dik durmaktan hemde kasların uzamasından dolayı boyda uzuyor :) bende öyle bişey yaptın sanmıştım

ay maşallah bence yaşınıza göre kilonuz çok iyi. verirseniz de iyiden de iyi olur. hadi kızlar azimle veriyoruz

duraklama yaşanıyorsa bence ya fazla spor yapılıyor. ya da artık az kilo kaldığı için sporu arttırmak gerekiyor. çünkü yağlar zor gidiyor. deneye deneye bünyeyi çözmek en mantıklığı biraz dukan biraz karatay

Cansın
akşamları 1 saat bisiklet çevirsem o bile kar edecek ama
mobilyaların yerini değiştirdim
evi bi dağıttım ki sorma
acelem yok nasılsa yerleştiririm diyorum
akşamdan akşama iki parça bişey koyuyorum dolaba
Allahım resmen rehavet halindeyim
mode on yatış

ayyy öpücem hepsinii

ay ben deee delirttiler valla bu diyetler
biz kadınların derdi bitmek bilmiyor ki her halt bizde..iki gram göbek olsa adımız şişkoya çıkıyor ,ama erkeklerde ''türk kası'' çok adaletsizz ama buuuu

biz kadınların derdi bitmek bilmiyor ki her halt bizde..iki gram göbek olsa adımız şişkoya çıkıyor ,ama erkeklerde ''türk kası'' çok adaletsizz ama buuuu

valla ben az göbekli olmaya da razıyım şimdilik

haklısın yaşım gereği metabolizmamda yavaş olabilir (hemende bahane olarak kullanırım )
platesi mutlaka yapıcam,inşallah bende faydasını görürüm

ay maşallah bence yaşınıza göre kilonuz çok iyi. verirseniz de iyiden de iyi olur. hadi kızlar azimle veriyoruz

teşekkür ederim canım ben 60kilonun altında olmayı aslında şundan istiyorum,esneklik payı gibi hani yerken rahat yiyim diye tabi birazda basen sorunu olduğundan platesten önce incelebildiği kadar incelsin istiyorum

sağol canım benim sende öyle
sen akşamları 1 saat bisikleti çevirebilsende çevirsen keşke,düzenli yaparsan kısa sürede hedef tamamdır

sen evi niden dağıtıyon kız??
rehavette olman normal, yaz ayı rehavet ayı hani dediydim sana geldi bahar ayları gevşedi diyet yayları diye baharda başlayan o gevşeklik diğer baharda anca geriliyo bende de o yüzden sende ki durum hal normal teleşa gerek yok ama salmakta yok toparlayacaz herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…