Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yaş 29
boy 1,64
kiloda 78,7

dukan amcanın atak dönemini bitirdim seyirdeyim ama bu hafta tam uygulayamadım elimden geldiği kadar dikkat ettim,
kilo vermek zorundayım ama bilindik şeylerden ve çok yavaş kilo vermekten hep sıkıldığım için son dönemlerde iyice aldı başını gitti halim, galiba buda bi dönem bunalımı buradan ayrılmamalıyım sizleri okudukta banada iyi geliyor :)

Ben de neredeyse hep yarım yağlı yoğurt kullandım. kendim yaptım çok cıvık oldu, light yoğurttan da sıkıldım. Yağ oranlarına baktım çok da fark yok yarım yağlıya devam dedim :) İyi de ettim

Tebrikler kızlaaarrr..!!

Haftaya daha da eksiler olsun inşallah!!

Sempatika güçlendirmeye geçiyorsun heraldee Sana da ayrıca tebrikleeeerr

Eki Görüntüle 500098

Delyyy ellerine sağlık bebeğim
üstelik de tebrik ederim valla tabloda seni daha önce _1500 gördüğümü hatırlamıyorum,gerçi hatırladım bi kere daha güzel vermiştin ama çoook uzun zaman önceydi.hadi valla az kaldı

sürünsün süngerim bobum hıhhhhhhh,ipeğimin dediği gibi değil mi ki benim tatilimi rezil etti,şurda cumartesi günü bile karga beslenmeden geldim çalışıyorum,ben de bunu onun burnundan fitil fitil getirmeden rahat etmem biliyorum kendimi
o illetten de kurtulacağım.bir ara 171'i arayacağım.bir de tenarr'ın verdiği bir link vardı video onu da izleyeceğim.
inşallah verdiğim kiloları müjdelediğim gibi bunu da müjdelerim size en kısa zamanda
kargoda falan sorun çıktı heralde.yada bizim oteldeki çocuklardan biri açıp bu cd benim olsun callen yapiiim dedi hihihih
dur bakalım bugün yarın gelir,sonra da hepberaber başlayalım mı kızlarrrrr,yaz rehavetine girdik,hepimizin meşguliyetleri falan vardı sporu aksattık ,artık toparlanalım yahuuuu taş gibi olalım büyük buluşmaya kadar

Eki Görüntüle 500101

Kızlar rulo pastamı, tuzlularımı yaptım, hepinizi çaya bekliyorummm tatları süper, rulo pastanın içinde kepekte yok, hepsini bitirmemek için zor tutuyorum kendimi

valla gelirim offf çok cnm çekti,kuzu tarifte bişeyi anlamadım yağlı kağutla önce rula yapıp sonra mı muhalebiyi içine koyacağız,öyle olmaz ki dimi.fırından çıkarınca önce muhalebiyi sürüp sonra mı rulo yapıcaz napıcazzzzz

hee yapıyorum valla,inşallah başarılı sonuçlar elde ederim de sizle de paylaşırım

bırakıcammm,ben de bırakıcammm bebişim için bırakıcammmm

ya sorma kuzum bu nasıl bir derttir yaaa,benim de çevremde ayyy çok üzülüyoruz sanaaa bitmedi mi daha diyet yazıkkkk kıyamammm falan diyen tipler varr.yaaa diyorum ben iyiyim,siz neden bu kadar sorun ediyorsunuz kiii.yazıkkk ne zaman normal yiyebileceksin falan diyorlar,yaa ben zaten herşeyi yiyebiliyorum kiii sadece kızartma börek çörek yemiyorum,haa onları da yemeyivereyim çok mu faydalı sanki diyorum ama acır gözlerle bakıyorlar bana ,delirmiş bu insanlar

canım aliye vermiş sana cevabını zaten,kaldı k bu konuda en güzel örnek kendisi.oldukça fazla kilo verdi hala da vermeye devam ediyor
istedikten sonra hiç bişey zor değil.hem istediğimiz zaman istediğimiz kadar çok yiyebiliyoruz izinli olanları.sen de istersen kesinlikle başarabilirsin.hadi bence hemen pazartesi başlaa

Ayy bir de benim sorum var :) Light dondurma yiyeniniz var mıı? Nereden temin ediyorsunuz ?

