Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kuzm ben sana yarın bir krep tarifi vereceğim. İstesen karatavda yap muhteşem olacak. SÖZ sana. Ama yanımda değil evde tarif...
BEnim ekmeklerde peynirli kek tadında. Birtek mikrodalga tost ekmeğim peynirsizzz. Aslında içinde labne varda ben yoğurdun susuz kısmını koyuyorum. Süper oluyorr. Ay canım istedi. Akşama bi dost yapayım kendimeee....
Ahh ahh çok güzel eğlendim kuzumm. Babam ne zaman dur diyecek bu tempoma bilmiyorum valla. Haftaya izin planladığımı bile bilmiyor henüzzz. Benim kendime dur demem lazım ya aslında gençlik bir daha gelirmi ki..
Mantığını yiyieyim. Öyle boş boş bakma kuzu. Dİrek başla. Zaten hepsini yapmanı kimse beklemiyor. Callen teyze öyle iyi anlatıyorkii kavrıyorsun zaten yapmaya çalışırken. Hiç öle seyredip vakit kaybetme. Hadi bugün başlayalım hep birlikte. Atlamak yok. Atlarsan hoppp başa dönüyoruz daha beter...

bende bu akşam bakiim şu callen teyzeye bu sefer sporla başliim göbüşümü çabucak eritiyimmm

Kuzm ben sana yarın bir krep tarifi vereceğim. İstesen karatavda yap muhteşem olacak. SÖZ sana. Ama yanımda değil evde tarif...
BEnim ekmeklerde peynirli kek tadında. Birtek mikrodalga tost ekmeğim peynirsizzz. Aslında içinde labne varda ben yoğurdun susuz kısmını koyuyorum. Süper oluyorr. Ay canım istedi. Akşama bi dost yapayım kendimeee....
Ahh ahh çok güzel eğlendim kuzumm. Babam ne zaman dur diyecek bu tempoma bilmiyorum valla. Haftaya izin planladığımı bile bilmiyor henüzzz. Benim kendime dur demem lazım ya aslında gençlik bir daha gelirmi ki..
Mantığını yiyieyim. Öyle boş boş bakma kuzu. Dİrek başla. Zaten hepsini yapmanı kimse beklemiyor. Callen teyze öyle iyi anlatıyorkii kavrıyorsun zaten yapmaya çalışırken. Hiç öle seyredip vakit kaybetme. Hadi bugün başlayalım hep birlikte. Atlamak yok. Atlarsan hoppp başa dönüyoruz daha beter...

Tamam işte anneciğinin yanında başla. Hep hataların olursa annen de destek olur. İlk günler çok komik oluyor. Ee hatırlasana ben kırmızı geceliğimle yatağa düşmüştümm küt diyeee...

kuzum ver valla krep tarifini yarın,ne güzel içine onu bunu sarar yerim mis gibi :KK56:
tamam lennnn bugün hem seyredip hem başlıcam hafiften ama bak sen öyle atlamak yok atlarsan başa sarcan falan diyon ya ben onların bile ne demek olduğunu anlamıyorum,o derece uzağım yani konuya :KK9::KK9:
ama elimden geleni yapıcam söz,yarın da kikir kikir anlatıcam ilk maceralarımı size :KK1::KK1:
gez toz tabi kuzum gençlik bir daha gelmiyor,bekarlık da cabası :21::21:

kuzum ver valla krep tarifini yarın,ne güzel içine onu bunu sarar yerim mis gibi :KK56:
tamam lennnn bugün hem seyredip hem başlıcam hafiften ama bak sen öyle atlamak yok atlarsan başa sarcan falan diyon ya ben onların bile ne demek olduğunu anlamıyorum,o derece uzağım yani konuya :KK9::KK9:
ama elimden geleni yapıcam söz,yarın da kikir kikir anlatıcam ilk maceralarımı size :KK1::KK1:
gez toz tabi kuzum gençlik bir daha gelmiyor,bekarlık da cabası :21::21:

Kuzum
10 gün yapıp 1 gün dinleneceğiz. Bunu 3 set yapacağız. Ama arada kaçamak yapar gibi bozarsak hoppppp ilk güne döneceğiz. Sil baştan yanii.
Ahh bu bekarlık öldürecek beniii gitsin gelmesin geriii istemem. Forumdan da kimsenin yokki abisi tanıdığı. Kimse bir gü-zellki yapayım demiyor...

