Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

eğer ben pes edersem, bana da bundan yaz. öptüm seni
sen pes edersen zaten burayı kapatmış sandalyeleri çevirmiş oluruz.. "buralara giden çok oldu da dönen olmadı" oluruz.. diyetin sac ayaklarındansın sen alişim.. yani dukan ahalisine maloldun... anam büüle şeylerin espirisini yapmak bile yassah sana... ha farazi öyle bi şey olsa buraya yazmam bunca aklıma gelen vasıf vesilesiyle ibret-i alem olsun deyü gelir dukandan kalan vicuduna yazarım, dövme ederim ona göre ""diyetini denk al!!
..

prenşeşşş hoş geldin taze kuzummm :)) perşembeye kadar azcık dinlen misal sadece callan yap.. sonna beraber başlayalım olma mı!?? yoksa başka kurban aramak zorunda kalıciim

Günaydıııın :)

Bugüün yıllaaaar önce aldığım içine girip salınmak nasip olmayan bir elbisemi giydimm, çok mutluyum, sabahın köründe yollara vurdum kendimi ve çalışmaya geldim

Hepimize güzeel bir hafta diliyorum, bunalımda olanlar çıksın, artıda olanlar eksilsin, takılıp kalanlar şaha kalksııııın

Haa bir de ben şu feysbuuk grubuna üye olmak istiyorum Ben de foto görmek istiyorumm, ben de foto koymak istiyorumm Nasıl olcak bu iş???

Öyle işteee

Günaydın şekerler,

Hepimiz için güzel, mutlu, bol motivasyonlu, bol eksili, çalışanlar için de verimli bir hafta olsun inşallah.

Dün spor salonuna gittim ardından sauna, nasıl iyi geldi anlatamam. Salonda ölçüp biçtiler öğleden sonra 56 kg idim. Kas oranım bir hayli çok ama 2 margarin kadar yağ daha versem yani onları da kasa dönüştürsem iyi olacak. Su da çokmuş vücudumda, bu iyi bişeymiş çünkü kaslar su tutarmış

İlerlyen saatlerde tekrar bağlanırım canlarım, şimdilik hepinizi kucaklıyorum. .

Asya'cım moral bozmak yok.

Hepimizaynı amaç için buradayız biliyorsun.

Aslında günlük menülerimizi yazsak hepimiz daha iyi olur gibi geliyor bana.

günaydın canım. desteğin için sağol. geldi geçti inşallah o an.

bende menu yazma taraftarıyım.
bu vesıle ıle sabahkı menumu yazayım.

dukan ekmek arası hındı fume ve uzerın buyuk bır sekersız cay... nasıl???

çok pis motive ederim. haberin olsun

günaydın aliyem valla benımde cok pis motiveye ihtiyacım var...

ya benı evlat edınsene annem yaa... soğuk duş etkisi yarattın bende. sen hep bana bundan yaz. bunun üzerine diyetı bırakanın aklı yok vesselam..

sLM KIZLAR..
Neler olmuş öle hafta sonu gşremedim kaç sayfa yazmısınız. Maşallah diyelim .
Deli bir hafta sonu geçirdim. Çok hareketli ve çok güzeldi.Faceden gören olmuştur eminim. Çok eğlendim. Ama çok yoruldm. DÜn bütün gün yatmama ragmen dinlenemedim hala. Ce dün yanlızca 1,5 lt su içebildim. Popomu kaldıramadığımdan su bile içemedim. Ve 2 taze ceviz yedim. Hiç pişman değilim. İçtiğim içkiyi saymıyorumm. Bunun dıında hiç bozmadım ama :)
Cumartesi ailece pikniğe gittik. Çok güzeldi kahvaltıdan sonra ızgara falan gayet iyi gittiiii. Akşam Yalova MOTOFEST festivaline gittik. Ama ne gitmek. Yastık battaniye bol bol yağmurluk. Giyindik siyahları. Deri yelek giydim. Aslında içime bieşy giymeyecektim ama SOnradan aklıma geldi Yalovalı olduğumm :)
Belime zincirler sardımm. Biz arkadaşımla hava karardıktan sonra gittik. Grup arkadaşlarımız gündüzden gitmişti. 2 aydır faan görmediğim arkadaşlar vardı. Birde topuklu çizme giyince babamın dili çözülmeden atladım araba kaçtım resmennn. Arkadaşlarda şok oldu tabii. Ay çok zevkli bu zayıflayan kişi olma olayı... Müzk ve yanık lastik kokusu deniz kenarında süper ikili oldu. Yemek olarak alternatif hep ekmek arası bişeylerdi yememeyi tercih ettim. 3000 motorlu arasında az kız olunca malum yerler bayağı havalandı tabi. Geceyi 4 kişi minicik bir çadırda şarkılar söyleyerek sürdürdümm. Allahtan ikisi gitti de sonra rahat rahat uyudukkk. Sabah 7 bile olmadan çadıra misafir olan güneş uyutmadı tabi. Yüzümüzü denizde yıkadık. Soğuktu çok giremedik. Ordan dağlara çıkıp köy kahvaltısı yaptık. O kadar güzel ve dukana uygundu ki kahvaltıı ahhh ahhh bitmesin istedim. Artık pili bitmiş ben eve zor attım kendimii. 4 film izlerken bol bol uyudum. Odamdan çıkmadım. Ve şimdi malum pazartesii. Yüzümde bir gülümseme aklımda cevapsız bir soru. Acaba kaç gün P yapsammm :)
Bu arada bugünü CALLEN başlama günü ilan ediyorum. Hem kendime hem hepinize. Kararlı olanlar parmağını kaldırsın. Hergün teftiş var artık. Yapmayan uymayan falakaya yatırılacak. Bilginize.....

