Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

benimki süt günde 1 çaybardağı ancak içio ama kahvaltıda 1çay bardağı daha alıyo bide her gün mutlaka yoğurt yiyo kendi mayaladıımızdan muhallebide akşam yapcak yemek bulamazsam yediriorum peynirde her gün tüketio kahvaltıda benimki zeytin ahstası günde 10 tane bile yediği oluyo:)benimkide memeyi sadece uyuyacağı zaman alıyo onundışında hiç vermiyoruz

Konu dışı konuşuyoruz diye uyarı alcaz :KK1::KK1: benim oğlan da dönem dönem bazı yiyeceklere takıyor, bir dönem deli gibi kaşar yiyordu, çok seviniyordum çünkü kaşarda kalsiyum çok yüksek, sonra zeytine taktı ama zeytinler kakasında çıkıyor yediği şekilde :KK1: şimdi ikisini de yemiyor, sürekli değişiyor kahvaltı da yedikleri.

normalde kaç tansiyonun, standarta göre baya düşük, neden düşüyor ki o kadar, aç mı kalıyorsun :KK20::KK20: light kola serbest, abartma ama :KK34:, bağırsak çalıştıran çaylar varmış, form çayları galiba onlardan kullansan faydası olur sanırım, umarım...

yoo ac kalmıyorum normalı oyle zaten tansıyonumun yaklasık 2 aydır oyle cogu zaman kafamı kaldıramıyorum bas dönmesinden :KK43: 10kg fazlam var ama dayanabılecekmıyım bılmıyorum donanımlı basladım dıyete dolapta herturlu yıcegım var ama neden boyle oldu anlamıyorum :KK43:

gunaydın kızlar bugun atakta 3.gunum ve dunden berı kalp carpıntım var tansıyonum sureklı dusuk 8-5 tuzu kesersem daha kotu olabılır dıye kesemıyorum ılk ıkı gun cok zorlandım ama bugun kahvaltıdan tok kalktım lor peynırı ıle omlet yaptım bısı soracam yardımcı olursanız sevınırım atakta dıet kola ıcebılıyormuyuz buarada dukan amca bana 4 gun atak verdı ama ben hala aynı kılodayım wcyede cıkamıyorum ne yapsamkı

yulaf kemeği kullanıyor musun?
eğer kullanıyorsan ve yine çıkamıyosan ben yıllardır bu sorunu yaşadığım için Magnesie Calcinee diye toz bi ilaç var onu kullanabilirsin ama doktora danışarak, diğer tüm ilaçlara göre ağrısız çözüm sağlıyor...

yoo ac kalmıyorum normalı oyle zaten tansıyonumun yaklasık 2 aydır oyle cogu zaman kafamı kaldıramıyorum bas dönmesinden :KK43: 10kg fazlam var ama dayanabılecekmıyım bılmıyorum donanımlı basladım dıyete dolapta herturlu yıcegım var ama neden boyle oldu anlamıyorum :KK43:

Tansiyonun düşmeye başladığında kontrole gitmedin mi doktora? eğer bir sağlık sorunun varsa diyete başlamadan önce doktora danışmalıydın :KK50: devam etmeden önce bir kontrolden geçmelisin bence

Günaydın herkese

Tartılmıyorum bi kaç gündür. Regl olduğum için yarın da tartılmam belki. Haftaya Perşembe'ye kadar tartılmak istemiyorum.
Bu arada söylemiştim ya ben yarın yokuuumm.. bildirimleri Cuma günü yapalım olur mu kızçelerim :KK34:

Herkese güzel keyifli ve bol eksili bir gün diliyorum.

