Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar günaydın bende geçen Aralık Nisan arası 13 kilo kdr vermiştim. Dukan diyeti yaptım. Çok faydasını gördüm.
Hayatımda hiç tüketmediğim kadar süt ve süt ürünü tükettim :)

Şimdi 4 Eylül itibariyle tekrar başlamayı düşünüyorum. Çünkü diyeti bırakıp çok fazla yediğim için çok aldım.

kızlarrrrrr ticker'ımı güncelledimmmmmm

Süpersin kuzuu

Benim de rakı şişesine düşesim var. Ben alkolikmiyim acabaa.
Kuzum o tatile gidilir. Gidilmezse sonra barışmanın anlamı yok zira burnundan getirirsin adamın.
Hem sen versene bana onun telefonunu...

bende asyaysam denizsem sende bu bodruma gidersin. okadar...

ben şimdi obezdim şişkomu oldum

Bende şahtım şahbaz oldumm :)

Evet ben bu ara koptum zira ekürim izinde benimde beynim bulandı. Vede bile açasımyok. nasıl yattığımı şaşırıyorum bazennn. Sporda yalan oldu. Neyseki bugün tenise ağırlık vermeye başlıyorum hava biraz serinledi ya sallamam artık maçlarııı. 1 eylülde de tam 30 gün callen yapacağım. DOğum günümde kendime hediyeler almak ve giymek istiyorum. Popomdan düşen pantalonlarla hiç sexi hissetmiyorum kendimi artıkk.

Kuzum yüz verme bak ne oluyor. Biz bu filmi izledik hayat bayonca defalarca. Ben kızıyorum Bob a. Sevmiyorum onu seniüzünce. Konu ne olursa olsun. Ufak şeyler bunlar. Kenetlenmek için illa felaketler mi olmalı bu hayatta. Şİmdi deprem olsa ilk yanına gelecek adam olmalı sevdiceğin. Olmayacaksa s... gitsin. E öyle olacağını biliyoruz. O zamanda küsüs deyip naz mı yapacak. Tabiki hayır. Bence bu tarz şeyler yıpratmaktan ve aN'ı kaçırmaktan başka bir işe yaramıyor.
Benim anam babam çok kavga eder. AMa ne olursa olsun yatağa küs gitmezler yada yatakta barışırlar artık bi şekilde. Sabah hiç bişey olmamış gibi hele annem sabahlıkla dolaşıyorsa performans iyi demektir.. :)

ya izin aldın bosamı gıtsın sen istanbula gelsen Hiç biz seni yormamıs oluruz

Hadi cumartesi akşamı için istanbul programı yapalımmm. Süper olur. Pijama partisi yaparızz :)

Yawru dellendinmi sabah sabah gözüm döndü..
Bayılırım ben bu fellah olayına.
En kısa zamanda deneyeceğim...

Eğer şehrinde akupunktur olsaydı emin ol o da işe yaramazdı.
HAdi sil baştan.
2 gün atakla başla.
Ama ben ilk günden kaçamak yapanlara açıkçası pek güvenmiyorum. Yapamaz onlar. Beceremez. Kilo veremez. Hep şişko kalırr. Bizi kıskanır. (Gaza geldin mi??)

Ben tuzu direk kestim. Yemeklere kesinlikle atmıyorum. Sadece ayrana koyuyorum o da tuzsuz berbat oluyor. Annemin tussuz adı altında yaptığı minnak köfteler bana şap gibi geliyor artık. Babama soruyorum yok diyor bu tussuz. Tabi ben anneme çoktan dolu laf etmiş oluyorum bu ne tuz diee. Alışıyor insan ki ben 1 kilo eriği bir tuzluk tuzla bitiren biriydimmmm. Bilginize....

Kizlar konu ile hich alakasi yok biliyorummm.Amma biri mene sarikafalari nasil koydugunu ve metrechi nasil yapdigini soylesinnnnnnnn................

Azerimisin arkadaşım sen. O ne tatlı yazma şekli öylee...Bayıldımmm..

Inshallah 1 aya 7 kg veririm.Sikilashdirici neyi onere bilirsin ?:44:

Callenetics
Tek geçerim.
Tr deysen sana cd sini bile yollarım.
7 kilo vermene garanti veremem ama 1 ay bunu yaparsan kaç santim gideceğine garanti verebilirim. Benim 15 kilo ile belim 12 santim inceldi.. Benim için mucize.
Sabah baktım da iyice selülit falanda kalmamış bende. Yağlar gittikçe cildim tamamaen pürüzsüzleştiiii. Callen benim hayatım olduu bu aralar sadık olamasamda. Ama artık çözümü biliyorummm..

Herkese güzel keyifli ve bol eksili bir gün diliyorum.

Nasılsınız kızlar, iyi misiniz?

