Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Sen iyi veriyosun ya maşallah :nazar::nazar: Bence aşağı çek gitsin :KK66: Bana seyir arkideşleri lazım daha en az 1 ay daha hihiih :KK1::KK1:

Aaa! Hem sen 5+5 yapıyormuşsun.. Ben de onu denemek istiyorum. Nasıl oluyo nasıl? Arada sebze kaçamakların oluyo mu p günlerinde? Rahat yapıyosun demeekk.. :44: Ben de öyle deniyim yaaa :44:
57'yi bir göreyim çok çok büyük ihtimalle 54'e çekeceğim hedefi. :KK8:

Canım ben başladığımdan beri 5+5 gidiyorum ve sıkılmadım hiç. Kaçamaklar hariç duraklama da yapmadı.
Öyle çok sebze insanı olmadığımdandır belki ya da tavuktan sıkılmadığımdandır :)
Ben balıkta tüketmiyorum hiç düşün.
Sebze kaçamaklarım olmuyor.
Sadece geçen hafta 5 gün sp günüde tavuğuma semizotu koyduğum günler olmuştu. Kaçamak sayarsak bu sadece.

Tekdüze olduğundan pek sağlıklı değil 1+1 gibi ama deneyebilirsin istersen :KK34:

Kızçelerim şu minnak acı biber turşuları varya onlardan yiyebiliyor muyuz, yemek yicem de şimdi :KK34::KK34:

Ben tüketiyordum onları ilk başladığımda hatta atakta, aliyeciğimin de dediği gibi bağırsakları çalıştırıyor ve kiloya olumsuz bir etkisini görmedim ben.
Şimdiyse salatalık turşusu tüketiyorum arada.

yok kızlar yaaa asıldığı falan yok öyle biri değil sağolsun,benim işimle ilgili de bir sıkıntı yom yani yanlış yada kötü yaptığım bişey yok bence o beni başının üstünde taşımalı sayemde serveti oldu adamın,hoş önceden de vardı ama ben onları çoka katladım :KK9:
neyse yaaa belki de regl falan durumlarımdan dolayı gereğinden fazla hassas düşünüyorumdur.
ama anlamadım yaaa niye önce benle görüşmek istedi,diğerlerinin duymaması gereken de sadece benimle özel konuşacağı ne olabilir ki ? yani şu müşteriye saldıralım dese bunu diğerlerinin yanında da söylerdi. puffffffff :KK50:
umarım 14.30'u da ertelemez yoksa cidden çatlıcam :KK14:

Canım bence olumsuz birşey değildir, takma kafanı.

kızlaaarr yaaaaaaaaaaaaaaa,
offfff bu adam beni gerçekten delirtecek,şimdi de telefonda konuştuk ,ben onun ofisine gidecektim zaten çok yakın otelin arka binasında.dedi siz gelmeyin,15 dk sonra ben otele geleyim,toplantı salonları boş mu dedi.1 tanesi müsait dedim.karnıma ağrılar saplanıyor.bu böyle buluşmayı erteledikçe ben de beynimi didikliyorum :KK50:
inanın bugün daha öğle yemeği falan yemedim,hiç bişey istemiyor canım önce şu stresi atlatayım diyorum.ben bir kahve tüttürüp geleyim barii puuffffffff:KK14:

Kızçelerim şu minnak acı biber turşuları varya onlardan yiyebiliyor muyuz, yemek yicem de şimdi :KK34::KK34:

Ye canım, ye hem de bağırsakların fazla mesai yapsın :))

Ay insanı deli ederler..! Bi karar versin ayolll! De ki sen ona cümbür cemaat bekliyoz de, bunca insanı bekletmeye ne hakkın var de hihihi :KK1::KK1: Her şey güzel olsun inşallaahhh...

Haha valla cümcür cemaat bekliyoruz gerçekten :))

tamam işte benim hanıma da dukan yaptır falan der belki :) diyet koçu olursun fena mı :)))

harbi ya.. en son yalan olmasın 1,5 sene evvel çağırmıştım bir hanım arkadaşı... öğleden sonra geldi..evin yarısını temziledi, paranın tamamını da aldı.. eşime mahçup olmayayım diye kalktım geri kalanını da kendim hallettim.. allah beni bildiği yapsın :)).. alişim bak stajım da var yani :)) kosgeb sertifikam da duruyo boş boş.. gonzales temislik hizmetleri deyü açsak mı bi işletme :))

Kuzummm, odanın biri bizimmiş süpersin :))

