Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar selam,
Dukan Atak'ta 4. günümdeyim. Kitaba göre 3. günden sonra açlık hissi azalır diyo nerdeee... bi kuzu yiyebilirim. oğluşun lolipoplarında bile gözüm kaldı. yediğim etler de midemi bulandırmaya başladı.
acep mide bulantısı ve açlık hissi oldu mu sizde de atakta?
yaklaşık 15 kg vermem lazım yaaa

herkes farklı yaşıyor diyetin süreçlerini ama temelde benzerlik var tabi. sizde 3. günde değil de 5. günde geçer belki. bende seyirde azaldı iştah. sabırtlı olun biraz.

Canim çok teşekkür ederim, ellerine saglik

Bende 15 kg neremden gitti diyordumm. Resimlerle yüzleşince anladım neremin nasıl olduğunuu :)
Hey garson herkese benden yulaf kepeği....

Öpelim telefondan bakıyordum ve muhteşem degisime iki kelam etmeden yapamadım.

Cok büyük fark var ve muhteşem görünüyorsun. Gercekten hala verecek kilom var diyorsun ama sıkı ve taze bir cıtir görüyorum ben burada. Tebrikler canım ve

Burada ipekim yazmak istemiştim ama telefonun otomatik tamamlama azizliğine ugramisim

Bugün kızlarla buluştum canım arkadaşımın doğumgünüydü :) Gördüklerinde tekrar bi şoka uğradılar oysa ki ramazanda buluşmuştuk onlarla En son kızım ne yaptın ilaç mı kullanıyorsun falan derlerken buldum onları biri öğretmen öteki hemşire varın siz düşünün şıkışma durumumu Dukanı da biliyorlar ama inanmak istemiyorlar valla

Merhabaaaaa

medesamın verdiği tarifle poğaça kurabiye arası birşey yaptım, tadına bakmadım ama missss gibi kokuyor, çok da güzel görünüyorlar mmmmmm

Kizlar herkese merhaba.bende sabah basliyorum insallah.yulaf kepegi aldim dogalsan marka.sabah onunla 2-3 ymurtayla krep yapim diyorum.ogle tavuk gogsu aksam da tavuk goysu yanina yogurt.atak icin uygun mu.ben 100 kiloyum.varis hastasiyim ileri derece doktora gitmye utaniyorum bu kiloyla.baslangic kismini okudum.kitabim yok ama neredeyse 2 aydir arastiriyorum dukani

Merhabaaaaa hoşgeldin, 1,5 çorba kaşığı yulaf kepeğine 1 yumurta yeterli kalan yumurta hakkını hindi füme ile hindi pastırması, yağsız normal pastırma ile veya peynir ile omlet yapıp tüketsen daha iyi olur, yada haşlayıp yiyebilirsin, yulaf kepeğinin üzerinde tarif yazar zaten. Kitabı okusan iyi olur

sizi bu kadar sıkıntıdan kurtaracak ve belki de hayatınızı değiştirecek bir işe başlarken, 15-20 lira verip bir kitap almaktan ve birkaç saatinizi ayırıp okumaktan kaçmayın lütfen. yarın diyete başlamak yerine, bir kitapçıya gidin ve kitabınızı alın. giriş bölümüyle atak evresini okuyun. ertesi gün de diyete başlayın. muhtemelen uzun süre devam edecek olan bu diyette motivasyonunuzun tam olması için kitabı okumanız şart. inanın sizin iyiliğiniz için söylüyorum. bunu yaparsanız 1 gün kaybetmiş olmazsınız emin olun.
ben de 101 kg ile başlamıştım, benim de varis problemim ve dizlerimde rahatsızlıklar vardı. sizi anlıyorum, bir an önce başlamak istiyorsunuz. inanın size 1 günlük yemek listesi yazmak bunları yazmaktan daha kolay olur benim için. ama ben kitabı okumayanların kesinlikle başarısız olacağına inanıyorum. hem motivasyonları yetersiz olacaktır hem de bu kadarcık emek/para harcamaya bile gerek duymuyorlarsa, zaten kilo verme konusu kendileri için yeterince önemli değildir diye düşünüyorum. kitabı okuduğunuzda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Merhaba arkadaşlar;

Daha öncede deneyip olumlu sonuçlar aldığım lakin ataktan sonra bıraktığım diyet...

Her şey iki gün önce başladı insanların vah vah kilolu bakışlarını gördüm ve kıkır kıkır güldüklerini... Bu arada 1.60 boy 86 kg
O kadar üzüldüm ki tarifsiz...

Dün dukan diyetine başladım hafif kaçamaklar olmuyor değil;

31.08.2012 Kg.-> 86.00
01.09.2012 Kg.-> 85.50

Umarım işe yarar... Desteklerinizi esirgemeyin

yapma kardeş... daha ilk günden kaçamaklar olmuyor değil ne demek?... aman diyim. kaçamak olur tabi de 1-2 ayda bir kere olur. ama ilk günden olmaz. hem dukan emmi kaçamak yapanlara tatlı sert çıkışıyor bak haberin olsun.
tebrik ediyorum, umarım istediğin kiloya çabucak ulaşırsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…