Uzun zamandan sonra dün epey kaynatmışsınız.

Medesam coşmuşsun, coşmussun Bob maceralarını okuyayım dedim başını bulamadım bir türlü, neden sen arabada beklemeye karar verdin o bölümü anlayamadım ama sonrası, ağlama faslı falan tamam. :)) Sonrasında da stresten yememişsin ama bir sürü tarifle yemiş kadar olmuşsun

Dely patron gördü mü canım o şahane ikonları, boşverrrrr :)

Rachelfine cım nasılsın? Kuzun ve sen iyi misiniz?

İpekim böcüüm sen nasılsın? Buluşma nasıl gitti anlatsana:))

Yeni gelen tanışmadığım arkadaşlar hoşgeldiniz, umarım motivasyon tam dır. Ben buranın dinazorlarından oldum artık :))

Aslında benim güçlendirmede 31 Ağustos itibariyle ilk yarım bitiyor ama son günlerde yoğunluk nedeniyle tam olarak güçlendirme yapamadığım için biraz uzatsam mı bilemedim. Yani tam yağlı peynirimi, meyvemi, ekmeğimi ve yulaf kepeğimi yemediğim günler oldu. Şimdi bana akıl verin ben ne yapayım?

eveeet, güne 4kg fazlamla başlıyorum!! 4 kgyu geri vermeden de rahat uyku yok bana bundan sonra!! ceza veriorum kendime herkesi örgütledim kontrol edin beni dedim her gün sorun kilo verdin mi die dedim buraya da yazıcam her gün ne durumdayım die.

Öpüyorum hepinizi, iyi bakın kendinize ve iradenize sahip çıkın çöpe gitmesin emekler

Günaydın kızlar…

Ben gun artıyla başladım yıne yaaa. 91,7 E reglıde bıttı ne bu sımdı. Uykuysa duzenlı. Kaçamaksa yok. Proteınse proteın, sebzeyse sebze+proteın. Günde en az 3 lt su. Sınırlı ızınlıde yok. Ne bu artı sımdı. Moralım bozuldu cunku dun denedıgım hıc bır pantolon olmadı. En buyuklerı bıle olmadı. Ben kılo vermedımmı. Verdım. E nıye olmadı ozaman. Ağlıycaktım sınırden. Neden artı çıktım buguuuunn.. iki gun once yanlıslaıkla yedıgım 3 zeytın benı bu hale getırmıs olamaz. Benım daha coooookkk uzun yolum var ve motıvasyonum sıfırın altında

aminn cümlemizinkinii
bende 22 aylıktı kestim sütü zira saatte bir iki saatte bir ve artık okeskin dişler acaip bezdirdi beni bi anda kestik iyide oldu kuzunun benimde uykumuz hayatımız düzene girdi

ayyy gerçekten miiii düzeliyor mu gerçekten benim sıpa da 1.000.000 kere uyanıyor gece bazen, en az 4-5. son azı dişleri kaldı hem o dönemi biraz daha rahat atlatmak için hem de kilo vermeme etkisi olacağı için kesmiyorum şu an, yoksa canımdan bezmiş durumdayım, işkence gibi bişey oldu artık emzirmek, baze geceler uyumayınca yanıma alıyorum (odasında yatıyor 3 aylıktan beri) tam bırakıyor memeyi, hehhh uyudu diyorum geri başlıyor emmeye kabus gibi yani, bütün gece dönüp dönüp emiyor

İpekim annen babanın tarzına bayıldım, ne güzel anlatmışsın :))

Canım ya şu callen de bir dikiş tutturamadım ben, bu ara çok farklı bir yoğunluk var, eve geliş saatim, günlük koşturmaca, misafir falan derken bir türlü yapamadım. 4 gün yaptım misafirden koptu, 4 gün yine yaptım yine mecburi ara. Şimdi yine başladım bakalım inşallah devam ederim. Hareketleri izleyerek yapmak da zorluyor beni, aralarda boşluk oluyor. Resimlerini çektim şimdi, bir kağıda da not aldım öyle daha istikrarlı olabilirim sanki.

İpekim sen farkı ne kadar sürede gördün? Benim üst bacak en üst kısım kasıklara yakın olan kısımda gevşeklik var, oraya en çok hangi hareketi iyi gelir callen in. Bir de göbüş tabi ama onları hiç zorlanmadan yapıyorum.

canım tabii ki 3 zeytin seni bu hale getirmez, pantolonların olmaması spor yapmıyor olmandan kaynaklarınıyor, sıkılaşmıyorsun çünkü, ben de aynı durumdayım maalesef dukanın durağanlığa geçildiğinde tavsiye ettiği şeyleri yapmaya başla bence, moralini bozma o kilolar yağ değil sen de biliyorsun, bu şekilde beslenirken yağ depolaman imkansız

Canım, yemediğin hiç birşey sana kilo aldırmaz.Sen de ne güzel söylemişsin bak. Sadece vücudun su tutmuş olabilir. Bol su ve yeşil çay içmeni öneririm. Bir kaç güne hepsi birden gidecektir.