Günaydın kızlar. Herkese musmutlu, bol eksili haftalar olsun inşallah...

Günaydın asyacım.
Ne demek rica ederim hepimizin motive olmaya ihtiyacı var.
Bazı zamanlar oluyor böyle, geçtiyse ne güzel...

Menü olayını yazmak bana da güzel olur gibi geliyor.
Kahvaltı menün gayet iyi canım.
Benim kahvaltı menümde de dukan krepe sarılı hindi füme ve karper light, domates, şekersiz çay var.

Ne güzel eğlenmişsin ipekcim.

Şu callana ben de başlamalıyım artık ama bir türlü kaldıramıyorum popomu.
Bugün şu döngüyü kırmak istiyorum aslında.
Stomach'la başlasam iyi olur gibime geliyor.

Günaydın canlar :)) Sevmediğim yere geldim yinee İşeee :)) Herkes iyidir umarım. Motivasyonsuzlar da motivasyonlansın
Ben 5+5 denemeye karar verdim. Bakalım bi değişiklik olacak mı? En azından 1 tur deniyim dedim Bugün 4. p günüm. Bugün yarın da dayandım mııı, bu iş tamamdır :128: Geçen haftaki doğum günü pastalarından sonra 59'a çıkmıştım yine. ama artık önümde bşi engel kalmadığından, böyle devam bakalım.. Perşambe'ye kadar da tartılmak yok zaten Bu arada Super Callanetics'e başladım. Yani aslında 3 günde 2 kere yapabildim. Ara vermiş oldum yinee. Bugün yine başlıcam ama. Karın hareketlerinde ve basen hareketlerinde baya bi artma var 10 yaş gençleş şeysine göre Biraz zorluyo, ama zorlamazsa da işe yaramaz zaten

Meraba güzellik. Hoşgeldin. Başınız sağolsun tekrar

Ben hala seyrediyom gördüğün üzere :) Ramazandır tatildir anca toparlıyorum. 58 de sabitledi vücut şimdi de. Şimdi de onu kırmaya çalışıyorum. 1 ay daha sabretcem, baktım olmadı, sonrası Allah kerim

Nessss!! Süper anlatmışsın yaa :)) Ben de gaza geldim he şimdi 2 kilo kaldı gitmiyo uyuz şeyy!! Bazen amaann kalsın böyle diyorum ama, hala dar pantolon giyince oram buram çıkıyo, rahat edemiyorum. Bu kadar yaklaşmışken vazgeçmiyim di mii..? Diğer derslerini de takip edicem :))

Aliyecik sen de sen de süpersiinn Kala kala 2-3 kilo yağ kaldı, burda beni uyuz etmeye ne hakkı var yaaa!! Valla gaze getirdiniz beni de :))

asyacık_denizcik :) Sen de umutsuzluğa kapılmaaaa!! Ben burda 2-3 kilomu yola getiremedim, sen neler başardın baksana! Çıtı pıtı olacaksın canım Pes eder miyiz hiç beeeeaa!!!