prenşeşşş hoş geldin taze kuzummm :)) perşembeye kadar azcık dinlen misal sadece callan yap.. sonna beraber başlayalım olma mı!??:KK34: yoksa başka kurban aramak zorunda kalıciim:KK14:
nesliciiiiiim bugün atakla basladim ben dün yeterince dinlendim...ama evde tatilden döndügüm icin hic birsey yoktu bu saat oldu daha birsey yemedim eve gidince krep yapip hüpleticem:KK53: sen neden biraktinki baslayalim diyorsun kuzucummm?? ben pilates yapicam sanirim callan yok bende
Once like basin sag olsun. Bence 1,5 kg cok fazlas degil . Evine ve Kendi duzenine dondugune gore birkac gune verirsin
sagol tatlim....insallah persembeye gider o hos dünden bugüne -700gr bence cogu yolculuktan dolayi tuttugum su idi

Günaydın şekerler,

Hepimiz için güzel, mutlu, bol motivasyonlu, bol eksili, çalışanlar için de verimli bir hafta olsun inşallah.
Vishenka_04.gif

Dün spor salonuna gittim ardından sauna, nasıl iyi geldi anlatamam. Salonda ölçüp biçtiler öğleden sonra 56 kg idim. Kas oranım bir hayli çok ama 2 margarin kadar yağ daha versem yani onları da kasa dönüştürsem iyi olacak. Su da çokmuş vücudumda, bu iyi bişeymiş çünkü kaslar su tutarmış
leb.gif

İlerlyen saatlerde tekrar bağlanırım canlarım, şimdilik hepinizi kucaklıyorum. .
grouphug.gif

canimmmm bunu bilmyordum yani kaslarin su tuttugunu sagol:KK23: bende ölcünmek istiyorum bilmek istiyorum kaci yag kaci kas kilolarimin

Günaydın canlar :)) Sevmediğim yere geldim yinee:KK31: İşeee :)) Herkes iyidir umarım. Motivasyonsuzlar da motivasyonlansın :p :KK35:
Ben 5+5 denemeye karar verdim. Bakalım bi değişiklik olacak mı? En azından 1 tur deniyim dedim :KK66: Bugün 4. p günüm. Bugün yarın da dayandım mııı, bu iş tamamdır :128: Geçen haftaki doğum günü pastalarından sonra 59'a çıkmıştım yine. ama artık önümde bşi engel kalmadığından, böyle devam bakalım.. Perşambe'ye kadar da tartılmak yok zaten :KK66: Bu arada Super Callanetics'e başladım. Yani aslında 3 günde 2 kere yapabildim. Ara vermiş oldum yinee. Bugün yine başlıcam ama. Karın hareketlerinde ve basen hareketlerinde baya bi artma var 10 yaş gençleş şeysine göre :KK66: Biraz zorluyo, ama zorlamazsa da işe yaramaz zaten :KK66:

Meraba güzellik. Hoşgeldin. Başınız sağolsun tekrar :KK43:

Ben hala seyrediyom gördüğün üzere :) Ramazandır tatildir anca toparlıyorum. 58 de sabitledi vücut şimdi de. Şimdi de onu kırmaya çalışıyorum. 1 ay daha sabretcem, baktım olmadı, sonrası Allah kerim :KK66:
canimmm 5+5 benimde b planim eger sona dogru birseyler gitmezse hemen 5+5 e sarilicam insallah bi ayda kirarsin inat kilocuklari da güclendirmeye gecersin:21:
Günaydıın kızlarr ,iyi haftalarrr :KK16:
napıyosunuz bakalım,nasıl geçti hafta sonunuz.çoğunuz buralardaymış yahuuu,oku oku bitmedi geçmiş :nazar:
ben dün hasta hasta tıkıldım eve :KK50:
aslında tam hasta olamıyorum,ondan arada bir tekrarlıyor.
burnum akıyor,hapşırıyorum,gözlerim sulanıyor :KK14:
dün 9 eylül izmirin kurtuluşuydu.bir sürü gösteriler vardı,gitmeyi çok istemiştim ama evden çıkamadım.
evde tıkılınca da temizlik veeeeee dukan stoğu yaptım bir sürüüü:KK52:
kek yaptım,müthiş poğaça yaptım,muffinler yaptım ama şu mine'nin ekmeği diye bişeyi hangi arkadaş paylaşmıştıysa cırt çıktı o yaaa,bööö garip bişey oldu.malzemede bir yanlışlık falan vardı sanırım :KK50:
çikolatalı vişneli lor kurabiyesi falan yaptım,buzluk patlıcak valla :KK9:

kuzuuuum hoşgeldin bitanemmm,
gördüm face'ten tekrar başın sağolsun,Allah sabır versin:KK50:
1.5 kilo ne ki,sen onu 1 günde bile verirsin,hiç takma ona kafanı kuzum.hemen 3-4 gün atakla başla bence :KK34:
çoook özlemişim seniii :KK16:
veee tabiki dely de ben de hala seyir de seyrediyoruzzz,sevdik biz seyri yahuuu kopamıyoruz :KK9:

caniiim gecmis olsun bitanecigim cok sagol.....hemen atakla basladim bugün persembeye kadar atak sonra seyir....bendeseni cok özledimmmmmm

bende isterem o kek tarifini kuzummmmmm

Kızlarrrrrrrr bu arada sizle ne paylaşıcam,yeni farketttim bunu,ben artık pişik olmuyorum evet evet pişik olmuyorum:KK52:
şöyle ki,daha önceleri yazın etek,elbise giydiğimde tombik bacaklarım birbirne sürtüp terledikçe üst bacak aralarım hep pişik olurdu,yanardı,kızarırdı çok canım acırdı :KK50: pişik olması diye bazen uzun etek yada elbiselerimin içine kısa tayt giyerdim ki sürtünüp tahriş olmasın diye :KK14:
amaaaaaaa bu yazzzz hiççç pişik olmadım,yaşasın oleyyyyyyyyy :21::21:
hemi de zayıfladım diye bütün yazı elbise,eteklerle geçirdim,içime hiç tayt nayt giymediğim halde hiç pişik olmadı.
yani demekki bacaklarım artık eskisi kadar tombik değil,sürtünmüyorlar birbrilerine.ayyy çok mutluu olduummm,yeni farketttim bunu ayyy çok güzel bir duygu bu benim içinnnnn heyyyyoooooo :KK52:

sLM KIZLAR..
Neler olmuş öle hafta sonu gşremedim kaç sayfa yazmısınız. Maşallah diyelim .
Deli bir hafta sonu geçirdim. Çok hareketli ve çok güzeldi.Faceden gören olmuştur eminim. Çok eğlendim. Ama çok yoruldm. DÜn bütün gün yatmama ragmen dinlenemedim hala. Ce dün yanlızca 1,5 lt su içebildim. Popomu kaldıramadığımdan su bile içemedim. Ve 2 taze ceviz yedim. Hiç pişman değilim. İçtiğim içkiyi saymıyorumm. Bunun dıında hiç bozmadım ama :)
Cumartesi ailece pikniğe gittik. Çok güzeldi kahvaltıdan sonra ızgara falan gayet iyi gittiiii. Akşam Yalova MOTOFEST festivaline gittik. Ama ne gitmek. Yastık battaniye bol bol yağmurluk. Giyindik siyahları. Deri yelek giydim. Aslında içime bieşy giymeyecektim ama SOnradan aklıma geldi Yalovalı olduğumm :)
Belime zincirler sardımm. Biz arkadaşımla hava karardıktan sonra gittik. Grup arkadaşlarımız gündüzden gitmişti. 2 aydır faan görmediğim arkadaşlar vardı. Birde topuklu çizme giyince babamın dili çözülmeden atladım araba kaçtım resmennn. Arkadaşlarda şok oldu tabii. Ay çok zevkli bu zayıflayan kişi olma olayı... Müzk ve yanık lastik kokusu deniz kenarında süper ikili oldu. Yemek olarak alternatif hep ekmek arası bişeylerdi yememeyi tercih ettim. 3000 motorlu arasında az kız olunca malum yerler bayağı havalandı tabi. Geceyi 4 kişi minicik bir çadırda şarkılar söyleyerek sürdürdümm. Allahtan ikisi gitti de sonra rahat rahat uyudukkk. Sabah 7 bile olmadan çadıra misafir olan güneş uyutmadı tabi. Yüzümüzü denizde yıkadık. Soğuktu çok giremedik. Ordan dağlara çıkıp köy kahvaltısı yaptık. O kadar güzel ve dukana uygundu ki kahvaltıı ahhh ahhh bitmesin istedim. Artık pili bitmiş ben eve zor attım kendimii. 4 film izlerken bol bol uyudum. Odamdan çıkmadım. Ve şimdi malum pazartesii. Yüzümde bir gülümseme aklımda cevapsız bir soru. Acaba kaç gün P yapsammm :)
Bu arada bugünü CALLEN başlama günü ilan ediyorum. Hem kendime hem hepinize. Kararlı olanlar parmağını kaldırsın. Hergün teftiş var artık. Yapmayan uymayan falakaya yatırılacak. Bilginize.....

