Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Adam seni seviyor kızıımmmm hihihi Sen var ya, bi terfiyi hak ettin.. Var sana bişi var. Ya daa İstanbul'a transfer Artık hangisini istersen

aboooooouu kolej kızı kılıklı patronun mu var nan senin :))
patron: "sana bisee sölicem medesaa ama aramısda kalcak taaammıı??! kızııııımmm var yaaaa 2. tükkanı açıyoruss delisiiinnn!!!

Yalnız Nesli'ye koptum yaaaa Delisiiinnn!! Çılgın çılgın çılgııınnnn!!! Hahahhaa

Ay insanı deli ederler..! Bi karar versin ayolll! De ki sen ona cümbür cemaat bekliyoz de, bunca insanı bekletmeye ne hakkın var de hihihi Her şey güzel olsun inşallaahhh...

ayy deli yorumunu okurken agzımdakı suyu püskürttüm yaaa,,bunca insani hakikaten bekletmeye ne hakkı war yaa

Kız aklıma ne geldi şimdi,

Sen odaya girmeden filmlerdeki gibi dinleme aleti koyalım kötü bişey olursa hemen burdan yetişiriz olmamı?

Herkeşlerden gizli neymiş bu böyle, bize sormuş mu bakalım?

ekimm yaa ne fenasınn

anaaaaammm poposuna takıcam dediğimi okumamış olsa barii,şakaydı o şaka

hohohohooh

kizlaar bende bugün itibariyle sizdenim, ama halim felaket.

suan o kadar midem bulaniyorki... yerimden kalkamiyorum. su bile icesim gelmiyor

bugün atak 1le basladim, 2 yumurta yedim, dahada birsey yiyemiyorum (
sizde ilk gün nasildi?

ataktan seyire gecene kdr bu tarz mıde bulantıları olabilior bazı bunyelerde.normal yani.

aboooooouu kolej kızı kılıklı patronun mu var nan senin :))
patron: "sana bisee sölicem medesaa ama aramısda kalcak taaammıı??! kızııııımmm var yaaaa 2. tükkanı açıyoruss delisiiinnn!!!

hEYOOOO
Medesam istanbula geliyorr müdüreee olarak oleyy
:)

güzel haber. bence bunun sonunda sana bir terfi de gelebilir. ne iş yapıyorsun sen otelde?

var yaaa kızlar çok süpeersiniz,acaipp enerji veriyorsunuzz,ölürüm lan ben sizin içinnn
çatlak nesli nasıl güldüm yaa deli seniiiii
satış & pazarlama müdürüyüm şu anda,heyyooo satış koordinatörü falan olabilirim zannımcaaaaa
yada evet istanbuldaysa direkt ben ordayım,gerçi izmir olmasını tercih ederim ama istanbul da olursa hele ki maaaşımı da istanbula göre ayarlarsa abbolliiii hiç düşünmem doğrusu
ohhh orda koca da boldurrrr
ay annemmmm ben ne hayallere daldım haaa,belki de olmayacak.daha önce de birkaç girişimi olmuştu ama son anda olmadı,hatta onları da hatırlattı ama bu sefer olacak gibi sona geldik dedi,inşallah olurrr
ohhh valla dukan kekleriniz benden ,yanına da çay ohh mis

Kuzum biliyorsun ben satınalma uzmanıyım. Birlikte çalışmaktan zevk duyarım. Hem fenamı istanbulda komşu oluruzz. Ayyy bu fikir fena. Kaç günde karıştırırız sence ortalığıı :)

Kuzum biliyorsun ben satınalma uzmanıyım. Birlikte çalışmaktan zevk duyarım. Hem fenamı istanbulda komşu oluruzz. Ayyy bu fikir fena. Kaç günde karıştırırız sence ortalığıı :)
kuzum biliyosun ben henüz bişeyin bişeyi olamadım, işleriniz enlenirse bollanırsa bana da iş tırtıklayın he mi..

Ekimm bu lafım sana da gelsin, kesin o da vardır sende

kuzum biliyosun ben henüz bişeyin bişeyi olamadım, işleriniz enlenirse bollanırsa bana da iş tırtıklayın he mi..