Günaydın canım :) Senin için de güzel bir hafta olsuunn!! Ay sen hakikaten niye yoksun ki face deee :)) Hemmen gel hemmeeennn :)

Günaydın çıtırrr Beni de 56 yap beni deee Maşallah sanaa Sana da çok güzel bir hafta dilerriimm

Hepimizi kucaklamana da bayıldıımmmm

Günaydıın kızlarr ,iyi haftalarrr
napıyosunuz bakalım,nasıl geçti hafta sonunuz.çoğunuz buralardaymış yahuuu,oku oku bitmedi geçmiş
ben dün hasta hasta tıkıldım eve
aslında tam hasta olamıyorum,ondan arada bir tekrarlıyor.
burnum akıyor,hapşırıyorum,gözlerim sulanıyor
dün 9 eylül izmirin kurtuluşuydu.bir sürü gösteriler vardı,gitmeyi çok istemiştim ama evden çıkamadım.
evde tıkılınca da temizlik veeeeee dukan stoğu yaptım bir sürüüü
kek yaptım,müthiş poğaça yaptım,muffinler yaptım ama şu mine'nin ekmeği diye bişeyi hangi arkadaş paylaşmıştıysa cırt çıktı o yaaa,bööö garip bişey oldu.malzemede bir yanlışlık falan vardı sanırım
çikolatalı vişneli lor kurabiyesi falan yaptım,buzluk patlıcak valla

yapanın ellerine sağlık,biz çalışıyoruz uğraşamıyoruz bize de yollasalar yaaa

ohhh maaşallah kuzuma,kışa hızlı başlangıç haaa,spor salonları falan
en güzeli yaaa,kilolar gitti şimdi sıkılaşma toparlanma zamanıı

pişşşt huuu ne motivasyon düşüklüğü yahuu,20 küsür kilo verdin aslanlar gibi,yolu yarıladın.bi bu kadar daha sabrettin mi off annemm 40 kilo vermiş olacaksın fıstık seniii

hoşgeldin,hadi bakalım bol şans,burdan ayrılma

ben tariflerde süt tozu olsa bile kullanmamaya çalışıyorum genelde.madem çikolatalı istiyorsun al bakalım
Çikolatalı Kek Tarifi
1 yk yoğurt
3 yumurta
4 çorba kaşığı splenda
8-9 damla çikolata aroması
8 yemek kaşığı yulaf kepeği
2 tatlı kaşığı yağı azaltılmış kakao
1 pk. kabartma tozu
gözkararı süt
yumurta ve şekeri çırpalım...kabartma tozu hariç tüm malzemeyi katalım..biraz bekleyelim ve kabartma tozunu ekleyip karıştıralım..150 derece fırında pişirelim

kuzuuuum hoşgeldin bitanemmm,
gördüm face'ten tekrar başın sağolsun,Allah sabır versin
1.5 kilo ne ki,sen onu 1 günde bile verirsin,hiç takma ona kafanı kuzum.hemen 3-4 gün atakla başla bence
çoook özlemişim seniii
veee tabiki dely de ben de hala seyir de seyrediyoruzzz,sevdik biz seyri yahuuu kopamıyoruz

hoşgeldin,geçmişi okuman çok iyi olmuş.daha bilnçli başlarsın ve umarım geçmişi okuduğun gibi kitabı da okumuşsundur
şimdiden başarılarrrrrr

merhaba kızlar,
aranızda yeniyim o yüzden özel mesaj gönderemiyorum. Facede açılmış olan grubunuza benide alın istiyorum ama dediğim gibi nesli'ye özel mesaj gönderemiyorum ki bana davet gönderebilsin. Nasıl aşabiliriz bnu bana yardımcı olursanız sevinirim.

günaydınlarrrr 5günden sonra ne almış ne de vermiş olarak geldim tekrar evde protein namına bişi kalmayınca sadece dikkat ederek geçirdim günlerimi mecburen almadığıma sewinerek polyannalık edicem:)
ben şimdi atağa tekrar geri dönmek zorundayım onada yarın başlicam haftasonu sınavlar felan akşam çok geç geldik eve kendime bişey hazırlayamadım neyse yarın tam gaz devam Allahın izniyle

ekim 34 arkidişim dediğin yazıyı kopyalayıp yapıştırdım
Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.
böyle yazdı

Oh ohhh!!! Çok eğlenceli yaaa!! Ne güzeeell..! Köy kahvaltısını özellikle beğendim
Ben de Callan yapcam ben deee Başladım güya, yine 1 gün ara verdim :S Baştan başlıcaaamm! Ben Super'ini yapıyorum. Basen hareketleri çokmuş, hoşuma gitti. Callan teyzem haftada 2-3 gün yapın diyor galiba onu, her gün onu yapsam çok mu abartı olur ki sence İpekoo? Yapamam mı kii? Çok mu kasar acep? Bakabildin mi Super'e?