Çılgın kız, şahane bir haftasonunu şahane anlatmışsın. Şu köy kahvaltısına bittim ben, tam dukanlık :))

Callen e ben de başlıyorum ama boş bırakma beni bak :)

Günaydın canlar :)) Sevmediğim yere geldim yinee:KK31: İşeee :)) Herkes iyidir umarım. Motivasyonsuzlar da motivasyonlansın :p :KK35:
Ben 5+5 denemeye karar verdim. Bakalım bi değişiklik olacak mı? En azından 1 tur deniyim dedim :KK66: Bugün 4. p günüm. Bugün yarın da dayandım mııı, bu iş tamamdır :128: Geçen haftaki doğum günü pastalarından sonra 59'a çıkmıştım yine. ama artık önümde bşi engel kalmadığından, böyle devam bakalım.. Perşambe'ye kadar da tartılmak yok zaten :KK66: Bu arada Super Callanetics'e başladım. Yani aslında 3 günde 2 kere yapabildim. Ara vermiş oldum yinee. Bugün yine başlıcam ama. Karın hareketlerinde ve basen hareketlerinde baya bi artma var 10 yaş gençleş şeysine göre :KK66: Biraz zorluyo, ama zorlamazsa da işe yaramaz zaten :KK66:

Günaydın çıtırrr :KK66: Beni de 56 yap beni deee :KK52: :KK1: Maşallah sanaa :nazar: Sana da çok güzel bir hafta dilerriimm :KK12:

Hepimizi kucaklamana da bayıldıımmmm
grouphug.gif
:KK1::KK1:

Canım, olsun, iş olsun be kuzum :)) Belki seversin, kimbilir :)) Bi de şöyle bak, işe gelmezsen foruma da girmiyorsun işi katlanılır kılıyoruzdur en azından belki :)) Valla kucaklama benim de tam istediğim gibi :))

napıyosunuz bakalım,nasıl geçti hafta sonunuz.çoğunuz buralardaymış yahuuu,oku oku bitmedi geçmiş :nazar:
dün 9 eylül izmirin kurtuluşuydu.bir sürü gösteriler vardı,gitmeyi çok istemiştim ama evden çıkamadım.
kek yaptım,müthiş poğaça yaptım,muffinler yaptım ama şu mine'nin ekmeği diye bişeyi hangi arkadaş paylaşmıştıysa cırt çıktı o yaaa,bööö garip bişey oldu.malzemede bir yanlışlık falan vardı sanırım :KK50:
çikolatalı vişneli lor kurabiyesi falan yaptım,buzluk patlıcak valla :KK9:

ohhh maaşallah kuzuma,kışa hızlı başlangıç haaa,spor salonları falan :KK34:
en güzeli yaaa,kilolar gitti şimdi sıkılaşma toparlanma zamanıı :KK8:

ben tariflerde süt tozu olsa bile kullanmamaya çalışıyorum genelde.madem çikolatalı istiyorsun al bakalım :KK34:
Çikolatalı Kek Tarifi
1 yk yoğurt
3 yumurta
4 çorba kaşığı splenda
8-9 damla çikolata aroması
8 yemek kaşığı yulaf kepeği
2 tatlı kaşığı yağı azaltılmış kakao
1 pk. kabartma tozu
gözkararı süt
yumurta ve şekeri çırpalım...kabartma tozu hariç tüm malzemeyi katalım..biraz bekleyelim ve kabartma tozunu ekleyip karıştıralım..150 derece fırında pişirelim