Ekimm bu lafım sana da gelsin, kesin o da vardır sende

en işsiz benim. en eski işsiz de benim. nesli sen sıranı bekle yaw...

hehehehe kız otelin kapısna yazarız 'DAMSIZ GİRMEK ZORUNLUDUR' diye

ayy deli yorumunu okurken agzımdakı suyu püskürttüm yaaa,,bunca insani hakikaten bekletmeye ne hakkı war yaa
.................
Hahahaha
Biz karşılıklı gülee güleee bitiririz bu günü hihihhi hohohho

Bence artık kesin bişi olcak kesiiinnn Ayrıca İzmir'de daha düzgün adamlar vardır, emin ol tabi sen gel de, gerisini düşünürüz artık sonra Bob da üzülür ama bak şimdii.. Napalım artık..

en işsiz benim. en eski işsiz de benim. nesli sen sıranı bekle yaw...
"En işsiz" heee hahahah Bu da iyiymiş :)) Allah bir an önce en güzelinden birer iş nasip etsin sizlereee

benim yavrucuğum sızmış serviste.. onları karşılamaya gidiyom efenim... bu arada yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim ama şöyle bi yarım saatlik işim yine kaldı :)) ee ben de bu kadar yapabiliyomuşum demek :)

öperim koklarım bağrıma basarım herbiriciğinizi )

amannn yemişim bob'u vallaaa,o bencil sanki beni çok düşünürdü karşısına fırsat çıksa,hıhhh
hem bugün epeydir görmediğim bir arkadaşım geldi otele ziyaretime,şok oldu beni görünce
kızım nolmuşsun sen,biz senle tanıştığımzda sen böyle fıstık gibi olsaydın ben seninle asla arkadaş falan olmazdım,kıskanırdım seni dedi hatun da hoş hatun aslında ama baya gaza getirdi beni.
üstelik dukan kitabını bana getiren arkadaşım bu.kendi çok zayıf aslında,benden falan zayıf yani ama yine de kilo vermek istiyor uyuz işte sen sadece kilo vermemişsin,vücudun falan da manken gibi olmuşsun dedi veeee dedi kii kızım bırak bob'u falan,sen bu fizikle neler bulursun dedi,eeeee deyin bakalım neretelere uçayım ben şimdiiiiiiii

Ayyy stres oldum resmen ne odlu diye yahu Ne kadar güzel ya, valla okurken çalışma hayatını özledim yeni heyecanlar yaşamak istedim, yeni başarılar kazanmak istedim, ne büyük bir mutluluktur iş hayatında başarılı olmak, işyerinde huzurlu olmak

İnşallah gelirsin bu tarafa medesam bizim buluşabileceğimiz yok sanırsam, belki sen toplarsın bizi bir araya

heeee asıl neyi söylemeyi unuttum size heyecandan;patron soru daha devam ediyor mu sizin diyet,epey verdiniz dedi.ediyor valla,21 oldu, şimdi 3.ve 4.aşama var artık önümde dedim.bu da 5 kilo falan vermek istiyormuş.aslında oldukça fit duruyor,zayıf da,spora da gidiyor ama veremiyorum diyor.çünkü çok yiyiyorum ama çook dedi.sonra yaz akşamları da ee haftasonları alkol falan dedi.siz alkol kullanıyor musunuz dedi,öyle bir hayırrrrrr demişim ki adam beni cemaatten falan sanacak.sonra düzelttim yani normalde sosyal içiciyim ama diyetten dolayı içmiyorum hiç dedim.aaa bak o zor falan dedi.iyi oldu ama siz epey bi verdiniz,tebrik ederim dedi.kuru kuru tebrik etme,bi zam neyn bişeyler yap,bedava olmuyor bu işler,size prezentabl olcaz diye cep delindi dicektim ama diyemedim tabiki

E biz sana diyoz gülüm :)) İstanbul'a uç o zaman. Salla Bob'u. Sünger midir, terliksi midir nedir artık ihihihih

Ben çıkıyorum güzeller... Hepinize musmutlu bir haftasonu dileriiimm :79:

Görüşmek üzereeee.... :92:

iSTANBULA UÇABİLİRSİN MESELAAAAA

mutlu mesut günlerde kirlensin evin. eline koluna sağlık

E biz sana diyoz gülüm :)) İstanbul'a uç o zaman. Salla Bob'u. Sünger midir, terliksi midir nedir artık ihihihih

iSTANBULA UÇABİLİRSİN MESELAAAAA

kızlarrrrr inşallah bakalım,hayırlısıyla ne olduğu belli olsun da hemen söyleyeceğim size de
bu arada ekimde falan geleceğim istanbula mutlaka toplaşırız,sizi seviyorum iyi tatilleerrrrrrr

selam arkadaşlar,

ben cmtden beri memlektteyim. kısmetse pazar günü döneceğim. dün kilomu bildiremedim, çünkü tartımı getirmedim. bir de buradan internete girmek çok zor oluyor. vınım var ama çok az çekiyor. kusura bakmayın nolur.

haftaya perşembe net kilomu bildiricem.

memlekette hayat güzel. keşke emekli olup buralara gelsek ve burda yaşasak.

burada hiç diyetimi bozmadım. inşallah kilo da vermişimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…