Nasılsınız kızlar, iyi misiniz?
.......
Dely patron gördü mü canım o şahane ikonları, boşverrrrr :)
..............
.......
Aslında benim güçlendirmede 31 Ağustos itibariyle ilk yarım bitiyor ama son günlerde yoğunluk nedeniyle tam olarak güçlendirme yapamadığım için biraz uzatsam mı bilemedim. Yani tam yağlı peynirimi, meyvemi, ekmeğimi ve yulaf kepeğimi yemediğim günler oldu. Şimdi bana akıl verin ben ne yapayım?
Merhaba canımm.. Gördü valla yaaa :18: Rezil oldum. O an çenemdem başlayan bi kızarıklık yayıldı yüzüme :KK17: Napiyim yaaa :KK31:

Canım o zaman ilk yarıyı 2 hafta falan uzat. Senin için rahat etmediği için ama, yoksa bence gayet iyi gidiyorsun ve kilo falan da almıcaksın :KK66: Zaten bundan sonra korumaya da geçsek öyle çok abartarak yiyemicez yani, eskisi gibi. Sen zaten kaçamak bile yapamayan bi insansın :KK66: senin için sorun olmucak, eminim :KK34: Kilo alırım diye korkma hiç canım sen.

Konu dışı konuşuyoruz diye uyarı alcaz :KK1::KK1: benim oğlan da dönem dönem bazı yiyeceklere takıyor, bir dönem deli gibi kaşar yiyordu, çok seviniyordum çünkü kaşarda kalsiyum çok yüksek, sonra zeytine taktı ama zeytinler kakasında çıkıyor yediği şekilde :KK1: şimdi ikisini de yemiyor, sürekli değişiyor kahvaltı da yedikleri.

anam kızmasınlar napalım aynı dönem sayılır bilgi tecrübe paylaşıoruss:)
benim kızda aynı ama zeytini hep yer kaşarıda dediin gibi arada bi bayaa bi yiyo sonra bırakıyo:)

bu arada ben sabah tavuğumu baharatladım 1 tatlı kaşığı salça kodum 1dişte soyulmuş sarımsağım vardı onuda rendeledim içine Allahımmm gelene kadar öldümm ne koktu ne koktuu iş yerinde nasıl yicem ben şimdi bunu:KK70:

Zaten normalde de öyleysen bir önlem alman gerekirdi. Hiç bir şey kullanmıyor musun?
O zaman sen tuzlu yiceksin. Bol bol light ayran iç bence, biraz tuzlu olsun ve doktora da git.

selam kızlar ben bu diyeti aylardır araştırıyorum ve en sonunda kitabı aldım başlayalı 3 gün oldu atak evresine ve şimdiden 1600 gr vermişim özelleikle hassas ttartı ile tartılıyorum moralim düzeliyor biraz sıkıcı sürekli et tüketmek ama en güzel yanı aç bırakmıyor benim yaklaşık 25 kio vermem gerekiyor anlıyacağınız önümde uzun bir yol var birde diyetisyen arkadaşım çubuk tarçın çayı ile desteklememi söyledi sıcak suya 2 adet atıyorum kendi demleniyor karın bölgesi yağları için birebirmiş şimdilik bu kadar atak evresini tamamladıktan sonra tekrar yazarım sonuçları bol şanslar herkese.:KK3:

yulaf kemeği kullanıyor musun?
eğer kullanıyorsan ve yine çıkamıyosan ben yıllardır bu sorunu yaşadığım için Magnesie Calcinee diye toz bi ilaç var onu kullanabilirsin ama doktora danışarak, diğer tüm ilaçlara göre ağrısız çözüm sağlıyor...
kullanıyorum evet ılk gunden yptım aksatmadım ama daha once yasamadım hıc kabızlık problemı yesıl cayda ıcıyorum

Tansiyonun düşmeye başladığında kontrole gitmedin mi doktora? eğer bir sağlık sorunun varsa diyete başlamadan önce doktora danışmalıydın :KK50: devam etmeden önce bir kontrolden geçmelisin bence
gitmedim bıraz arastırdım tansıyon dusuklugunun hıcbır hastalıkla ılıskısı yokmus bende onemsemedım

Zaten normalde de öyleysen bir önlem alman gerekirdi. Hiç bir şey kullanmıyor musun?
O zaman sen tuzlu yiceksin. Bol bol light ayran iç bence, biraz tuzlu olsun ve doktora da git.

ılk fırsatta gıdıcem
bugun atakta yapılan tavuk corbasını yapacam ama sarımsaksız bol lımonlu belkı wcye gıtmeme yardımcı olur karnımda ınanılmaz bır sıslık var hamıle gıbı :KK43:

Süpersin kuzuu

Benim de rakı şişesine düşesim var. Ben alkolikmiyim acabaa.
Kuzum o tatile gidilir. Gidilmezse sonra barışmanın anlamı yok zira burnundan getirirsin adamın.
Hem sen versene bana onun telefonunu...