canım kahve dünyasının light yoğurt ve light sütle yapılan dondurmasını yiyiyorum ben,gayet lezzetli.bulunduğun yerin yakınlarında bir yerlerde mutlaka vardır.madonunkini yemedim hiç ama uygunsa onu da deneyeyim bari

evet çok seksii geliyordu sesin
kuzu gel artık izmire de iki kaynatalım yahuuu

vayyy akşam böyleyse sabah kaç çıktın acaba

aslanım benim yaaaaaa fıstık gibi olmuşun kızzz,yarın gitmiş resmen,daralmışın sen yahuuu
ayyy ipekkk çok güzel görünüyorsun kuzum,Allah şansını da güzel etsin inşallahhh.Allah tez vakitte karşına senin kıymetini bilecek bir aslan parçası çıkarsın

Güzel hikaye diyorum pksnmz. Gönülden kutluyorum seni. 16 kg veren bir başka hikaye kahramanı olarak kadehimi bizden ayrılan margarinlerimiz için kaldırıyorum.

valla ben de 20 kilo margarin eritmiş biri olaraktan bu lafta kalmasın,bir gün bu verdiğimiz kilolar için bir kutlama yapalım,birer kadeh de bişeyler içelim bari diyorum,hem o zaman hepimiz suç arkadaşı oluruz kimsenin vicdanı sızlamaz

9 gün oldu Dukan dietine başlayalı sadece 1,4 kg gitmiş.Reqlimde bitdi amma tartı eksi göstermiyorQaliba Dukan amca beni sevmedi.İnat etdim Dukan dieti ile 55 kg tartıda göreceyimŞu anda 67.4 gösteriyor.....

canım üzülmesene 2 kilo az mı ? adam zaten haftada 1 kilo demiş,bu gayet normal
üstelik yanlış hatırlamıyorsam sen başladıktan hemen sonra falan regl olmuştun,dolayısıyla bu da yavaşlatmış olabilir.
öyle moral bozmak yok,biz burda neler gördük.bir sabah 1 kilo vermiş olarak uyanıp sevinç çığlıkları atarken ertesi sabah 1.5 kilo artı gördüğümüz de oldu.ama pes etmek yok.herkesin yapısı farklı,vereceğin roplam kilo miktarından,yaptığın spora hatta uyku düzenine kadar herşey etkiliyor bu diyeti.spor yapabiliyorsan biraz arttır bence,ayrıca suyu da bolca tüket.ne demiş dukan;içiniz yıkanırcasına su tüketin !! bunun yanında yeşil çay falan da tüket ki metabolizman çalışsın.1 hafta falan dikkat et bakalım böyle,sonra konuşuruz yine sonuçlarını.ama ben senin gibi ümitsiz değilim.her kilo vermemiz durduğunda yada az kilo verdiğimizi düşündüğümüzde ümitsizliğe kapılıp pes etsek,hiç birimiz bu kiloları veremezdik canım

selamlaaaarrrr

69 u gördüm nihayet, aman Allhım ben gerçekten zayıflıyorum ben neden inanamıyorum bir türlü yaa sanki kendimi kandırıyormuşum, gerçek değilmiş gibi geliyor :18::18::18:
Doğumdan sonra oraya çıkan göbek hiç gitmez sanıyordum, hiç göbeğim kalmamış ya beniiimmmm üst bacak problem sadece kalan her yerim incelmiş, popom dahil, hatta bunlar nasıl düzelecek dediğim kollarım dahil, kaslanmışım mı sanki ben ya bugün kotumu giydim düğmesini açmadan çıkarabiliyorum o derece yani, ama üst bacaklarım çok az farketmiş, gerçi ben çocukluğumdan beri şikayetçiyimdir oralarımdan, onun için pantolon değil de hep etek, elbise giyerim

güzel haftasonları olsun hepinize, çok bol eksili olsun, hafta güzel başlasın inşallah

Fırından çıkınca yağlı kağıt ile rulo yapıp üzerine nemli bir bez örtersen kağıttan güzel ayrılır ve rulo şeklini alır, sonacıma açıp içine muhallebiyi sürersin ve tekrar rulo yaparsın

Kızlar bugün 1 Eylül ve ben en küçük kaçamakları bile yapmayacağıma dair söz verdim kendime bu ay için.

Bu ay hedef kilomu görüp ekim'de güçlendirmeye geçmek istiyorum artık.

Güzelim, forumun kıdemli üyelerinden biri olarak şu İzmir buluşmasını sen organize etsen de biz de gelsek. Yaparsan sen yaparsın bu işi. Hemen tarih belirleyelim mesela. Yer belirleyelim. Büyük olasılıkla herkese uyar Kordon filan. Akşamüstü saati de herkese uyar. İş çıkışı. Adını sen koy.