Son düzenleme:

İndirdim walla ama henüz bakamadım. Onunla ilgili yorumları da bilmiyorum. Araştırmam lazım. 10 yaş şeysini tam yapmadan geçmeyi planlamıyorum ben. Hadi bugün başlayaları göreyimmm ben. MEDESAAAAAAA ne diyorsun kuzu başlıyormuyuz....

selam kızlar uzun aradan sonra tekrar merhaba dukan macerama tekar dönüyorum 57 kilo bitirmiştim tab4. evreyi uygulayamadım haftada birgün perşembeleri ve yulaf kepeğini baktım ki 60.5 lere gelmişim hemen dur dedim dün sadece p.s yaptım bugün 58.5 tekrar 57 ye gelip sabitle yene kadar hergün p.s yapacağım hepinize ve bana kolay gelsin sevgiler:)

Asyaa yaaa sen ekmek arası füme yediğine göre senin ekmek baya ekmeğe benziyor demekki,benimkiler çok lezzetli oluyor ama daha çok peynirli kek gibi oluyor,gerçek ekmeğe benzemiyor.siz nasıl yapıyosunuz yaaa deyiverin hele de yapiiim akşam
bu arada krebi çok severim ama yuh yani neredeyse 6 ay oldu hiç beceremedim,gerçi birkaç kez denedim krep de omlet de yapışıyor paramparça oluyor,mama gibib yiyiyorum.tavadan mı acep ? gerçi normal unla yapılan kreplerim omletlerim yapışmıyordu önceden napsam napsam

sen bensiz gez toz bakalım,geldiğinde ben de seni yatıracağım falakaya
Allah içine sindirsin kuzum,kaç galon içtin bakiiimmmm
ben dün callen'a başlayacaktım ama çok hastaydım,sümüklüböcek gibi burnum akıyordu:2:
bugünden itibaren 4-5 gün annemlerde kalıcam,cd'mi aldım yanıma akşam seyredip mantığını kavramaya çalışıcam bakalım.sonra da inşallah en kısa zamanda başlıcam callen'a.ekim kasım gibi de spora yeniden başlıcam

kuzuuuu başlamk cidden istiyorum hatta bana kalsa dün başlıcaktım ama evi bile süpürürken eğiliyorum burnum akıyor,polat alemdar gibi 100 kere üstüste hapşırıyorum falan
şimdi önce benim napacağımı kavramam lazım,diyorum ki ben akşam annem kuzumla oturup film seyreder gibi seyredeyim,napacağımı anlayayım,yarın da başlayayım mesela olma mı

Kuzm ben sana yarın bir krep tarifi vereceğim. İstesen karatavda yap muhteşem olacak. SÖZ sana. Ama yanımda değil evde tarif...
BEnim ekmeklerde peynirli kek tadında. Birtek mikrodalga tost ekmeğim peynirsizzz. Aslında içinde labne varda ben yoğurdun susuz kısmını koyuyorum. Süper oluyorr. Ay canım istedi. Akşama bi dost yapayım kendimeee....
Ahh ahh çok güzel eğlendim kuzumm. Babam ne zaman dur diyecek bu tempoma bilmiyorum valla. Haftaya izin planladığımı bile bilmiyor henüzzz. Benim kendime dur demem lazım ya aslında gençlik bir daha gelirmi ki..
Mantığını yiyieyim. Öyle boş boş bakma kuzu. Dİrek başla. Zaten hepsini yapmanı kimse beklemiyor. Callen teyze öyle iyi anlatıyorkii kavrıyorsun zaten yapmaya çalışırken. Hiç öle seyredip vakit kaybetme. Hadi bugün başlayalım hep birlikte. Atlamak yok. Atlarsan hoppp başa dönüyoruz daha beter...

Tamam işte anneciğinin yanında başla. Hep hataların olursa annen de destek olur. İlk günler çok komik oluyor. Ee hatırlasana ben kırmızı geceliğimle yatağa düşmüştümm küt diyeee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…