Bende şahtım şahbaz oldumm :)

Evet ben bu ara koptum zira ekürim izinde benimde beynim bulandı. Vede bile açasımyok. nasıl yattığımı şaşırıyorum bazennn. Sporda yalan oldu. Neyseki bugün tenise ağırlık vermeye başlıyorum hava biraz serinledi ya sallamam artık maçlarııı. 1 eylülde de tam 30 gün callen yapacağım. DOğum günümde kendime hediyeler almak ve giymek istiyorum. Popomdan düşen pantalonlarla hiç sexi hissetmiyorum kendimi artıkk.

Kuzum yüz verme bak ne oluyor. Biz bu filmi izledik hayat bayonca defalarca. Ben kızıyorum Bob a. Sevmiyorum onu seniüzünce. Konu ne olursa olsun. Ufak şeyler bunlar. Kenetlenmek için illa felaketler mi olmalı bu hayatta. Şİmdi deprem olsa ilk yanına gelecek adam olmalı sevdiceğin. Olmayacaksa s... gitsin. E öyle olacağını biliyoruz. O zamanda küsüs deyip naz mı yapacak. Tabiki hayır. Bence bu tarz şeyler yıpratmaktan ve aN'ı kaçırmaktan başka bir işe yaramıyor.
Benim anam babam çok kavga eder. AMa ne olursa olsun yatağa küs gitmezler yada yatakta barışırlar artık bi şekilde. Sabah hiç bişey olmamış gibi hele annem sabahlıkla dolaşıyorsa performans iyi demektir.. :)

Hadi cumartesi akşamı için istanbul programı yapalımmm. Süper olur. Pijama partisi yaparızz :)

Yawru dellendinmi sabah sabah gözüm döndü..
Bayılırım ben bu fellah olayına.
En kısa zamanda deneyeceğim...

Eğer şehrinde akupunktur olsaydı emin ol o da işe yaramazdı.
HAdi sil baştan.
2 gün atakla başla.
Ama ben ilk günden kaçamak yapanlara açıkçası pek güvenmiyorum. Yapamaz onlar. Beceremez. Kilo veremez. Hep şişko kalırr. Bizi kıskanır. (Gaza geldin mi??)

Ben tuzu direk kestim. Yemeklere kesinlikle atmıyorum. Sadece ayrana koyuyorum o da tuzsuz berbat oluyor. Annemin tussuz adı altında yaptığı minnak köfteler bana şap gibi geliyor artık. Babama soruyorum yok diyor bu tussuz. Tabi ben anneme çoktan dolu laf etmiş oluyorum bu ne tuz diee. Alışıyor insan ki ben 1 kilo eriği bir tuzluk tuzla bitiren biriydimmmm. Bilginize....

Azerimisin arkadaşım sen. O ne tatlı yazma şekli öylee...Bayıldımmm..

Callenetics
Tek geçerim.
Tr deysen sana cd sini bile yollarım.
7 kilo vermene garanti veremem ama 1 ay bunu yaparsan kaç santim gideceğine garanti verebilirim. Benim 15 kilo ile belim 12 santim inceldi.. Benim için mucize.
Sabah baktım da iyice selülit falanda kalmamış bende. Yağlar gittikçe cildim tamamaen pürüzsüzleştiiii. Callen benim hayatım olduu bu aralar sadık olamasamda. Ama artık çözümü biliyorummm..

Evet azeriyim :KK1:Yok shu anda tr de ,diyilim.Calleneticsi indire bileceyim bir site varmi?Qaliba benim metobolizmam chok zayif 7 gun atakda 1 kg anca vere bildim:KK43::KK43:Reglimin 4 cu gunu ondan ola bilirmi ?:KK14::KK14:

Uzun zamandan sonra dün epey kaynatmışsınız.

Medesam coşmuşsun, coşmussun :KK1: Bob maceralarını okuyayım dedim başını bulamadım bir türlü, neden sen arabada beklemeye karar verdin o bölümü anlayamadım ama sonrası, ağlama faslı falan tamam. :)) Sonrasında da stresten yememişsin ama bir sürü tarifle yemiş kadar olmuşsun :KK56:

Rachelfine cım nasılsın? Kuzun ve sen iyi misiniz?