Canımm, geçmiş olsun. Hastayken bile döktürmüşsün sen nasıl bişeysin ya :)) Pilin hiç bitmiyor, en güzelini yapıyorsun arı mayam benim :)):KK16:

Evet dün epey kalabalıktık uzun bir aradan sonra, havalar serinledikçe yuvaya dönüş başladı :)

Salona gittim canım, haftada 2 bile gidebilsem kardır. Acil toparlanmak lazım fıstığım, asıl o zaman anlaşılacak verdiğimiz kilo :)

günaydınlarrrr 5günden sonra ne almış ne de vermiş olarak geldim tekrar evde protein namına bişi kalmayınca sadece dikkat ederek geçirdim günlerimi mecburen almadığıma sewinerek polyannalık edicem:)
ben şimdi atağa tekrar geri dönmek zorundayım onada yarın başlicam haftasonu sınavlar felan akşam çok geç geldik eve kendime bişey hazırlayamadım:KK43: neyse yarın tam gaz devam Allahın izniyle

ekim 34 arkidişim dediğin yazıyı kopyalayıp yapıştırdım
Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.
böyle yazdı

Ne güzel canım işte hiç almamışşsın bak, Sınavların nasıl geçti canım?

Ticker ına gelince aynı link i yapıştırman gerekiyor ama ben sana yeniden yapıştırman gerekeni gönderirim.

İndirdim walla ama henüz bakamadım. Onunla ilgili yorumları da bilmiyorum. Araştırmam lazım. 10 yaş şeysini tam yapmadan geçmeyi planlamıyorum ben. Hadi bugün başlayaları göreyimmm ben. MEDESAAAAAAA ne diyorsun kuzu başlıyormuyuz....

Ben ben ben ben :))))

selam kızlar uzun aradan sonra tekrar merhaba dukan macerama tekar dönüyorum 57 kilo bitirmiştim tab4. evreyi uygulayamadım haftada birgün perşembeleri ve yulaf kepeğini baktım ki 60.5 lere gelmişim hemen dur dedim dün sadece p.s yaptım bugün 58.5 tekrar 57 ye gelip sabitle yene kadar hergün p.s yapacağım hepinize ve bana kolay gelsin sevgiler:)

Merhaba canım,

Ne kadar süre önce bitirmiştin güçlendirmeyi, yani ne kadar sürede aldın 3,5 kiloyu merak ettim. Zaten vermişsin aldıklarını 1,5 kilo kalmış. Ben de bitince almaktan korkuyorum, kolay gelsin hepimize :KK54:

Kızlarrrrrrrr bu arada sizle ne paylaşıcam,yeni farketttim bunu,ben artık pişik olmuyorum evet evet pişik olmuyorum:KK52:
şöyle ki,daha önceleri yazın etek,elbise giydiğimde tombik bacaklarım birbirne sürtüp terledikçe üst bacak aralarım hep pişik olurdu,yanardı,kızarırdı çok canım acırdı :KK50: pişik olması diye bazen uzun etek yada elbiselerimin içine kısa tayt giyerdim ki sürtünüp tahriş olmasın diye :KK14:
hemi de zayıfladım diye bütün yazı elbise,eteklerle geçirdim,içime hiç tayt nayt giymediğim halde hiç pişik olmadı.
yani demekki bacaklarım artık eskisi kadar tombik değil,sürtünmüyorlar birbrilerine.ayyy çok mutluu olduummm,yeni farketttim bunu ayyy çok güzel bir duygu bu benim içinnnnn heyyyyoooooo :KK52:

medesaaaam ay güldürüyorsun beni hatuuun kac kilodan minnak minnak kilolara gelmis yeni farkediyor yeni yeni kesfediyor zayifladigini:KK9::KK9::KK9::KK9: :KK19:

ama cok mutlu oldum sen pisik deyince aklima bebek poposu geldi hep nedense:KK1::emir_bebek:

çikolatalı vişneli lor kurabiyesi falan yaptım,buzluk patlıcak valla :KK9:...................
...............
Geçmiş olsun canım.. Stoklarına hayran kaldıımmm :KK52: Özellikle vişneli lor kurabiyesineee :KK56: Onu nası yapıyon peki, bi de onu desene :KK66: Ben de tarifleri alıp alıp yapmıyom da :S Yapcam yapcaaamm :KK52:

beni neden öksüz bırakıyorsunuz yahu aşkolsun :KK5:
Mirebaa! Ben düşündüm de aklıma bişi gelmedi :44: :) sonra geldi. Mesaj atamıyosundur ama alıyosundur. Ben san mail adresimi gönderiyim sen de o adrese facebook bilgilerini gönder, yani tam adını işte. Sonra ben onu Nesli'ye gönderiimi seni davet etsin :KK9: Uzun gibi görünüyo ama yok,yazdığım kadar uzun sürmez :76:

.........
......
canimmm 5+5 benimde b planim eger sona dogru birseyler gitmezse hemen 5+5 e sarilicam insallah bi ayda kirarsin inat kilocuklari da güclendirmeye gecersin:21:
...........
Teşekkür ederim canım, inşallah!! Aralarda bilinçli kaçamaklar oldu.. Malum tatil falan ve uzun diyetten gelen sıkkınlık.. Ama artık olmucak. Son çabalar, bakalım.. İşte ben de artık B değil Ğ planı, M planı Y planı falan deniyorum :KK70: Daha da plan bulamıcam, alfabe bitiyo zaten :KK35: :))

Son düzenleme:
Çılgın kız, şahane bir haftasonunu şahane anlatmışsın. Şu köy kahvaltısına bittim ben, tam dukanlık :))

:KK54:

Acaba hep birlikte bir kahvaltıya ne zaman gideceğiz.
Cumartesi sanırım dukancılar toplanmış Face de gördüm. Bayağıda kalabalıkkk. Biz beceremedik bir türlüüü
Tamam yazıyorum listeye. Sorarım ama hergün. Yapmayan olursa cıssss yaparım ona göre. Varmı başka gaza gelen. Gel gellll. CALLAN e gell.
,

oyy darısı başımaaa :KK52:

Canım, olsun, iş olsun be kuzum :)) Belki seversin, kimbilir :)) Bi de şöyle bak, işe gelmezsen foruma da girmiyorsun işi katlanılır kılıyoruzdur en azından belki :)) Valla kucaklama benim de tam istediğim gibi :))

Canımm, geçmiş olsun. Hastayken bile döktürmüşsün sen nasıl bişeysin ya :)) Pilin hiç bitmiyor, en güzelini yapıyorsun arı mayam benim :)):KK16:

Evet dün epey kalabalıktık uzun bir aradan sonra, havalar serinledikçe yuvaya dönüş başladı :)

Salona gittim canım, haftada 2 bile gidebilsem kardır. Acil toparlanmak lazım fıstığım, asıl o zaman anlaşılacak verdiğimiz kilo :)

Ne güzel canım işte hiç almamışşsın bak, Sınavların nasıl geçti canım?

Ticker ına gelince aynı link i yapıştırman gerekiyor ama ben sana yeniden yapıştırman gerekeni gönderirim.

Merhaba canım,

Ne kadar süre önce bitirmiştin güçlendirmeyi, yani ne kadar sürede aldın 3,5 kiloyu merak ettim. Zaten vermişsin aldıklarını 1,5 kilo kalmış. Ben de bitince almaktan korkuyorum, kolay gelsin hepimize :KK54:

çok şükür canım almamışım çok mutluyum :) sınavlarda işte kzıım uyudukça baktım çok iyi deildi açıkcası önceden hep sınavları msj atarlardı bunda atmadılar ve çoğu kişininde haberi yokmuş sınıflar boş denecek kadar az kişiydi :KK50: neyse artık seneye dices mecbur napalım :KK43:
canımcım senin yazdığını kopyalayıp yapıştrdım öyle çıktı bir daha deniyim uğraştın canım çok saolll

