Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Haftanın son günü de bu kadar yoğun olur mu yaaa yiyeceklerimi de almayı unutmuşum aç aç geziyorum offf

yaaa poposuna takmak istiyorum şu anda o aleti o kadar gerildim ki hala gelmedi adam assolist mübarek

Hahahaha Tak şekerim taaakk Haketti hahaha
ay sonunda da bişi çıkmıcak, bu adam sana boşa eziyet etmiş olcak heee... Hay Allah'ımm!!

anaaaaammm poposuna takıcam dediğimi okumamış olsa barii,şakaydı o şaka

Yirim sizi ben, foruma giremiyorum müsait değilim toplantı var ufak çaplı ama ben ne yapıyorum size yazıyorum :))) oldum meraktan ya :)) acil mail yazıyorum su an) bı de yazdıklarınıza gülmesem iyiydi ama olsun:))

temizlik tamamlanıyor, lütfen bekleyiniz..
.....................%70...... hahahaaa

tamam hızlı Gonzalez'im benim. Telefon da ne kibar ha yanlış yazmama izin vermiyor:))

dely cim sana sordum ama telefonu düşünmemiştim o an bitanem:))

Kızlar ben de mesajlarımın altında verdiğim ve vereceğim kilonun görünmesini istiyorum nasıl yapabilirim kızlarrrr yardımmm :)

kızlar işte çarşamba akşamki yemeğim lezzeti harikaydı

dünde közledim patlıcanı soğan domates salata yaptım çok geldi yiyemedim hatta

kizlaar bende bugün itibariyle sizdenim, ama halim felaket.

suan o kadar midem bulaniyorki... yerimden kalkamiyorum. su bile icesim gelmiyor

bugün atak 1le basladim, 2 yumurta yedim, dahada birsey yiyemiyorum (
sizde ilk gün nasildi?

Suan o kadar midem bulaniyorki... Yerimden kalkamiyorum. Su bile icesim gelmiyor

sizde ilk gün nasildi?

canım belki yumurta ağır gelmiş olabilir bu yüzden miğdede sorun yaşamış olabilirsin ben her sabah bir kase yoğurda yulaf kepeği karıştırarak başlıyorum ve çok zorda kalmayınca yumurta yemiyorum sıcakta dokunuyor çünkü

suan o kadar midem bulaniyorki... yerimden kalkamiyorum. su bile icesim gelmiyor

sizde ilk gün nasildi?

ilk günden sadece 2 yumurta ile ne mide bulantısı bu. psikolojik bence

haklisin... benim zaten yumurtayla aram yok, bide 2 tane birden yedim

yulafli yogurt süper fikir, sagol canim..

hehhh kızlar canlarım benim,
sorun yok,normal işler güçlerden bahsettik.ondan sonra asıl güzel olan tarafı yıllardır hep 2.otel isteyip durmuştuk.ben bunu belki de patronumdan daha çooook hayal etmiştim.sonuçta açıldığından beri 5 senedir burdayım ve artık bazı şeyler monotonlaşıyor,insan yeni heves heyecan istiyor.hah işte bu da bunu yumurtladı.ikinci otel olmak üzere.görüşmelerimiz devam ediyor,kesin değil ama olumlu yönde ilerliyor dedi.olursa çok hızlı olacak çünkü şu an zaten inşaatı devam ediyor dedi.çok telaş olcak dedi.
ama beni görseniz var ya adam sanki tapuyu üstüme yapacakmış gibi nasıl gözlerimin içi parlıyor,nasıl heyecanlıyım çocuk gibi
ayyy ama cidden çok istemiştim 2.oteli.
sonra, kimse bilmiyor dedi.merak etmeyin aramızda dedim
heralde kesinleşince söylemek istiyor.
sonra sordum izmir mi istanbul mu diye ama konuda tüyo vermedi
ayyyy kızlarrr bakarsınız yanınıza geliyorumdur vallahiiii
biz epey bir görüştük,sonra da genel müdür katılacaktı görüşmemize işte üçümüz devam edecektik.haber vermek için aradım genel müdürü ılaşamadım.bu da dedi boşverin kalsın ben geçerken uğrarım ona,ben sizinle görüşmek istemiştim zaten dedi ve gitti yakışıklım

Canlarım yaaaaa size o kadar çoook teşekkür ederim ki,stresimi paylaştınız benimle vallahii,siziii çokkk seviyoruummm ayyy hepiniz benim kardeşim olsanızaaaaaaaaa

güzel haber. bence bunun sonunda sana bir terfi de gelebilir. ne iş yapıyorsun sen otelde?

sizde ilk gün nasildi?

Geçmiş olsun. Beni hiç rahatsız etmemişti. Ben yumurta, et falan da sevdiğim için belki, bilmem ki:44: Ama zaten bişi yememişsin, miden olsa olsa bişey yememekten bulanır :S Yani halsizlik falan olabilir ama yemediğin halde neden miden bulansın, bilemedim :44:

hEYOOOO
Medesam istanbula geliyorr müdüreee olarak oleyy
:)

aboooooouu kolej kızı kılıklı patronun mu var nan senin :))
patron: "sana bisee sölicem medesaa ama aramısda kalcak taaammıı??! kızııııımmm var yaaaa 2. tükkanı açıyoruss delisiiinnn!!!

Son düzenleme:
Canlarım yaaaaa size o kadar çoook teşekkür ederim ki,stresimi paylaştınız benimle vallahii,siziii çokkk seviyoruummm ayyy hepiniz benim kardeşim olsanızaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…