İpekim böcüüm sen nasılsın? Buluşma nasıl gitti anlatsana:))

Yeni gelen tanışmadığım arkadaşlar hoşgeldiniz, umarım motivasyon tam dır. Ben buranın dinazorlarından oldum artık :))

Aslında benim güçlendirmede 31 Ağustos itibariyle ilk yarım bitiyor ama son günlerde yoğunluk nedeniyle tam olarak güçlendirme yapamadığım için biraz uzatsam mı bilemedim. Yani tam yağlı peynirimi, meyvemi, ekmeğimi ve yulaf kepeğimi yemediğim günler oldu. Şimdi bana akıl verin ben ne yapayım?

Ben süperimmm. Resmen tatil sonrası kilo aldım. Yediğim hurmalar çıkarken tırmalar olayı. Su falan değil. Ama 100-200 gitmeye başladı şükürr.
Buluşma zaman ve mekan olarak süperdi. Güneş batışı ve 7 metrelik bir yat. Ama adam 5 para etmez. Arkadaşlar tanıştırdığında da beğenmemiştim zaten tarzını tavrını ama yalnızken bu kadar kötü olabileceğini hiç düşünmemiştim. Kendimi denizin ve gün batımının güzelliğine bıraktım ve 1 kaç saat sonra arkadaşlara yalvardım ne olur sizde gelin diye.O derece yani. DÜn aradı ama müsait değilim deyip kapadım ve dönmedim...

Günaydın kızlar…

Ben gun artıyla başladım yıne yaaa. 91,7 :KK31: E reglıde bıttı ne bu sımdı. Uykuysa duzenlı. Kaçamaksa yok. Proteınse proteın, sebzeyse sebze+proteın. Günde en az 3 lt su. Sınırlı ızınlıde yok. Ne bu artı sımdı. Moralım bozuldu cunku dun denedıgım hıc bır pantolon olmadı. En buyuklerı bıle olmadı.:KK14::KK14::KK14::KK14: Ben kılo vermedımmı. Verdım. E nıye olmadı ozaman. Ağlıycaktım sınırden. Neden artı çıktım buguuuunn.. iki gun once yanlıslaıkla yedıgım 3 zeytın benı bu hale getırmıs olamaz. Benım daha coooookkk uzun yolum var ve motıvasyonum sıfırın altında:KK50::KK50::KK50::KK43::KK43::KK43:

Tabi 20 kiloyu da ordan gizli gizli bize bakan ziyaretçiler verdi zaten sen değil kuzum. Kendine yapma bunu. Dukan enişte demedimi olacak bunlar diye. Hepimiz yaşamadık mı. Haftyaya bi şey kalmayacağını bilmiyormusun. Ne üzülüyorsun. Walla ben artık hiçç kasmıyorum. Biliyorum zaten gidecek ohhh yandan yandannn durumu. Relax ve sakin olalım lütfen.

İpekim annen babanın tarzına bayıldım, ne güzel anlatmışsın :))

Canım ya şu callen de bir dikiş tutturamadım ben, bu ara çok farklı bir yoğunluk var, eve geliş saatim, günlük koşturmaca, misafir falan derken bir türlü yapamadım. 4 gün yaptım misafirden koptu, 4 gün yine yaptım yine mecburi ara. Şimdi yine başladım bakalım inşallah devam ederim. Hareketleri izleyerek yapmak da zorluyor beni, aralarda boşluk oluyor. Resimlerini çektim şimdi, bir kağıda da not aldım öyle daha istikrarlı olabilirim sanki.

İpekim sen farkı ne kadar sürede gördün? Benim üst bacak en üst kısım kasıklara yakın olan kısımda gevşeklik var, oraya en çok hangi hareketi iyi gelir callen in. Bir de göbüş tabi ama onları hiç zorlanmadan yapıyorum.