Merhaba,

Ne zaman bıraktın, bu zamana kadar ne kadar kilo aldın canım?

ayy ben daha ayrı odaya alamadım ama gündüz dışında benle hiç yatamdı kızım tabibide hasta deilse kesinlikle düzene girio ben göğsüme karabiber sürdüm öyle bıraktı şimdi bile hala yanaşıyo acii diip kaçıyo:) keyfe keder artık bu sıpların emmesi kıyamıyoruz ama biz çok yıpranıyoruz malesef şimdi gece çoğu zaman uyanmıo bile uyansada ben burdayım kızım diyorum uyumaya devam memesi ağzında cokcokcok uyuyo sıpa
senin paşa normal süt içiomu?

ya sporu yapamayıyorum. başlamaya fırsatım kalmıyorkı.. ipekım sağolsun cd de yolladı ama baslayamadım. ınan bahane değıl. senınde bebegın var bılırsın. sabah kalk işe gel. akşam çık eve git. oğlum balkondan benı goruyor ve baslıyor anne annnnneeeeee dıye bagırmaya e sen sımdı bu kuzuyu bırak gıt spor yap. yapamıyorum ıste. aksam oğlanı yedır ıcır kendın ye ıc oluyor saat kaç. valla cocukla oynamaya takatım kalmıyor oda hırcınlasmaya basladı ıyıce. dıkkat cekmek ıcın degısık degısık seyler yapıyor gozumuzun ıcıne bakarak. tek ıstedıgı ılgımızı cekmek onunla ılgılenmemızı ıstıyor. kol bacak gobek bıngıl bıngıl valla. kulak memesı kıvamında hatta daha cıvık. yoksa ben kastanmı kaybettım

Canım, yemediğin hiç birşey sana kilo aldırmaz.Sen de ne güzel söylemişsin bak. Sadece vücudun su tutmuş olabilir. Bol su ve yeşil çay içmeni öneririm. Bir kaç güne hepsi birden gidecektir.

ayyy ınsallah gıderde az moral bulurum. 89,9 gormek ıstıyorum artık. Sonra 88 sonra 85 ve sonra 79 belkı devamıda gelır 65 olurum. Olurmuyum yaaaaa.. off inancım azalmaya baslıyor. toparlanmam gerek...

Benim ki meme emmiyor canım ya, hiç almadı ve beni emerek uyuyor memeden kesince ne olcak bilmiyorum Normal süt içmiyor, yoğurt yapıyorum evde ondan yiyor bol bol, peynir seviyor ve ve ayda 10-15 kez muhallebi yapıyorum günlük süt ile, ayrıca içmeye ihtiyacı da yok yani, senin kızçe içiyor mu?

gunaydın kızlar bugun atakta 3.gunum ve dunden berı kalp carpıntım var tansıyonum sureklı dusuk 8-5 tuzu kesersem daha kotu olabılır dıye kesemıyorum ılk ıkı gun cok zorlandım ama bugun kahvaltıdan tok kalktım lor peynırı ıle omlet yaptım bısı soracam yardımcı olursanız sevınırım atakta dıet kola ıcebılıyormuyuz buarada dukan amca bana 4 gun atak verdı ama ben hala aynı kılodayım wcyede cıkamıyorum ne yapsamkı

yok canım ne kası, bu kadar proteinle kas gider mi ki sen çalışıyor muydun Allah yardımcın olsun canım ya, ama az buçuk bişiler yap, zorla kendini nasıl toparlanacaksın yoksa başlayınca alışırsın bir süre sonra, daha rahatlarsın bence, seni zorlamayacak bir egzersiz bul kendine, ender saraçın gösterdiği 10 tane hareket var en azından onları yap, kısa sürüyor ama çok etkili hareketler, dukanında hareketleri var, yatmadan onları yapsan yeter sana 10 dk sürmez

normalde kaç tansiyonun, standarta göre baya düşük, neden düşüyor ki o kadar, aç mı kalıyorsun light kola serbest, abartma ama , bağırsak çalıştıran çaylar varmış, form çayları galiba onlardan kullansan faydası olur sanırım, umarım...

benimki süt günde 1 çaybardağı ancak içio ama kahvaltıda 1çay bardağı daha alıyo bide her gün mutlaka yoğurt yiyo kendi mayaladıımızdan muhallebide akşam yapcak yemek bulamazsam yediriorum peynirde her gün tüketio kahvaltıda benimki zeytin ahstası günde 10 tane bile yediği oluyo:)benimkide memeyi sadece uyuyacağı zaman alıyo onundışında hiç vermiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…