:KK1::KK1: 20 kilo verdin bebek :emir_bebek: olacak o kadar di mi ama :)) Kaldın kuş kadar zaten.. Hay maşallaaahhh :nazar: Bacaklar olmuştur sütuunnn :KK66: :KK34: Dukanla pişiklere soonn :76:

Cumartesi sanırım dukancılar toplanmış Face de gördüm. Bayağıda kalabalıkkk. Biz beceremedik bir türlüüü
Tamam yazıyorum listeye. Sorarım ama hergün. Yapmayan olursa cıssss yaparım ona göre. Varmı başka gaza gelen. Gel gellll. CALLAN e gell.
Ben de varım kiii :KK8:

Son düzenleme:
oyy darısı başımaaa :KK52:

çok şükür canım almamışım çok mutluyum :) sınavlarda işte kzıım uyudukça baktım çok iyi deildi açıkcası önceden hep sınavları msj atarlardı bunda atmadılar ve çoğu kişininde haberi yokmuş sınıflar boş denecek kadar az kişiydi :KK50: neyse artık seneye dices mecbur napalım :KK43:
canımcım senin yazdığını kopyalayıp yapıştrdım öyle çıktı bir daha deniyim uğraştın canım çok saolll

Hayırlısı canım, Allah emeklerini boşa çıkarmasın.

Canım, bu link i baştan sona kopyala ya da üzerine tıkla, link i kopyala, aynı adresi elde edeceksin, onu çizelge bölümüne yapıştırdığında kabul etmesi lazım, olmazsa yaz yine başka şeyler deneriz.

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/t/wwjw6lu/weight.png

Nasıl gelceeeem :KK1: Alın beni dee aranızaaa :)
Sen özel mesaj at Nesli'ye face adresini, neyimi :KK66: O kurucu olduğu için, sanırım o davet edebiliyo. Seni de davet etsin :KK66:

dely teşekkür ederim ilgin için ve yalnız olmadığımı hissettirdiğin için :KK3:
Rica ederim :KK66: Gönderem mi adresi mi? Gelcen mii :KK66:
Ama öğle arası olmuş. Öğleden sonra gönderiyim :KK66:

Canım, 21 kilo gitti tam tamına, pişik mi kalır, sütun gibi bacakların oldu şimdi, bakalım daha neler keşfedeceksin, heyecanla bekliyoruz :KK28:

Geçmiş olsun canım.. Stoklarına hayran kaldıımmm :KK52: Özellikle vişneli lor kurabiyesineee :KK56: Onu nası yapıyon peki, bi de onu desene :KK66: Ben de tarifleri alıp alıp yapmıyom da :S Yapcam yapcaaamm :KK52:

Haha, tarif alıp yapmama rekoru kimde acaba :)))

Mirebaa! Ben düşündüm de aklıma bişi gelmedi :44: :) sonra geldi. Mesaj atamıyosundur ama alıyosundur. Ben san mail adresimi gönderiyim sen de o adrese facebook bilgilerini gönder, yani tam adını işte. Sonra ben onu Nesli'ye gönderiimi seni davet etsin :KK9: Uzun gibi görünüyo ama yok,yazdığım kadar uzun sürmez :76:

Teşekkür ederim canım, inşallah!! Aralarda bilinçli kaçamaklar oldu.. Malum tatil falan ve uzun diyetten gelen sıkkınlık.. Ama artık olmucak. Son çabalar, bakalım.. İşte ben de artık B değil Ğ planı, M planı Y planı falan deniyorum :KK70: Daha da plan bulamıcam, alfabe bitiyo zaten :KK35: :))

Mors alfabesi var, çin alfabesi varrrr sen merak etme kuzum ama inşallah bizim alfabede biter artık. Hepimize dert oldu bak :))

,

Ya dimi, inşallah hepimiz güçlendirme ya da korumaya geçince ödül öğünü olarak kullanacağımız bir kahvaltı olsun bence :)) Herşey sınırsız, masayı hayal ettim de şimdi ağzım sulandı. :KK56:

Her gün sor ipekim, her tür cezaya da razıyım. Sen ceza taktikleri de geliştir ki şimdiden caydırıcı olsun, hatta bir kaç örnek bile yazabilirsin :))

Nesrincim nerelerdesin, sesin çıkmıyor. İyi misin, diyet nasıl gidiyor, herşey yolunda mı?

X