Süperler yaa sormaa... Annem 51 babam 46 doğumlu bu araada :)
İnanmazsın ben 4. gecenin sabahında şok oldumm ne oluyor bana diye. Demişlerdi de inanmamıştım. Ölçüler acayip farketti.
Ben de aksatıyorum ama ramazanda bozmadım belim tutulana kadar. Ve yazıyorum ne olursa olsun. Benim bi excel tablom var hem kilo değişimimi yazıyorum. Hem callen yaptığı günleri yazyorum. Rengarek. Kaçamak yaptıklarım bile belli. İbreti alem için hazırlıyorum. Sona gelince paylaşacağım. Hemde kaçamağın ve wc nin hatta reglin ve moral bozukluğunun beni nasıl etkilediğini görmek istiyorum. Bilimsel veri olsun elmde dedim. Kitap falan yazan olursa faydam olur..
Ben kendimi taş gibi hissediyorum. 15 kilo fazlam varken yani davul gibi ve gerdinken bu kadar sıkı değildi etim. Gerçi ben yıllardır tenis oynuyorum onunda etkisi illa vardır ama callen den beri çok fark var. 3 ay önce alıdğım pantalonların hepsi düştü popomdann. Benim kalça bacak kalmadıı eskisine göre. Göbek ve mide konusuna girmiyorum. O hareketler hala zorluyor beniii. Ama bacak hareketlerini ilk günlerde hiç yapamıyordum şimdi tamamlayabiliyorummm. Herkesin farklıı. Benim boynum ağrıyor ya yanlış yapıyorum ya beceremiyorum. Bende elle boynumu destekliyorum. Hata bendeee. Callen spor okulu açacağım yakındaaa :)

Günaydın herkese

Tartılmıyorum bi kaç gündür. Regl olduğum için yarın da tartılmam belki. Haftaya Perşembe'ye kadar tartılmak istemiyorum.
Bu arada söylemiştim ya ben yarın yokuuumm.. bildirimleri Cuma günü yapalım olur mu kızçelerim :KK34:

Merhaba canımm.. Gördü valla yaaa :18: Rezil oldum. O an çenemdem başlayan bi kızarıklık yayıldı yüzüme :KK17: Napiyim yaaa :KK31:

Canım o zaman ilk yarıyı 2 hafta falan uzat. Senin için rahat etmediği için ama, yoksa bence gayet iyi gidiyorsun ve kilo falan da almıcaksın :KK66: Zaten bundan sonra korumaya da geçsek öyle çok abartarak yiyemicez yani, eskisi gibi. Sen zaten kaçamak bile yapamayan bi insansın :KK66: senin için sorun olmucak, eminim :KK34: Kilo alırım diye korkma hiç canım sen.

Cuma yapalım bildirimleri ama perşembe kilolarına göre. Düzenimiz şaşmasınn
İyi patron bişey demediiii. Ama bilgi işleme bir mail atabilir engelle diye. İNŞ: olmazz

Evet azeriyim :KK1:Yok shu anda tr de ,diyilim.Calleneticsi indire bileceyim bir site varmi?Qaliba benim metobolizmam chok zayif 7 gun atakda 1 kg anca vere bildim:KK43::KK43:Reglimin 4 cu gunu ondan ola bilirmi ?:KK14::KK14:

Walla işten link atamıyorum.
Bananm mail atarsan evden denerimm
pksnmz@hotmail.com

gunaydın kızlar bugun atakta 3.gunum ve dunden berı kalp carpıntım var tansıyonum sureklı dusuk 8-5 tuzu kesersem daha kotu olabılır dıye kesemıyorum ılk ıkı gun cok zorlandım ama bugun kahvaltıdan tok kalktım lor peynırı ıle omlet yaptım bısı soracam yardımcı olursanız sevınırım atakta dıet kola ıcebılıyormuyuz buarada dukan amca bana 4 gun atak verdı ama ben hala aynı kılodayım wcyede cıkamıyorum ne yapsamkı

gunluk 3 adet 330 ml lıght kola tuketebılırsın. aktardan alacagın tılaks cay kabızlıga %100 çözümm

Mashallah,iyi vermishsin :nazar:Yok türkçe karakter:KK43::KK43:

türkçe deki çççç harfını kullanmsısın ama demkkı turkce karakter var hem ş yerıne s de kullanabılırsın sh kullanma bence..

gitmedim bıraz arastırdım tansıyon dusuklugunun hıcbır hastalıkla ılıskısı yokmus bende onemsemedım

Yani kendini bildin bileli düşük olsa tamam o normal, anneminde öyle mesela her daim düşüktür ama birden bire düşmeye başladıysa yanlış giden birşeyler vardır ki sen zaten bunun seni etkilediğini söylüyorsun, vücudun sana sinyal veriyor, o tansiyon vücudun için normal olsa baş dönmen olmaz yada başka bir şikayetin. Sana diyeti bırakmanı ve bir an önce doktora gitmeni tavsiye ediyorum :KK20::KK20:

Uzun zamandan sonra dün epey kaynatmışsınız.