Son düzenleme:

senin kilolar gittikçe bunalımlar da gider. hep söylüyorum, çok çok sıkıntılı ve çözemediğim sorunlarla başbaşa kaldığım bir dönemde, bunalıma girmemi engelleyen tek şey kilo verme motivasyonu. kilolarım bunalım sebebi olmaktan çıktı dahası beni bunalımdan korur oldu artık. isteğini kaybetme sakın.

ben hep normal kullanıyordum. dediğim ürünleri bulunca yarım yağlılara döndüm. şimdi sütçü bekliyorum. gelsin, süt alıp labne de yapacağım. birkaç gn sonra peynir de denerim.

aslında yakın çevrem durumdan çok memnun ama daha fazla verme diyorlar, biraz sağlık endişesi, biraz da gözleri alışamadı sanırım. geçen gün yakın bir arkadaşım bana kendiyle ilgili özel birşey anlatırken birden bire sustu. noldu dedim, yabancı birine neden anlatıyorum bunları diye düşünmüş bir an. o yüzden de susumuş. çok güldük sonra. 2. derece yakın çevrede ise acıma ya da endişe maskesi altında bir hasetlenme görüyorum. tabi kim ne derse desin, ben aynen devam ediyorum o ayrı...

bu arada stepperim geldi. içinden doğru dürüst bir kurulum şeması çıkmadığı için azcık zorlandım kurarken. pek bi eğlenceli. kullanırım ben bunu. ama biraz yorucu. tabi iyiy bişey bu. kalori göstergesi de var. pedal basarken üst kısmımı da sağa sola çevirerek aktiviteyi artırıyorum biraz. işe yarayacak gibi görünüyor.

Güle güle kullan güzelim. Kiloların çabuk çabuk gitsin.

kuzuuuum tebriikk ederiiiim,çooook alkışlıyorum seniiiiii

çok sağol kuzuum yaa şimdi anladım işte

canıııım ben var ya seve seve yaparım organizasyonu hatta bayılırım da ama gel gör ki memleketimizden senle benden başka kim var kii :? acca vardı hani çocuğun suratına dondurma yapıştıran ama o eylül ekim gibi olur demişti.tenarr izmirden miydi yok değildi.
öyleyseee haydii bakalımmm bütün izmirliler el kaldırsıın,huhuuuu havalar soğumadan kordonda demlenelimmm

ayyy var yaaa evet haset insan dolu haa.insan hissediyor ama yaaa sinsi sinsi bakıpp ayy yeter verdin zaten kilo ye işte biraz diyor kıskanç şeylerr amaaa yemezllerrrrrr
güle güle kullan kuzum,inşallah faydası olur.çok sevindim senin adına,ohh aç bi tane de müzik kanalı hoplaya zıplaya yap iştee

Aliyem kuzum öpüyorum senii,başbaşa kalmışız ama benim de mesai bitti
şimdi gidip komple bakıma gireceğim,saç boyası,bakım,sir,manikür,kaş bıyık,fön anaaammm bütün c.tesim kuaförde geçecek ama buna da değecek
haydii bakalım öpüyorum herkesiii,iyi tatillerrrrrrr

oh en güzeli. çatlasın süngerler.

kızlaaar ben de izmirdeyim :) bi programım olmazsa katılmayı çok isterim

bu arada hammaddeler diye bir site var ya, izmir menşeyliymiş, az önce aradık çiğlide perakende dükkanları varmış ilk fırsatta gidip aroma alacağım

kızlar gurmenet e üyeliği olan varsa giriş yapmayı deneyebilir mi reca etsem ben giremiyorum da, sipariş vercektim

kızlar merhaba benim bugün dokuzuncu günüm lakin atakta verdiğim kilodayım hala 2 kg 69 küsürde takıldım kaldım
yani insan 8 günde hiç mi kilo vermez yeşil çay ve su tüketiyorum bolca incelme var ama hiç böyle olan oldu mu

Seninle aynı durumda olan bir arkadaş daha vardı dün, öncelikle tartını bir kontrol et, başka bir yerde daha tartıl, pilini falan değiştir.
Bir de bu dolunay zamanı su tutma problemi oluyormuş mandrake amcanın dediğine göre, belki onunla alakalı bir durumdur, diyete kitapta yazıldığı şekilde uyuyorsan mutlaka yakında eksi görürsün merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…