Kız sonra bizim eve gidelim valla ne iyi olur. Çok güldüm sana ya, ben de bir ara alıyordum hanım arkadaş, bu ismi de pek beğendim çok güzel olmuş ya :KK9: ondan önce akşam evde dağınıklık toparlardım zaten süpürüp silsen bişey kalmazdı, aslında işin yarısını yapmış oluyor insan. Gonzales e de bayıldım :))

yok kızlar yaaa asıldığı falan yok öyle biri değil sağolsun,benim işimle ilgili de bir sıkıntı yom yani yanlış yada kötü yaptığım bişey yok bence o beni başının üstünde taşımalı sayemde serveti oldu adamın,hoş önceden de vardı ama ben onları çoka katladım :KK9:
neyse yaaa belki de regl falan durumlarımdan dolayı gereğinden fazla hassas düşünüyorumdur.
ama anlamadım yaaa niye önce benle görüşmek istedi,diğerlerinin duymaması gereken de sadece benimle özel konuşacağı ne olabilir ki ? yani şu müşteriye saldıralım dese bunu diğerlerinin yanında da söylerdi. puffffffff :KK50:
umarım 14.30'u da ertelemez yoksa cidden çatlıcam :KK14:

Offff hadi bakalım hayırlısı :)))) Saat 14.32

offfff bu adam beni gerçekten delirtecek,şimdi de telefonda konuştuk ,ben onun ofisine gidecektim zaten çok yakın otelin arka binasında.dedi siz gelmeyin,15 dk sonra ben otele geleyim,toplantı salonları boş mu dedi.1 tanesi müsait dedim.karnıma ağrılar saplanıyor.bu böyle buluşmayı erteledikçe ben de beynimi didikliyorum :KK50:
inanın bugün daha öğle yemeği falan yemedim,hiç bişey istemiyor canım önce şu stresi atlatayım diyorum.ben bir kahve tüttürüp geleyim barii puuffffffff:KK14:
Medesa'cım derin bir nefes al ve rahatlamaya çalış biraz.
No stres! :KK45:

Son düzenleme:
Kız aklıma ne geldi şimdi,

Sen odaya girmeden filmlerdeki gibi dinleme aleti koyalım kötü bişey olursa hemen burdan yetişiriz olmamı?

Herkeşlerden gizli neymiş bu böyle, bize sormuş mu bakalım?

Terfi durumları falan oluyo mu sizin orda? Ölye bişi olamaz mı? Ya da aynı eyrde farklı bi işe, departmana geçme durumu falan :44: Ay ya da çok saçma bişi aslında adam böyle büyüttü büyüttü insanı strese sokuyo. Hadi be adam hadii :))

Ne girişimci arkadaşlarım varmış benim böyle yaa :)) Haberimiz yok.. Ben de burda işten sıkılıp duruyom. Ah bi param olsun ilk iş, işi bırakcam :KK70: ve girişcem :p ama neye girişeceğimi bilmiyorum, o konuda size danışırım hihih :KK1:

aman deyim, girişim falan bulaşma...

Kız aklıma ne geldi şimdi,

Sen odaya girmeden filmlerdeki gibi dinleme aleti koyalım kötü bişey olursa hemen burdan yetişiriz olmamı?

Herkeşlerden gizli neymiş bu böyle, bize sormuş mu bakalım?

yaaa poposuna takmak istiyorum şu anda o aleti o kadar gerildim ki hala gelmedi adam assolist mübarek :KK47:

yaw yoksa foruma girdiğimi mi öğrendi ki amaniiiinnnn neyse kaçtım,çok kaynatmayın heee:KK54:
Hem ne diyo, hem de çok kaynatmayın diyo hala hihihi:KK1: İlahii :)) :KK54:

Ne uyuz adam yaaaa!! Off!!! Sen bi kahve tüttür :KK1: Strese girme güzellik. Sakiinn

aman deyim, girişim falan bulaşma...
Param olsa zaten zevk için girişeceğim için, sorun olmaz canım :) Hayal işte yani. İnşallah olur da :))

yaaa poposuna takmak istiyorum şu anda o aleti o kadar gerildim ki hala gelmedi adam assolist mübarek :KK47:

Hahahaha :KK9::KK9: Tak şekerim taaakk :KK70::KK70: Haketti hahaha :KK70:
ay sonunda da bişi çıkmıcak, bu adam sana boşa eziyet etmiş olcak heee... Hay Allah'ımm!!

medesam kuzum bence adamcağız forumu farekttii.. bu kız bizim kız mı diye durum yaratıyo olabilir benden söylemesi.. anlık rapor verme işin aslı ortaya çıkana kadar.. daha ne vereceksin gerçi o da ayrı :)) tatlım benim yaa... :KK24:

medesam kuzum bence adamcağız forumu farekttii.. bu kız bizim kız mı diye durum yaratıyo olabilir benden söylemesi.. anlık rapor verme işin aslı ortaya çıkana kadar.. daha ne vereceksin gerçi o da ayrı :)) tatlım benim yaa... :KK24:

anaaaaammm poposuna takıcam dediğimi okumamış olsa barii,şakaydı o şaka :KK9:

hanımlar sormam gereken bir sey var. sınırlı izinlilerden süt tozu-tatlandırıcıyı atakta kullanabiliyor muyuz kullanamıyor muyuz?

hanımlar sormam gereken bir sey var. sınırlı izinlilerden süt tozu-tatlandırıcıyı atakta kullanabiliyor muyuz kullanamıyor muyuz?

tatlandırıcı kullanın ama süttozunu kullanmasanız iyi olur. tatlandırıcıyı da diet kolada falan.

X