Medesam coşmuşsun, coşmussun :KK1: Bob maceralarını okuyayım dedim başını bulamadım bir türlü, neden sen arabada beklemeye karar verdin o bölümü anlayamadım ama sonrası, ağlama faslı falan tamam. :)) Sonrasında da stresten yememişsin ama bir sürü tarifle yemiş kadar olmuşsun :KK56:

Rachelfine cım nasılsın? Kuzun ve sen iyi misiniz?

İpekim böcüüm sen nasılsın? Buluşma nasıl gitti anlatsana:))

Yeni gelen tanışmadığım arkadaşlar hoşgeldiniz, umarım motivasyon tam dır. Ben buranın dinazorlarından oldum artık :))

Görmemişim ya ben seni :KK1::KK1: iyiyiz canım çok şükür, oğluş da iyi, sen de iyisin dimi :KK16::KK16:

Sen güçlendirme de kilo aldın mı hiç? yapmadığın günleri yap bence, vardır bir bildiği ki belli bir süre verdi kilo başına, o kadar yapmışsın zaten onu da yap da aklında kalmasın dimi ama :nazar: Ben de görsem o günleri Allahımmmm :KK9::KK9::KK9: bu ramazan arası mahvetti benim diyeti 1 ileri bir geri gidip geliyorum çok sinir bozucu, hehhh oldu tam oturdu seyir yine diyorum hooop kaçamk geliyor, neyse bu sefer oturdu galiba, 2 gündür hiiiç sıkılmadan acıkmadan çok güzel bir şekilde protein yapıyorum, yarın da yapıp üçe tamamlıycam anca alışacak vücut seyir düzenine, bu sefer de bozarsam seramik davaynan vurcak eşim kafama öyle anlaştık :KK1::KK1: Halbuki ramazandan önce ne kadar güzeldi, haftada en az 1 kilo verdim hep :KK53::KK53:

Buraya daha önce adımlarımı yazmıştım kızlar. Ben yaklaşık 1 aydır 4. evredeyim. Yani sadece bir gün atakla serbest besleniyorum.
Gram almadım. Haberiniz olsun :))

gunluk 3 adet 330 ml lıght kola tuketebılırsın. aktardan alacagın tılaks cay kabızlıga %100 çözümm

türkçe deki çççç harfını kullanmsısın ama demkkı turkce karakter var hem ş yerıne s de kullanabılırsın sh kullanma bence..

Yok canim türkçe karakter.Senin yazdiklarindan copy paste etdim:KK1::KK1::KK1:

eveeet, güne 4kg fazlamla başlıyorum!! 4 kgyu geri vermeden de rahat uyku yok bana bundan sonra!! ceza veriorum kendime herkesi örgütledim kontrol edin beni dedim her gün sorun kilo verdin mi die dedim :KK70: buraya da yazıcam her gün ne durumdayım die.

Öpüyorum hepinizi, iyi bakın kendinize ve iradenize sahip çıkın çöpe gitmesin emekler :KK34:

canım benim hadi bakalım yaaaa,zaten bi silkelenip kendine gelsen 1 ayda halledersin,bunu sen de biliyorsun :KK16:

Günaydın kızlar…

Ben gun artıyla başladım yıne yaaa. 91,7 :KK31: E reglıde bıttı ne bu sımdı. Uykuysa duzenlı. Kaçamaksa yok. Proteınse proteın, sebzeyse sebze+proteın. Günde en az 3 lt su. Sınırlı ızınlıde yok. Ne bu artı sımdı. Moralım bozuldu cunku dun denedıgım hıc bır pantolon olmadı. En buyuklerı bıle olmadı.:KK14::KK14::KK14::KK14: Ben kılo vermedımmı. Verdım. E nıye olmadı ozaman. Ağlıycaktım sınırden. Neden artı çıktım buguuuunn.. iki gun once yanlıslaıkla yedıgım 3 zeytın benı bu hale getırmıs olamaz. Benım daha coooookkk uzun yolum var ve motıvasyonum sıfırın altında:KK50::KK50::KK50::KK43::KK43::KK43:

hoppalaaaa eee kuzum ama sen de böyle yaparsan olmazki :KK50:
bak ben kaç haftadır artılardayım biliyorsun,bayramda bile kaçamak yapmadım herşeyi düzgün yaptım ona rağmen yaklaşık 1 kilodan fazla artı gördüm.
ama bugün iyice normale döndüm yaaa 72.4 çıktım,yarın daha da iyi olur umarım :KK76:
kitapta da yazıyor yaa plato evresi diye,işte o kıytırık sürece giriyoruz heralde sonra tekrar yokuş aşağı yuvarlanmaca :emir_bebek:
bak pes edersen küserim yapmam o yemekleri sana :KK9:

Yine kimse yok :KK50::KK50:

Benim callan yalan oldu, uykum geldi, yoruldum, ırıldım, yapmadan yatıcam :KK17:

Bugün protein günümdü haftasonu dışardaydım yapamadım, yarın da belki ertesi günde protein yapıcam. Sabah 2 minik yumurta ve hindi füme ile omlet ve beyaz peynir yemiştim, öğlen krep ile hindi salam, kaşar ve karper yedim (light) kola ile, akşamda 2 küçük göğüs haşladım bol karabiber ve az tuz ile onu yedim, hiç haşlama yapmamıştım diyete başladığımdan beri, tadı gayet güzel oldu, yarın da bu şekilde yerim sanırım. Tavuğu tane karabiber, limon suyu ve defne yaprağı ile haşladım ondan sanırım çok lezzetli oldu :KK56::KK56: Akşam da canımız sıkıldı dışarı çıktık, mado da light kazandibi ve 2 top light dondurma yedim, dondurma çok başarılı değildi ama kazandibi gerçekten çok iyiydi yarın ben de denemeyi düşünüyorum :KK52::KK52: bolulu hasan ustanın da light ürünleri güzelmiş haberiniz ola, dışarıda bir buluşma vs olduğunda tercih edebilirsiniz, benim yeni aklıma geldi valla light ürünlerin de olduğu :KK53::KK53:

canım yaaa sen light tatlıları yiyebildiğimizden emin misin ki,ben hiç zannetmiyorum :KK20:

sen sigarayı nası bıraktın diye sormuşsun ya alıntı yapamadan kaybolmuş o sayfa. mesajını görünce cevap veremedim ama hafızaya aldım :KK53: ben sigarayı Sigaray1 B1rakman1n Kolay Yolu şu videoyu izleyerek bıraktım. benim için gerçekten çok işe yaradı alan carr diye bi adamın yöntemi. ana fikri sigarayı içmemen gereken sebepleri düşünerek değil, içmeni gerektiren sebeplerin aslında bir yanılsama olduğunu anladığında daha kolay oluyo bırakması. ama elbette konsantre olmak şart aynı diyette olduğu gibi. ben diyet işinde bi türlü tam disipline olamadım nedense :44: belki de dombik olmayı seviyorumdur hehe :KK53: umarım bu video sana da yardımcı olur, kitabı da var ayrıca öptim çok çok :KK54:

canımsın çok sağol kuzuum,ben de beni unuttun sanmıştım ama unutmamışsın :KK16:
müsait bir zamanda izleyeyim bakalım,inşallah etkilenirim :KK14:

Buraya daha önce adımlarımı yazmıştım kızlar. Ben yaklaşık 1 aydır 4. evredeyim. Yani sadece bir gün atakla serbest besleniyorum.
Gram almadım. Haberiniz olsun :))

harikasın canım,çok sağol paylaştığın için :KK9:

medesa gelmişşşşşşşşşşşşşş :KK3: :KK1: :KK52:

evettt geldiiim burdayımmm,ne yedin bakiiim bugün :KK34:

X