Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ama ben bi tek atakta verdim oda reglim sisiydi sanirim.seyire gecmis geceli gram oynamiyo..cok moralim bozuk sanki hic gitmiycek gibi bu kilolar.sebebini bir turlu anlayamadimm gramdami gitmez yaa...

11 gün oldu atak 4 gündü regl idim 2,5 gitmişti ben de hiç gitmez mi diyordum bugün 3,2 oldu:)

ben eski dukancıyım bir süre kilo vermen durur sonra devam eder ama çok dengesiz veriliyor ama bak çok çok uzun süre aynı kiloda kalırsan 2 gün saf protein yap.

11 gün oldu atak 4 gündü regl idim 2,5 gitmişti ben de hiç gitmez mi diyordum bugün 3,2 oldu:)

Cnm sendemi yeni basladin.kac gun duraksadin?

Bu kadar tatlı ve poğaça tarifinden sonra tabi bu akşam bişey yapmadan olmazdı, baya maceralıda olsa yılmadım yaptım

muhallebiyi yaptım güzelce soğusun diye kenara ayırdım, keki yapmak için yumurtayı çırptım sütü ekliyorum, bir de ne göreyiiiim sütün içinden kaşığa laappp lappp bişeyler düşüyoooorrr Allahım sana geliyorum o kadar uğraştığıma mı yanayım, bozuk sütlü muhallebiyi yemeyip zehirlenmediğime mi sevineyim bilemedim

heee bu arada evde başka süt yoktu bende süt tozuyla yaptım

Son düzenleme:
iyi geceler... ben geldim..... selamlar dukanıceler. nbersiniz. ben persembe gunu ankaradaki duugnuzden soracık memleketim zonguldaga geldim.bugun sölemesi ayıp bahcelere inip hic bişi görmemiş gibi meyvelere saldirdim minik elmalar domates biber organık organık mis gibiler .üstüne bögürtlen topladık.hem topladım hem yedim. ve meyve kotoma aslına bakarsanız uzun sureligine dıoldurdum. bu haftaki bildilirmmi yok umarım kilo almadan eve ulasırım. neyse kendinize iyi bakın ...

aksam yemekten once nedendır bı durtuyle tartılmak ıstedım ve tartıldım.. veeee taaammm 91 cıktım. yanı -200 gr . e ben bu kıloyu dıkkate alsam tıckerımı guncellesemolmazmı:26:. sevındım barı kursagımda kalmasın sız ne dersınız:44:

Bu gecenin masalı...
Bir zamanlar bir tosun kız varmış.
Ona kimse sen şişmansın dememiş.
Hep pohpohlanmış hep şımartılmışş umrunda olmamış.
Bir gün gelmiş tartı 90 90 diye bağırıncaa ahh demiş ne oluyorr.
Aramış taramış dukan enişteyi bulmuş. Ve bu resimleri 77 cüceyle paylaşmak istemiş.
Aslında niyeti yokmuş resim paylaşmaya ama bıu ara şımarmaya ihtiyacı varmış. Hemde tosun haliyle yarı boydan tek resmini bulmuş arşivden. Şimdi dolu boy resmi olmuş. Aynalara bakar olmuş.
Gökten 3 yulaf kepekli ekmek düşmüş. Biri yazana, diğeri dieti yapanlara, kalanıda tüm yapacakların başınaaaa

2 resim arasında 115 gün, 15 kilo ve 15 gün CALLEN var :)

Bende 15 kg neremden gitti diyordumm. Resimlerle yüzleşince anladım neremin nasıl olduğunuu :)
Hey garson herkese benden yulaf kepeği....

Bende 15 kg neremden gitti diyordumm. Resimlerle yüzleşince anladım neremin nasıl olduğunuu :)
Hey garson herkese benden yulaf kepeği....

Güzel hikaye diyorum pksnmz. Gönülden kutluyorum seni. 16 kg veren bir başka hikaye kahramanı olarak kadehimi bizden ayrılan margarinlerimiz için kaldırıyorum.

Son düzenleme:
9 gün oldu Dukan dietine başlayalı sadece 1,4 kg gitmiş.Reqlimde bitdi amma tartı eksi göstermiyorQaliba Dukan amca beni sevmedi.İnat etdim Dukan dieti ile 55 kg tartıda göreceyimŞu anda 67.4 gösteriyor.....

9 gün oldu Dukan dietine başlayalı sadece 1,4 kg gitmiş.Reqlimde bitdi amma tartı eksi göstermiyorQaliba Dukan amca beni sevmedi.İnat etdim Dukan dieti ile 55 kg tartıda göreceyimŞu anda 67.4 gösteriyor.....

bence dukanı yanlış uyguluyorsun, yanlış hatırlamıyorsam 7 gün atak yapmıştın, yani bu kadar uzun süre atak yapman bile büyük hata boşuna vücudunu yordun uzun atak yaparak,ayrıca 9 günde 1.4 fena rakam değil, haftada bizim 1 kilo verdiğimizde olur hiç eksi göremeyip artı gördüğümüzde olur...seyire geçtiğini düşünüyorum hazırlıklı ol arada eksilere ve artılara

bence çok kafana görme yapma
kendine zarar verirsin.

bu gecede jullian ve callen teyzeyle olan sporumu yaptım şaka maka iyi alıştım ben callene, çok yormuyor da

Günaydın dukançeler :))
Çalışmayanlara iyi hafta sonları, çalışanlara benim gibi Allah kolaylık versin,

Geçen haftadan beri endokrin bölümünde sürünüyodum bi yandan diyete başlamışken bi yandan genel kontrollerimide yaptırayım dedim..
Kolestrol biraz yüksek çıktı dedi guatır dedi ilaç verdi ve bide troidlerde nodül dedi biyopsi verdi doktor hanım
yıllardan beri şişmandım ve hep tahlillerimde bişicik çıkmazdı, bu sene pilim bitik anlaşılan...

Diyetisyene gönderdi ben rutin olarak yaptıklarımı yediklerimi anlattım benim yeme alışkanlıklarıma sadece kefir ekleyebileceğini söyledi (kefir içtiğimide söylemeği unutmuştum) standart 1300 kalorilik bi listeyle çıktım kapıdan.
Ama bi anda tüm diyet motivasyonum altüst oldu...

Bi fikriniz varmı kızlar yada öneriniz dukan amcaya devam mı benim için???

ben yörsan yarım yağlı yoğurt ve sütaş yarım yağlı süt klullanıyorum. çok memnunum. lightlar yoğurtlar çok cıvık ve ekşi. sütlerinse görüntüsü sulandırılmış gibi ve sanki boğazıma takılıyor.

Bende 1 aydır bunu kullanıyorum. Kendim yapıyordum. ayrandan öteye geçmiyordu. Şİmdi yemesi daha zevkli sanki :)

son06 kilon-boyun-yaşın kaç? bu hastalıklar diyete engel değil. kolesterol konusunda ben hiç takmıyorum canan karatayı dinledikten sonra.yani bana kalırsa diyete engel bir durum yok. ama tabi kendin iyice düşün ona göre karar ver. birkaç gün devam et. bir rahatsızlık verirse zaten belli eder kendini. diyetisyen senin yediklerinden farklı birşey vermemiş. demekki o beslenme şekli hastalıktan ve şişmanlıktan korumamaış seni. kilonun sebebi tiroid problemi de olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…