Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

türkçe deki çççç harfını kullanmsısın ama demkkı turkce karakter var hem ş yerıne s de kullanabılırsın sh kullanma bence..[/QUOTE]

Baktım varmış

Bugün kek yaptim

2 yumurta
7 tatlandirici
0.5 l süt
4 yk yulaf kepeyi
4yk yulaf
yarim bardak yogurt
tarçın ..
kabartma tozu

Dukan dietini uyqulayan ve çok başarılı olan bir arkadaşım kendisinin yulaf kepeyi ile birlikde diet aşamasında hep yulafda yediyini soyledi..

canım benim hadi bakalım yaaaa,zaten bi silkelenip kendine gelsen 1 ayda halledersin,bunu sen de biliyorsun

evettt geldiiim burdayımmm,ne yedin bakiiim bugün

hmmm bugün krebimin 1 tanesi ve peynir şekersiz çay eşliğinde kahvaltımı ettimmm
öğlene haşlanmış tavuğa az su koydum 1 tatlı kaşığından az salçaa karabiber pul biber az tuz ve 1 diş sarımsak rendesiyle kavurdumm onu hüpletip güplettim öğlen tatiline kadar çünkü sarımsak acaip koktu rezil oldum öğlen tatilindede arkadsım geldi o tost yedi bende bi kaç çatal yoğurt ve 1 tane turşu yedim çay içtim şimdi şekersiz gazozumu yumumluyorum
lokum geldi afyondan o banaa ben ona bakıp duruyoruz annemlerin eve atıp kaçıcam zira kocam diyet yapmadığı halde 5 kilo verirken ben hafta başından beri 1 kilo vermişim yavaş olsun benim olsun diyerek kendimi kandırıyorum

şimdi hesap yapalımmı normal tartıda 90ken sabah 89 u gördüm
dün dijital tartı aldım sabah 91,2 çıktım sence ben kaç kiloydum

bide dün akşam krepli tavuktan manti gibi yapiim diodum ya kocamada normal kreplisini yaptım hemde 2 krepli onla doymadı bide kızıma yaptıım tavuk suyu çorbadan höpürdetee höpürdetee içti pis

bide dün akşam krepli tavuktan manti gibi yapiim diodum ya kocamada normal kreplisini yaptım hemde 2 krepli onla doymadı bide kızıma yaptıım tavuk suyu çorbadan höpürdetee höpürdetee içti pis

hepinize sabır diliyorum arkadaşlar bende dün başladım dün iyi geçti çok zorlanmadım kahvaltıda bile köfte yedim ağır gelir diye düşündüm ama pek öyle olmadı dün sabah 3 köfte biraz peynir sekersiz çay öğle tavuk ve ayran akşam köfte ve yoğurt saat 9 gibi bir bardak süt içtim 30 dk bisiklet çevirdim bugün sabahta erken kalktım ve bisiklet çevirdim 30 dkka sabah peynir bir sosis ve sekersiz çay içtim tabi dayanamayıp sabah tartıldım 78,8le başlamıştım sabah 78,2 geldi 600 gr bir gün için bakalım ne kadar vericem inşallah işe yarar

canım yaaa sen light tatlıları yiyebildiğimizden emin misin ki,ben hiç zannetmiyorum

Medesa hiç sorma ya, ben niyeyse light=dukan tarifi gibi bir yanılgıya düştüm dün akşam, bir blogda okumuştum dün ondan dolayı oldu bu yanılgı sabah farkettim ki kazandibinin içinde un vardı, ben de nişasta var diye rahat rahat yedim neyse dondurma light neticede ordan yırtıyorum az biraz ama yazık oldu protein günüme, vah ki ne vah

diyetimi devam ettiriyorum.
hala yulaf kepeği bulamadım.
süper gidiyor ama diyetim.
her iki saatte bir ya bir şey içiyorum ya da yiyorum.
metabolizmam hızlansın daha çabuk zayıflayayım diye.
ama an oluyor canım çok şeftali istiyor.
evdekiler de sağolsun sürekli pişirip yiyorlar.
ne pisboğaz bir ailem varmışta farkında değilmişim
ama canım şeftali dışında hiç bir şey istemiyor

dünki ruh darlığımın sonucu ilk ve son olması umuduyla kötü bir kaçamakla son buldu arkadaşlar ,kızıma bütün gün yemek yediremedim ,akşam saat sekizden sonra aldım onu lokantaya götürdüm belki değişiklik olur da yer diye ,tahmin ettiğiniz gibi ben de yedim ,kony usulü etli ekmek ,sabah tarıldığım da tam 900 gr artı !!!!!yok daha neler derken aklıma yediğim iki parça da baklava geldi ,,,,eee olacak oldu ne yapalım dedim ve bugün ps gününü p ye çevirdim ,yarın bildirimde görecem ,gelen artı gitmişmi diye ,bu arada yedim diyorum ama o pidede beni yedi ,mide küçülmüş ,alışmış yağsız tuzsuz yemeğe ,sabaha kadar kıvrandım ,sabaha kadar su içtim ,bu bana ders oldu ,bir daha asla kaçamak yok ,açlıktan ölsem de çizgimden sapmayacam ,offf ne zormuş hazımsızlık ,ben şimdi anladım dukanın esprisini ,adam resmen bünyeyi sadeliğe alıştıryor ,yııllların alışkanlıklarını nasıl da ters düz ediyor ,ben ki doymakk bilmeyen insan ,ne kadar da yesem mide sorunu çekmeyen insan bu hale geldiyse ,gerisi allah bilir

Merhaba canım benim,

Görsün ya, onlar sanki hep çalışıyor mu? Boşverrr :)

Evet ya kaçamak yapmayı da beceremiyorum :)) Dukan amcamın parmak şıklatması gerekiyor zannımca :)

Evet ben de öyle düşünüyorum canım 2 hafta daha 1. yarı devam edip daha sonra 2. yarıya geçsem iyi olacak.

Canım ya, ne güzel. ben hiç ölçmedim bir de ölçüp deneyim bari gaza gelirim belki

Buraya daha önce adımlarımı yazmıştım kızlar. Ben yaklaşık 1 aydır 4. evredeyim. Yani sadece bir gün atakla serbest besleniyorum.
Gram almadım. Haberiniz olsun :))

Ben de iyiyim fıstığım, yoğun ve heyecanlı bir şekilde çalışıyorum. :))

Ben güçlendirmede 3,5 kilo verdim canım hala eksideyim anlayacağın :))

Sen tekrar düzene oturtursun artık merak etme canım kurban bayramına kadar diyetini bozacak bişey olmaz merak etme. Güçlendirmeye de en kısa zamanda geçersin inşallah.

Seramik de neymiş en ağırı o diye mi :) Önce bir teflon denesin yola gelmezsen seramik e geçer canım olmamı

Yok canim türkçe karakter.Senin yazdiklarindan copy paste etdim

hadi ya gel ş yerine s, ç yerine c koy anlaşalım

Ne güzel atışıyorsunuz, çok sevimlisiniz.

Canım evet ya ben kaçamak yapamama hastalığına yakalandım. Dukan amcamın parmak şıklatması mı gerekiyor acep :))

İyiyim canım benim, karıncalarım da iyi. Bu sene gayet samimi olduk ya, ben bıktım patlatmaktan onlar gelmeye bıkmadı, ne olacak halimiz bilmem :))

Ben 3,5 -4 kg civarı verdim canım güçlendirmede, darısı en kısa sürede başına inşallah. Ramazanda biraz şaşman normal, bundan sonra toparlarsın merak etme. Ama şu tava olayına gelince önce teflonla denesin iflah olmazsan geçsin seramik tavaya olmamı :))

Buraya daha önce adımlarımı yazmıştım kızlar. Ben yaklaşık 1 aydır 4. evredeyim. Yani sadece bir gün atakla serbest besleniyorum.
Gram almadım. Haberiniz olsun :))

Çok iyi, sık sık gel de bizi aydınlat o zaman canım :)

Yok canim türkçe karakter.Senin yazdiklarindan copy paste etdim

hadi ya gel ş yerine s, ç yerine c koy anlaşalım

Canlarım, ne güzel aşık atışması gibi olmuş. Çok tatlısınız

Canım nerdesin sen neden bulamadın yulaf kepeği?

Bir de şeftaliyi nasıl pişiriyorlar anlamadım ben, tarifini verir misin? Söylemesi ayıp güçlendirmese serbest ya.

Afiyet olsun canım, neyse giden gitti artık, önümüzdeki maçlara bakalım :))

Yeme konusunda çok haklısın, meğer eskiden ne kadar çok yağlı ve zararlı şeyler yiyormuşuz da haberimiz yokmuş. Şimdi gerçekten sağlıksız olanları vücut kabul etmiyor.

Ben böyle bir inat bünye görmedim. 2.5 ayda 12 kiloyu verdim. Son yarım aylık bir zamanda 57 olucam diye resmen kastı kendini bünye. Her sabah bin naz. Yok 57. 9, yok 57. 8, yok 58.0 yuh diyebilir miyim ben bu bünyeye şimdi. Apırsa da köpürse de vericem işte o son 800 gramı bu nedir arkadaş. Hayır meyve diye diye meyveye döndüm ona yanıyorum

migrosta satılıyor ben ordan buldum yulaf kepeğini 6,50 tl idi fiyatı ama tadı çok kötü

:) canım şeftaliyi pişirmiyorlar. sürekli mutfakta pişirip yiyorlar bir şeyler anlamında söylemiştim. yanlış yazmışım.
benim şeftaliye zaafım var tabakta koymuşlar masanın üstüne.
ondan acı çekiyorum.
yulaf kepeğine gelince çok detaylı çıkıp aramadım. mahallede ki kilere falan sordum. olmaması da işime geldi sanırım.
yulaf kepeğinden nefret ediyorum :)

canım yaaa havuz problemi gibi olmuş bu
düz mantıkla bakarsak 92.2 idin,biz öyle kabul edelim başlangıcını
afiyet olsun bu arada

ahh be kuzum ben de şok oldum naptın diye
hayır yiyebiliyorduysak hemen karşıda bolulu hasan var koşa koşa gidecektim ama onların bize hiç uygun olmadığından emindim
ben de bugün öğlen acaip bir restaurant keşfettim,müthiş ama yaaaa bize göre de bir sürü şey var yiyeyecek
epeydir istiyordum,bugüne kısmetmiş.ayıptır söylemesi hindi tandır ve yoğurtlu semizotu yedim,romlu kola üstüne de kahve dünyası light yoğurt dondurması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…